Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2020
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne310172431
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.936x, což odpovídá cca 101.018-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Molnár (ČSSD): Andrej Babiš chce vyhrát volby s tématy sociální demokracie
Je to tak a zdá se, že se s tím nedá nic dělat. Andrej Babiš a jím vlastněné politické hnutí ANO je od začátku své existence široce rozkročeno v rámci politického spektra a sbírá hlasy napříč věkovými, sociálními či vzdělanostními a příjmovými skupinami. Hlasy bere pravici, levici, komunistům, lidovcům, zeleným, pirátům, i nám, sociální demokracii.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.5.2019 v 05:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 14. 05. 2019

Související články

Sobotka: Andrej Babiš se podbízí horší části společnosti
Obsáhlý rozhovor poskytl serveru Deník.cz předseda vlády a sociální demokracie Bohuslav Sobotka. Kromě jiného varoval, že o svobodu můžeme přijít stejně rychle, jako se zhroutila komunistická moc na podzim 1989. Vysvětlil také, proč by měla sociální demokracie volby vyhrát.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.3.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Můžeme ty volby vyhrát, tvrdil v týdnu Vladimír Špidla. Experti jeho optimismus moc nesdílejí
POLITOLOGOVÉ Má sociální demokracie šanci vyhrát na podzim sněmovní volby, nebo je to jen zbožné přání některých jejích představitelů? Podle politologů to není úplně vyloučeno, i když to nepovažují za příliš pravděpodobné. A paradoxně úspěch ČSSD podle nich závisí spíš na Andreji Babišovi než na samotných sociálních demokratech.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.2.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Babiš může vyhrát volby i z vazby. Vládnout může s KSČM a Okamurou
Šéf hnutí ANO Andrej Babiš by mohl vyhrát volby i z vazby. To tvrdí pražský advokát Robert Plicka ve svém rozhovoru pro server Forum24.cz. Uvalení vazby na Babiše je však podle Plicky v rámci kauzy Čapí hnízdo nepravděpodobné.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.8.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Veterán ČSSD: Hamáček chce být ministr, chce být poslanec a chce být předsedou ČSSD. Přitom za tři roky nepředvedl vůbec nic
ROZHOVOR Prezident Miloš Zeman podle člena předsednictva ČSSD Michala Krause určitě nechce pomáhat sociální demokracii, ale některým sociálním demokratům, se kterými by rád uzavřel nějaký mocenský pakt. A varuje před vstupem sociální demokracie do vlády s Andrejem Babišem. „Babiš převzal velkou část voličů sociální demokracie, a pokud by sociální demokracie v tak oslabené míře znovu vlezla do jeho chomoutu, jaký motiv by měli voliči, kteří teď volili Babiše, vrátit se k sociální demokracii?“ argumentuje bývalý dlouholetý poslanec v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz, který je také delegátem nadcházejícího sjezdu ČSSD.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.2.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Paroubek: Babiš se raduje
Nad bezradností a neakceschopností vysokých funkcionářů sociální demokracie - myslím funkcionáře o stupínek nižší nežli je vedení ČSSD - se může radovat jen Andrej Babiš. Tomu jedinému, a především jemu, musí přece vyhovovat současná neschopnost sociální demokracie pojmenovat své vnitřní problémy a řešit je.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.6.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Koudelka (ČSSD): Sociální demokracie do vlády - ano či ne
Sociální demokracie se po volební prohře pokusila o restart. Zlínské senátní volby v květnu 2018 ukazují, že výsledky jsou nulové. Sociální demokracie získala 7,45 %.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.5.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Pokud půjdeme s ANO do vlády, bude sociální demokracie krvácet, říká místopředseda Onderka
"Andrej Babiš si musí uvědomit, s kým chce vládnout. ČSSD není a nebude užitečným idiotem pro jedno hlasování."
zdroj: aktualne.cz, přidáno 28.4.2018 v 07:36, zobrazit podobné
„Poserte se! Chci být Salvini!“ jede Foldyna. A koluje: Babiš bez ČSSD s ním, Klausem, Staňkem. A to není vše
Poslanec Jaroslav Foldyna byl vzhledem ke svým nedávným vyjádřením Janem Hamáčkem vyzván, aby respektoval politiku a rozhodnutí sociální demokracie. „Nebo nebude členem sociální demokracie,“ pohrozil předseda ČSSD. A poslanec posílá vzkaz zpátky: „V roce 1970 mého otce také vyloučili ze strany, že nesouhlasil s její politikou. Později se ukázalo, kdo měl pravdu.“ Dodal, že by rád byl jako italský vicepremiér Salvini. A v deníku iDNES už se řeší, jak by se Andrej Babiš mohl obejít bez sociální demokracie...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.8.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Nově zvolené vedení ČSSD si v Lidovém domě rozdělí kompetence
V Praze se dnes sejde nové vedení sociální demokracie, které v pátek zvolili delegáti volebního sjezdu strany v Brně. Premiér a staronový předseda ČSSD Bohuslav Sobotka pozval členy grémia na společný oběd do Lidového domu. Předpokládá, že si jeho místopředsedové během první schůzky rozdělí kompetence. ČSSD chce na podzim znovu vyhrát sněmovní volby, byť v průzkumech citelně zaostává za hnutím ANO Andreje Babiše.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.3.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Molnár (ČSSD): Restart sociální demokracie
Když ODS padla na dno, mnoho lidí nepředpokládalo, že se kdy zvedne. A jak víme, daří se ODS nabírat zpět ztracené voliče a posilovat nejen v průzkumech, ale i v reálných volebních výsledcích.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.3.2019 v 10:35, zobrazit podobné
TOPlist