Komentátor tuší začátek Babišova konce: Jestli půjde k soudu, zmizí jeho aura všemocného muže
Novinář Daniel Kaiser ve svém komentáři pro server Echo24.cz píše o chystané demonstraci občanské skupiny Milion chvilek pro demokracii, která má za cíl ochranu nezávislosti české justice. Kaiser ve svém komentáři poukazuje na to, že i premiér Andrej Babiš, na jehož chování demonstrace reaguje, není neodvolatelný, a pokud se mu postaví „lidé s pevnými nervy“, pak právě nynější situace může vést k jeho konci. Kaiser poodhaluje Babišovu dočasnou taktiku a píše též o lidech, kteří jsou schopni se mu postavit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.4.2019 v 21:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 22. 04. 2019

Související články

Komentátor vypustil hodně temnou předpověd pro Starosty
Peripetie kolem společné kandidatury a následného krachu vyjednávání mezi KDU- ČSL a hnutím Starostové a nezávislí se dostaly na novou úroveň poté, co STAN odmítl jakoukoliv formu společných kandidátek s tím, že by to byl začátek jeho konce. Komentátor Petr Honzejk si naopak myslí, že začátkem konce je to, co Starostové provedli.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.7.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Pavel Novotný: Letná? Začátek konce Babiše. Demonstrace na jeho podporu by se vešla do Mekáče
Starosta pražské městské části Řeporyje Pavel Novotný (ODS) se na svém facebookovém profilu pozastavil nad včerejšími demonstracemi na Letné. Podle něj jde o začátek konce premiéra Andreje Babiše (ANO).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.6.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Prase Miloš Zeman! Zásadní vyjádření ke konci Sobotky a jeho vlády
Za to nejotřesnější v celé současné vládní krizi považuje komentátor Bohumil Pečinka televizní a rozhlasové debaty politologů a právníků, co teď udělá či má udělat prezident Miloš Zeman. Nejotřesnější jsou prý proto, že dělají z prezidenta všemocného supermana.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.5.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Pozor: Merkelová půjde do háje ještě dřív? Tvrdá hra v Německu
Když Angela Merkelová opouštěla post předsedkyně CDU, zdůrazňovala, že kancléřkou Spolkové republiky Německo zůstane až do konce svého posledního volebního období – do voleb v roce 2021. V kuloárech se však spekuluje, že Merkelová nakonec ze scény zmizí dřív. Informuje o tom server Deutsche Welle.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.4.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Políček od Ústavního soudu. Komentátor Jiří X. Doležal se zlobí nad rozhodnutím Ústavního soudu. Chrání práva grázlů, tvrdí
Komentátor Jiří X. Doležal se pozastavil ve svém komentáři na serveru Reflex.cz nad nálezem Ústavního soudu. Jak zkonstatoval, přednost mají práva grázlů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.9.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Babišovi voliči nechápou, co je to demokracie, píše komentátor od Bakaly
Komentátor serveru iHNed.cz Martin Malý se rozepsal o premiérovi v demisi Andreji Babišovi (ANO). Podle komentátora prodává příběh o tom, jak likviduje staré struktury. „Jeho vláda je v demisi, neměla by tedy dělat žádná zásadní rozhodnutí, ale pak by se špatně prodávalo hlavní sdělení Babišova týmu,“ poukázal Malý na heslo „Makáme“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.3.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Babišova firma půjde k soudu pár dní před volbami
Šéf hnutí ANO Andrej Babiš stane zřejmě ještě před volbami před soudem. Městský soud v Praze totiž začne 2. října projednávat kauzu manipulací se zakázkami České pošty. V ní figuruje hustopečská firma Agrotec ze svěřenských fondů Andreje Babiše. Píše o tom server Forum24.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.6.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Je to tu: Babišova rodina žene k soudu Slonkovou a Kubíka
Právní zástupce Babiše mladšího a jeho matky podal žalobu. Babiš starší to uvedl pro Blesk.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.11.2018 v 13:35, zobrazit podobné
TOPlist