Zbavme se Babiše a spol. Kalousek vyzval k akci
Nad paradoxy a šílenostmi odehrávajícími se na vládní úrovni se nevěřícně pozastavuje šéf poslaneckého klubu Miroslav Kalousek (TOP 09). Na svém facebooku je dokládá nedávným případem, kdy premiér Andreje Babiš za přítomnosti médií vypouštěl do volné přírody sysly, aby o pár dní na to Ministerstvo zemědělství povolilo na likvidaci hraboše v přírodě použít jed, který může ve finále sysly otrávit. V diskusi, která se k tématu otevřela, mu však přistaly na stůl výčitky, že sami toho pro ochranu přírodu v minulosti moc neudělali.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2019 v 08:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 09. 08. 2019

Související články

Shodili jste Topolánka, shoďte i Babiše, vyzval Kalousek ČSSD
Představitelé TOP 09 předstoupili před veřejnost a promluvili o pokusu na vyslovení nedůvěry vládě. Předseda poslaneckého klubu této strany Miroslav Kalousek se vrátil do minulosti, a jak se obrazně říká, sociálním demokratům omlátil Andreje Babiše (ANO) o hlavu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.6.2019 v 11:35, zobrazit podobné
VIDEO Miroslav Kalousek promluvil k národu: Shoďme vládu!
Předseda poslaneckého klubu TOP 09 Miroslav Kalousek vyzval na videu, které sdílel na svém facebookovém profilu, k tomu, aby byla svržena vláda premiéra Andreje Babiše (ANO).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.6.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Nebylo by milé, kdyby zvedl Zeman na nějakého premiéra hůl. Zbavme ho břemene zahraničních cest, doporučuje Jandourek
Komentátor serveru Forum24.cz Jan Jandourek se na serveru pustil do prezidenta Miloše Zemana. Uvedl, že by již nejspíš neměl jezdit do zahraničí. „Zbavme ho utrpení a zemi rizik,“ dodal.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.5.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Pískání na Babiše: VIDEO, které pískající nepotěší. Pár novinářů, kteří akci odsoudili. A Kalousek!
Pískání na Andreje Babiše (ANO) při pietním aktu před budovou Českého rozhlasu zaměstnalo i komentátory Petra Holce a Petra Kamberského. Oba se rozhodli vyjádřit svá stanoviska. A přidal se i expředseda TOP 09 Miroslav Kalousek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.8.2018 v 10:34, zobrazit podobné
FOTO Teď se vám Okamura hodí. Brutální výsměch Fialovi a spol. A navrch vymetený Kalousek
Sociální demokrat Michal Hašek se vysmál demokratickým opozičním stranám. Teď se vám Okamura hodí, vmetl Petru Fialovi (ODS) a spol. Šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl si ještě přisadil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.11.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Nekonečný novičok: i Kalousek se zřejmě řídí zásadou, že čas přináší růže
Pokus o svolání mimořádné schůze kvůli kauze novičok skončil v Poslanecké sněmovně fiaskem takzvaného Demokratického bloku. Miroslav Kalousek a spol. se však rozhodně nevzdávají…
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 31.5.2018 v 15:40, zobrazit podobné
Konec srandy: Kalousek použil na Babiše tu nejhorší kartu
Že je sněmovní matador Miroslav Kalousek jedním z nejčastějších a nejhlasitějších kritiků premiéra Andreje Babiše, to je všem známo. Nyní ale Kalousek ještě dokázal přitvrdit, když přirovnal Babiše k Adolfu Hitlerovi. A to nebylo všechno. Poměrně ostré byly i dopolední interpelace na předsedu vlády. Zněla slova o pohrdání demokracií. Račte si přečíst.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.1.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Zrušte cestu do Číny, vyzýval Kalousek poslance kvůli mrtvému disidentovi. Nejde to, zklamal ho Hamáček
Předseda opoziční TOP 09 Miroslav Kalousek dnes na schůzi Sněmovny vyzval vedení dolní parlamentní komory, aby zrušilo plánovanou cestu skupiny poslanců do Číny. Vyzval k tomu kvůli úmrtí čínského disidenta, básníka a nositele Nobelovy ceny za mír Lioua Siao-poa. Zrušení má být podle jeho slov symbolický protestní akt proti tomu, jak „zločinný komunistický režim zabil jednoho významného intelektuála a spisovatele“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.7.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Kalousek gratuluje: Jediný český politik světového formátu se dnes dožívá 81 let. K tomu nakopl Babiše i Zemana
Předseda poslaneckého klubu TOP 09 Miroslav Kalousek je znám tím, že se nezdráhá vyjadřovat k veřejnému dění. Nejinak tomu bylo i v posledních pár dnech. Kalousek stihl popřát Karlu Schwarzenbergovi k jeho 81. narozeninám a zkritizoval vládu Andreje Babiše (ANO) za to, že na jednání o Globálním paktu OSN v Maroku nás nikdo nezastupuje. Kalousek to považuje za velkou chybu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.12.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Kalousek a Topolánek se vyjádřili k řevu a pískání. A padlo: Babiši, ty babičky z venkova tě podpořit nepřijedou
Předseda poslaneckého klubu TOP 09 Miroslav Kalousek a neúspěšný prezidentský kandidát Mirek Topolánek se na svých twitterových profilech vyjádřili k událostem při dnešní pietní akci před budovou Českého rozhlasu. Dav zde totiž vypískal premiéra Andreje Babiše i předsedu Poslanecké sněmovny Radka Vondráčka (oba ANO).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.8.2018 v 14:34, zobrazit podobné
TOPlist