Piráti používají v kampani jako první v Česku rozšířenou realitu
Piráti vsadili v kampani do Evropského parlamentu na nejnovější technologie. Součástí nového vydání jejich předvolebních Pirátských listů je rozšířená realita, která kombinuje reálný a virtuální svět.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.5.2019 v 19:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 07. 05. 2019

Související články

Města řeší bezdomovectví nejvíc sociální prací, nejméně bydlením
Města v Česku k řešení situace lidí bez domova používají nejčastěji sociální práci. Výstavbu či rekonstrukci bytů a poskytování levnějšího bydlení volí naopak nejméně. Vyplývá to z výzkumu ministerstva práce, do něhož se zapojilo 221 z 227 obcí s rozšířenou působností a pražských obvodů. Bez střechy nad hlavou, v ubytovnách či azylových domech bylo 68 500 osob. Dalších 119 000 lidí žilo v provizorním bydlení, neobyvatelných a přelidněných bytech, u přátel nebo jim hrozilo vystěhování.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.6.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Poprvé v Česku. ODS v Praze 6 bude oslovovat voliče zcela novou metodou
Občanští demokraté v Praze 6 hodlají v předvolební kampani nasadit zcela nový způsob komunikace voliči. Letáků, novin a běžných videí podle nich mají občané plné zuby. Potenciální voliče hodlá ODS oslovit pomocí virtuální reality, kterou by po volbách ráda přetavila v realitu skutečnou. Záměr ve čtvrtek médiím představil kandidát na starostu “šestky” Jakub Stárek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.8.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Karol Hrádela: Co v sobě skrývá kauza Brady?
Zemřel pan Brady a novináři zase jeho případ používají k vyvolávání vnitřního pnutí v naší zemi. Myslím, že si to jedna z mnoha obětí fašistické zvůle nezaslouží. Navíc dle mého přesvědčení si lidé realitu v této věci přizpůsobují svým zájmům.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.1.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Herman nad první Havlovou lavičkou na Slovensku: Ideály roku 1989 zůstávají platné, i přes současnou smutnou realitu
Na Slovensku byla ve středu v Košicích odhadlena první lavička Václava Havla. Dosud bylo podobných laviček ve světě celkem čtyřiadvacet, v Česku patnáct, na Slovensku však nebyla žádná. Slavnosti se zúčastnil i místopředseda KDU-ČSL Daniel Herman, jenž nad lavičkou pronesl projev. Podle něj lavička symbolizuje demokratický dialog a hodnoty, které Václav Havel reprezentoval.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.6.2018 v 21:35, zobrazit podobné
František Kostlán: Zeman pomáhá Drahošovi
Miloš Zeman a jeho spolupracovníci používají v kampani před druhým kolem prezidentské volby zažitou metodu: pomluvy, lži a dehonestaci nepohodlných, v tomto případě protikandidáta Jiřího Drahoše. Minule Zemanově mocichtivosti padl za oběť Karel Schwarzenberg. Dnes to ale budou voliči chápat spíš jako projev Zemanovy slabosti, protože útok na Drahoše je přepálený.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 24.1.2018 v 06:41, zobrazit podobné
Bartoš (Piráti): V kampani se opíráme především o dobrovolné dárce
Kampaň České pirátské strany pro volby do Poslanecké sněmovny PČR je v plném proudu. „Nejsme jako tradiční strany, které využívají k financování státních zdrojů. Nejsme ani podnikatelský projekt, abychom vynaložené prostředky vnímali jako investici,“ říká předseda Pirátů Ivan Bartoš. Piráti se spoléhají především na dobrovolnictví, nadšení a transparentní veřejné financování.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.7.2017 v 12:35, zobrazit podobné
První registrovaný gay pár s adoptovaným dítětem už je za hranicemi. Toto jim prý prováděli v Česku
Jako první gayský pár si v Česku adoptovali dítě, přesto s ním zde nemohli zůstat, i když pro něj v Praze měli připravené veškeré zázemí. Důvod, proč se Petr Laně a Jan Rous s osvojeným dítětem odebrali za hranice, je jednoznačný - skvělé podmínky a žádné předsudky. Nyní společně žijí již dva roky v Nizozemsku a jsou šťastní, uvedl server iDNES.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.2.2019 v 17:35, zobrazit podobné
David Klimeš: Starostové ukazují, že i s malou stranou se dá zahrát velké divadlo. Teď ještě vymyslet pro Babiše ten správný obojek
Klobouk dolů před Starosty a nezávislými. Sice se čtyřměsíčním zpožděním, ale stále jako první pochopili realitu sněmovních volbách: tedy že žádná vláda bez ANO nevznikne a že Andrej Babiš nikdy sám nevyvolá vážně míněnou debatu o kabinetu s demokratickými stranami, aby se nemusel vzdát hry s extrémistickou kartou. Starostové proto jako první vylezli z ulity vznešené izolace a nabídli se Babišovi do vlády, což jistě může skončit jejich…
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 16.2.2018 v 06:40, zobrazit podobné
Piráti vydali mykopolitický atlas, aby se voliči neotrávili předvolební kampaní
Piráti chápou, že pro voliče je období předvolební kampaně vysilující.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.9.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Jiří Baťa: Drahoš „fór“ prezident
Do voleb hlavy státu, tedy prezidenta republiky už mnoho nezbývá a někteří kandidáti hodně přitvrzují a ve své předvolební kampani občas používají metody, které, alespoň z pohledu slušného člověka, už předem vylučují takového kandidáta od možného úspěchu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.12.2017 v 17:35, zobrazit podobné
TOPlist