Lithium? Babiš: Měli jsme si nechat vodu, uhlí, všechno. To s Karlem Gottem, co někteří říkali...
Premiér Andrej Babiš opět zavítal do studia Luboše Xavera Veselého. V kauze lithium tvrdil, že prodávat přírodní zdroje byla chyba: „Měli jsme si to všechno nechat. Hlavně vodu, teda.“ Problémy s odvoláním Staňka a jmenováním Šmardy označil za otravné a absurdní, zvláště pokud by kvůli nim měla padnout vláda. Ale na nové volby se nechystá, protože je prý nikdo nechce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.7.2019 v 09:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 17. 07. 2019

Související články

Senátor Valenta: Poslední rozloučení s Karlem Gottem
Komentář na facebookovém profilu k rozloučení veřejnosti s Karlem Gottem na pražském Žofíně
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.10.2019 v 14:35, zobrazit podobné
VIDEO Byl to bůh, součást rodiny. Měl rád lidi, dobrej člověk. Sledovali jsme, jak se lidé v slzách loučí s Karlem Gottem
REPORTÁŽ Lidé se v pátek 11. října na pražském Žofíně od rána loučí se zesnulým zpěvákem a ikonou české pop-music Karlem Gottem. Palác na Žofíně se pro veřejnost otevřel v 8 hodin ráno a přístupný bude do desáté hodiny večerní. Zájem o poslední rozloučení s Gottem je velký. Původní odhady v médiích hovořily o tom, že na pietu dorazí kolem tří set tisíc lidí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.10.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Globočník (SZ): Lithium je surovina budoucnosti, uhlí naopak patří minulosti
Na Mostecku letos poprvé v historii České republiky probíhá klimatický tábor. Severočeští Zelení se ho účastní pod heslem „Uhlí ne, lithium ano!“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.6.2017 v 07:35, zobrazit podobné
MHMP: Bezpečnostní a dopravní opatření v souvislosti s rozloučením s Karlem Gottem
V pátek 11. října 2019 se v Paláci Žofín na Slovanském ostrově koná poslední rozloučení s Karlem Gottem pro veřejnost. Tato událost bude znamenat zvláštní bezpečnostní a dopravní opatření.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.10.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Laudát (TOP 09): Před českým bordelem jsme si rovni
Komentář na facebookovém profilu k nepořádku v areálu motolského krematoria během rozloučení s Karlem Gottem
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.10.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Český rozhlas Dvojka a regionální stanice odvysílají živě rozloučení s Karlem Gottem z katedrály sv. Víta
Stanice Český rozhlas Dvojka a regionální stanice Českého rozhlasu odvysílají v den státního smutku, který připadá na sobotu 12. října, v přímém přenosu od 11 hodin zádušní mši, na které se pozvaní hosté naposledy rozloučí s Karlem Gottem. Tyto stanice také upraví hudební dramaturgii tak, aby odpovídala důstojnosti tohoto výjimečného dne.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.10.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Binec u Gottovy rakve? Činitel se naštval. Ale je to celé jinak
Proč k poslednímu rozloučení rodiny s Karlem Gottem došlo u nevábného kontejneru? Bylo neplánované. Zaměstnanci krematoria byli prý ochotni použít místnost, ve které se pozůstalí obyčejně loučí se zemřelými. S touto informací přišel deník Blesk. „Rozloučení pozůstalých s Karlem Gottem u rakve, které následně proběhlo v zadní části areálu, bylo však neplánované a naprosto spontánní,“ říkají zaměstnanci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.10.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Na pátečního Gotta se už ode dneška stojí fronta
Od čvrtečního odpoledne už se u paláce Žofín štosují první fanoušci, kteří si nechtějí nechat ujít poslední rozloučení se zesnulým zpěvákem Karlem Gottem. Pohřeb se koná v pátek a podle předpokladu na něj do Prahy dorazí desetitisíce lidí, s čímž přijde řada dopravních omezení, informoval server Novinky.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.10.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Felix Slováček: Že byly zavřené hranice? Teď taky! Protože na cestování lidi nemají
ROZHOVOR „Pamatuji si, že když jsme jezdili po světě s kapelou, s Karlem Gottem, s Láďou Štaidlem, měli jsme při každém přejezdu hranice nervy jako špagáty,“ říká legendární hudebník Felix Slováček s tím, že dnes je v tomto směru situace skvělá. Podotýká ale také, že řada lidí v dnešní době na cestování peníze nemá, ačkoliv pracují. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz zavzpomínal na listopad 1989. Promluvil i o migrantech a o nenávisti kvůli náboženství. V souvislosti s panem prezidentem pohovořil o ztrátě autorit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.4.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Babiš: Chci dát našim lidem možnost rozloučit se s Karlem Gottem
Předseda vlády Andrej Babiš (ANO) oznámil, že svolá zasedání vlády s jediným bodem k jednání, s přípravou státního pohřbu Karla Gotta. Bude to prý protokolárně náročné, ale Babiš chce dát lidem, „našim lidem“, jak řekl, možnost se se slavným zpěvákem rozloučit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.10.2019 v 13:35, zobrazit podobné
TOPlist