Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2020
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne310172431
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.728x, což odpovídá cca 90.165-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Mladá fronta Dnes, Lidové noviny nebo další takzvané seriózní deníky jsou často ještě mnohem větší bulvár než Blesk, myslí si Ondřej Höppner
Do svého pravidelného pořadu Na prahu změn si tentokrát bývalý policejní prezident a předseda Asociace nezávislých médií Stanislav Novotný pozval tvůrce bulváru Ondřeje Höppnera.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.5.2019 v 09:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 10. 05. 2019

Související články

Řešili jsme věci online, esemeskou, telefonem, zdůvodnil Babiš, proč si vybral Kněžínka za nového ministra
Ještě předevčírem ho téměř nikdo neznal, dnes už řídí ministerstvo. Kdo je Jan Kněžínek, kde ho Babiš vzal, kdo ho má rád? Co dělal předtím? A vadí mu trestně stíhaný premiér? Na tyto otázky se snažily odpovědět Lidové noviny a Mladá fronta DNES.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.7.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Ale, ale. Temné věci kolem Aleny Schillerové, kterou chce Babiš místo sebe. Jde i o hokej, píší noviny
Na současnou náměstkyni ministra financí Andreje Babiše (ANO) Alenu Schillerovou, která by podle hnutí měla být Babišovou nástupkyní v čele rezortu po jeho odvolání, se zaměřily dnešní deníky MF Dnes a Lidové noviny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.5.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Případ Kramný je selháním systému. Je třeba ho resetovat, tvrdí mediální guru Ondřej Höppner ve své nové knize
Kniha „Případ Kramný: všechno je jinak“ se stala bestsellerem. Na poli literatury faktu nemá konkurenci, především co se týče kontroverze, kterou vyvolala. Její autor Ondřej Höppner čelí na sociálních sítích zuřivým výhrůžkám. Veřejnost je přesvědčena, že Petr Kramný je vrah, ale... – co říkají fakta?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.3.2018 v 11:35, zobrazit podobné
On těm lidem nic neslibuje a dává jim jen najevo, že si jich váží, píší o Zemanovi udivené noviny
Reportáž z cesty Miloše Zemana po Olomouckém kraji přináší dnešní Mladá fronta Dnes.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.3.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Noviny píšou o „optimalizaci“ a autoritářství v hnutí ANO
Hnutí ANO na svém víkendovém sněmu „optimalizovalo“ své vedení a svůj program a tím, že dalo staronovému předsedovi Andreji Babišovi možnost zasahovat do kandidátek, se stává autoritářským hnutím, píšou dnešní Hospodářské noviny (HN) a Právo. Babišem představené návrhy na snížení daní jsou tak masivní, že asi dál umožní „plošný lov“ voličů, napsala Mladá fronta Dnes (MfD). Podle Lidových novin (LN) se lidé věcně vzato na sněmu nic nového nedozvěděli.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.2.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Politická mrtvola Jiří Zimola? Vůbec ne. Počítá se s ním, píší noviny
Politický pád Jiřího Zimoly, Sobotkova kritika, je jen dočasný. Zimolova kariéra může pokračovat ve Sněmovně. Píše o tom dnešní Mladá fronta Dnes.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.4.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Kolář junior, pražský starosta, se zase předvedl. Skoupil noviny s Babišem a rituálně je spálil
Obsah sobotního vydání deníku Mladá fronta Dnes nerozdýchal starosta Prahy 6 za TOP 09 Ondřej Kolář, syn Pavla Koláře, bývalého diplomata, který je nyní spojován především s neziskovou organizací Evropské hodnoty. Skoupil proto několik výtisků a oznámil, že je hodlá na protest nekomromisně spálit nad vlastnoručně založeným ohněm. Podle jeho slov jej nejvice vytočil rozhovor s majitelem listu Andrejem Babišem vypovídající o tom, že komunisti jsou fajn, normální stranou, jejíž účast ve vládě je velmi dobrá. Upozornil na to server Forum24.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.7.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Michek: Nechutný bulvár
Pod pojmem bulvár si většina z nás představí širokou městskou ulici plnou zeleně a květin, s obchody a s kavárnami, s galeriemi a luxusními restauracemi. Bulváry v evropských městech vznikaly často na místech zbořených hradeb nebo po sanaci chudinských čtvrtí a při výstavbě nových městských částí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.3.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Petr Michek: Nechutný bulvár
Pod pojmem bulvár si většina z nás představí širokou městskou ulici plnou zeleně a květin, s obchody a s kavárnami, s galeriemi a luxusními restauracemi. Bulváry v evropských městech vznikaly často na místech zbořených hradeb nebo po sanaci chudinských čtvrtí a při výstavbě nových městských částí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.3.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Petra Procházková je spokojená: Z Lidových novin odcházejí další kolegové
Novinářka Petra Procházková pracovala pro Lidové noviny sedmadvacet let. Před pár dny se je ale rozhodla opustit, protože se jí nelíbilo, jak v deníku uplatňuje svůj vliv současný premiér Andrej Babiš (ANO). Po Procházkové deník opouštějí i další novináři, ale dáma doufá, že Lidové noviny budou zase jednou svobodné.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.9.2018 v 15:35, zobrazit podobné
TOPlist