Ministerstvo spravedlnosti: Vše, co potřebujete vědět o elektronickém monitoringu, nyní nově a přehledně
Elektronické náramky jsou v ostrém provozu od září loňského roku a Ministerstvo spravedlnosti spustilo v těchto dnech nové webové stránky věnující se právě elektronickému monitoringu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 08:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 16. 05. 2019

Související články

Ministerstvo spravedlnosti: Nový trestní řád může připomínkovat i veřejnost
Ministerstvo spravedlnosti pracuje na nové podobě trestního řádu, jehož jedním z cílů je urychlit cestu k potrestání pachatele a zjednodušit trestní řízení. Resort nyní zveřejnil jeho klíčové části. K textům pracovní skupiny, která se na vzniku kodexu podílí, se tak může vyjádřit odborná i laická veřejnost. Ministerstvo k tomu spustilo zvláštní webové stránky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.1.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Tuto chybu už neuděláme. Ministerstvo si sype popel na hlavu kvůli Nikulinovi
Po zjištění Ústavního soudu, že se bývalý ministr spravedlnosti Robert Pelikán (ANO) při vydání údajného ruského hackera Jevgenije Nikulina do Spojených států dopustil porušení zákona, se Ministerstvo spravedlnosti rozhodlo konat a učinilo závěr, že již příště nebudou moci ministři spravedlnosti rozhodovat o vydání stíhaných cizinců do třetího státu, dokud nebude definitivně ukončeno azylové řízení včetně jeho soudního přezkoumání. „Zpřesnění judikatury Ústavního soudu bude Ministerstvo spravedlnosti samozřejmě respektovat,“ prohlašuje nyní ministerstvo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.5.2019 v 20:35, zobrazit podobné
dTest: Vše, co potřebujete vědět o dani z nabytí nemovitosti
Máte v plánu koupit dům, byt nebo třeba zahradu? Nezapomeňte, že budete mít co do činění s finančním úřadem, kterému musíte odvést povinný desátek. Co byste měli vědět o dani z nabytí nemovité věci? Kdo ji platí, kdy a v jaké výši? A za jakých okolností naopak daň platit nemusíte?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.10.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Ministerstvo zemědělství spustilo informační web k vinařskému zákonu
Nové povinnosti pro prodejce i výrobce vína najdou všichni zájemci přehledně na webu www.vinarskyzakon.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.3.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Ministerstvo spravedlnosti mi připomíná vepřín Agrofertu
Jde samozřejmě jen o můj, čistě subjektivní, dojem. Někomu jinému zase může ministerstvo spravedlnosti připomínat slepičárnu spadající pod holding Vodňanského kuřete
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 30.4.2019 v 18:40, zobrazit podobné
Jak z dluhové pasti? Ministerstvo spravedlnosti spouští nový web pro dlužníky a právní profese
Ministerstvo spravedlnosti od dnešního dne nabízí dlužníkům, insolvenčním správcům a neziskovým organizacím informační web, který odpovídá na nejčastější otázky o insolvencích.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.1.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Ministerstvo spravedlnosti se otevírá veřejnosti
Ministerstvo spravedlnosti připravilo v rámci akce Společné století možnost prohlídky budovy resortu. Díky tomu se tak můžete podívat do budovy, která veřejnosti zůstává běžně uzavřená a navíc se víc dozvědět o činnosti Ministerstva spravedlnosti. Prohlídka se uskuteční v sobotu 27. října 2018, tedy den před oslavami 100 let od vzniku Československé republiky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.10.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Ministerstvo spravedlnosti spouští Centrální registr oznámení
V souvislosti s nabytím účinnosti části novely zákona o střetu zájmů zahajuje Ministerstvo spravedlnosti od 1. září oficiální provoz Centrálního registru oznámení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.8.2017 v 09:35, zobrazit podobné
TOPlist