Okamura (SPD): Evropská unie chce zničit evropské národy
Komentář na facebookovém profilu k dopadům členství České republiky v Evropské unii.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.5.2019 v 10:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 02. 05. 2019

Související články

Peter Zajac-Vanka: Evropská unie je linka do nikam. Cesta je zasypaná. Pokud se neprobudíme, čekají nás rezervace
Peter Zajac-Vanka se zamýšlí nad uměle udržovaným nefungujícím spolkem zvaným Evropská unie a dospívá k závěru, že křižovatka, na níž opět stojíme, není pro naše národy neznámou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.2.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Ivan Štern: Pan poslanec Tomio Okamura si patrně sám sobě nerozumí
Tomio Okamura v pořadu „Máte slovo“ ujistil diváky, že v případě referenda o výstupu z Evropské unie by hlasoval proti vystoupení. Ovšem jen za předpokladu, že Evropská unie mezitím prodělá ozdravnou reformní kúru. Pokud se tak nestane, prohlásil, hlasoval by pro vystoupení.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 3.3.2018 v 22:41, zobrazit podobné
Klaus st.: Chtějí zničit národy. Smíchat nás s migranty. Orbán musí vyhrát!
Bývalý český prezident Václav Klaus promluvil o víkendu na summitu o migraci v Budapešti. Ve svém projevu zdůraznil svou starší tezi, že hlavním důvodem současné velké migrace do Evropy nejsou války v Sýrii nebo Libyi, ale hlavně touha evropských elit zničit staré evropské národní státy a vytvořit „bruselského člověka“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.3.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Václav Kovalčík: Evropská unie chce náš národ vyhladit a vyhubit
Evropská unie nám dává sprostě a arogantně najevo, že občané ČR jsou třetí (čtvrté) kategorie, proto dochází k hnusným praktikám ohledně dovozů zkažených potravin ze zahraničí. Někdo chce otrávit naše občany, děti, nemohoucí, někdo chce fašisticky vymazat náš národ z mapy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.2.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Pravý důvod, proč chce Brusel trestat Polsko. Pozitiva z EU už nepřevažují. Unie ohrožuje bezpečnost členských zemí. Expert na EU zásadně promluvil
ROZHOVOR „Evropská unie se skutečně dostala do stavu, kdy jsou její vlastní vedoucí orgány jejím největším ohrožením a kdy Evropská komise a Evropský parlament svými návrhy nejvíce poškozují myšlenku evropské integrace.“ Tak hodnotí rok 2017 v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz expert na Evropskou unii a ekonom Jiří Malý. Samotná Evropská unie i její instituce by podle něj měly šlápnout na brzdu a netlačit na prohlubování integrace členských států.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.12.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Bez Brexitu Evropská unie nepřežije
Dnešní rozhodování britských poslanců o dohodě o vystoupení Británie z Evropské unie ovlivní zásadně nejen budoucnost Británie ale také celé Evropské unie.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 15.1.2019 v 14:40, zobrazit podobné
Šílenci. EU odpuzuje sprostou arogancí a nemá budoucnost. Skončí krveprolitím. V Africe milionové zástupy migrantů. Toto nám řekli Babiš, Keller, Kalousek či Okamura o návrhu z Berlína
ANKETA Předseda německé SPD Martin Schulz řekl, že chce, aby existovala evropská ústavní smlouva, která vytvoří federální Evropu. „A až ji budeme mít, tak musí být předložena v členských zemích (k hlasování). A kdo pak bude proti, půjde z Evropské unie pryč,“ řekl. Spojené státy evropské dle něj mají vzniknout do roku 2025.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.12.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Rozvoral (SPD): Neskutečné – někteří čeští europoslanci hájí zájmy proimigrační Evropské unie!
Evropská unie i za podpory některých českých europoslanců (Poche a další) ukázala svou pravou tvář – chce transparentně trestat Maďarsko za to, že nechce imigranty ve své zemi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.9.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Evropská unie nás chce všechny odzbrojit. Chce a chce a chce, zuřil u Jílkové expert na střelby
V České televizi bylo zase jednou pořádné horko. V pořadu Máte slovo moderátorky Michaely Jílkové se vedla vášnivá debata o držení zbraní v Česku. Bezpečnostní analytik Jan Schneider varoval, že by v České republice mohlo dojít k masakru. Do slovní bitky se zapojila i poslankyně Jana Černochová. Od psychologa Jana Klimeše dostala pořádně na frak i Evropská unie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.1.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Okamura (SPD): Evropská unie opět potvrdila, že hájí takzvaná práva migrantů
Komentář na facebokovém profilu k dokumentu Evropské komise o právech migrantů
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.12.2018 v 18:35, zobrazit podobné
TOPlist