Nejčtenější v danném dni? Historie článků

leden 2020
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.722x, což odpovídá cca 89.852-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Kreatury s holými zadky, ulevil si Foldyna. A vytočil tím prý mnoho spolustraníků
Poslanec ČSSD Jaroslav Foldyna se velmi zostra vyjádřil k pochodu Prague Pride; účastníky nazval kreaturami s nahými zadky. Píše o tom server Deník.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.8.2019 v 20:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 10. 08. 2019

Související články

Raketám bychom čelili s holým zadkem. Martin Koller odhaluje o stavu české obrany věci, které „placení propagandističtí tupani z ČT“ neřeknou
ROZBOUŘENÝ SVĚT MARTIJA KOLLERA Dokázala by nás naše armáda ubránit? Vojenský publicista Martin Koller ve svém pravidelném textu předložil v odpovědi na tuto otázku zdrcující výčet, ve kterém padla i slova jako „opravdová ostuda“. A pokud jde o obranu proti leteckým a raketovým úderům, které jsou dnes základem moderní války, tak těm bychom podle Kollera čelili v podstatě s „holými zadky“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.12.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Krvavý pes Tito. Předseda lidovců vytočil Foldynu, pak do toho vtrhl ještě Klaus mladší a už to jelo
V Poslanecké sněmovně to dnes mezi poslancem Jaroslavem Foldynou (ČSSD) a předsedou lidovců Markem Výborným, při projednávání bodu o přistoupení Severní Makedonie k Severoatlantické alianci, pořádně vřelo. Foldyna hájil stabilitu tehdejší Jugoslávie, zatímco Výborný prohlásil, že prezident Josip Broz Tito byl diktátorem a nazval ho „krvavým psem“. „Používáte výrazy, které používali ti nejspodnější lidé, komunisti, fašisti a podobní lidé,“ připomněl Foldyna Výbornému. A už to jelo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.7.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Rozloučení s Gottem? Schwarzenbergův názor Čechy nezajímá. Kreatury ho nyní urážejí. Když zemřel Havel... Lucie Groene Odkolek vzpomíná na Mistra
ROZHOVOR „Pro mě Karel Gott symbolizuje profesionalitu, lásku k naší zemi, pokoru a lidskou slušnost,“ říká novinářka Lucie Groene Odkolek, která s Mistrem před lety točila materiál pro televizi. Gott byl jako člověk nesmírně obětavý, což dokládá i několik osobních vzpomínek v rozhovoru. „Karel Gott byl jen jeden. Naprosto výjimečná osobnost, což chápe až na pár výjimek naštěstí skoro každý. I ti, kteří jeho hudbu neposlouchali. Myslím, že to ve skrytu duše chápou i tyhle kreatury, které ho urážejí i ve chvíli, kdy je mnoho lidí strašně smutných a on se už nemůže bránit,“ říká Lucie Groene Odkolek na adresu těch, kteří dnes na Gottovi nenechávají nit suchou. A na řadu přišlo i srovnání s Václavem Havlem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.10.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Rázné staleté účtování generála Blaška: Ze zlatých českých ručiček je montovna. Lidé nadávají na internetu, ale zadky nezvednou
STO LET REPUBLIKY „Problém je, že Češi si strašně moc nechají líbit. Sednou si k počítači, píši nenávistné komentáře, jsou sprostí, urážejí, ale když je někdo vyzve, aby zvedli zadky ze svých gaučů a šil do ulic něco prosazovat, nikoho ani nehne,“ rekapituluje poslední století generálmajor Hynek Blaško. Přičítá to české nátuře. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz také upozornil, že zlaté české ručičky se znehodnocují už v systému školství. Na práci pak nejsou lidé.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.10.2018 v 20:35, zobrazit podobné
VIDEO PROJEVU ,,Vobyčejný lidi z vesnice! Ty je ani neznáš. Jde jim o národ, nejsou xenofobové." Po zvolení Foldyny se vylila hromada vzteku. Je toho mnoho, známá jména
Nový místopředseda ČSSD Jaroslav Foldyna věří tomu, že sociální demokracie bude po sjezdu v Hradci Králové pestřejší. Ve svém kandidátském projevu se pak Foldyna opřel mimo jiné do europoslance a svého stranického kolegy Miroslava Pocheho. "Kandiduji, abych Tě naštval," řekl mimo jiné Foldyna. Jak ParlamentníListy.cz zaznamenaly, zvolení děčínského nadšeného boxera, který je mnohými považován za kontroverzní osobnost, rozbouřilo vody české politické debaty.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.4.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Zmetek Juncker, ulevil si poslanec ČSSD. Žehlit to za stranu šel do televize Tomáš Prouza
Ve středečním Interview ČT24 usedl proti moderátorce Světlaně Witowské bývalý tajemník pro evropské záležitosti při Úřadu vlády ČR Tomáš Prouza. Okomentoval projev předsedy Evropské komise Jeana-Clauda Junckera. Jeho stranický kolega, sociální demokrat Jaroslav Foldyna, dostal od hosta za uši.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.9.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Jaroslav Foldyna - sám vlastenec v ČSSD
Jaroslav Foldyna, nový místopředseda ČSSD, velmi rozhněval svého předsedu Jana Hamáčka, který mu doporučil, aby se omluvil za své jednání z akce s ruskými „Vlky“. Foldyna nevidí důvod.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 10.5.2018 v 08:40, zobrazit podobné
„Péro v zadku mi vadí.“ Foldyna to rozbalil a sjel Emmu Smetanu, když napadla jeho příznivce
Patří poslanec Jaroslav Foldyna do ČSSD? Podle posledního hlasování ano. Ale tuto otázku právě s ním řešila Emma Smetana. Spolu s právy homosexuálů. Foldyna trval na tom, že je tolerantní a že člověk s pavím pérem v zadku nereprezentuje sexuální menšiny. Řeč přišla i na ministra Petříčka. Foldyna má za to, že ministr nepoznal reálný život a dodal, že si to myslí i lidé komentující na zpravodajských serverech. „Není to názor nejfrustrovanější části společnosti?“ ptala se moderátorka DVTV a Foldyna ji zpražil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.9.2019 v 10:35, zobrazit podobné
FOTO Otevřená agrese proti Maďarsku, jako u nás v roce 1968. Klaus mladší, Okamura, Foldyna a mnoho dalších demonstrovalo před ambasádou
Stovky lidí včetně některých českých poslanců dnes v Praze demonstrovaly na podporu postoje maďarského premiéra Viktora Orbána k migraci. Nechyběli například Tomio Okamura (SPD), Jaroslav Foldyna (ČSSD), Václav Klaus mladší (ODS) nebo europoslanec Jaromír Kohlíček (KSČM). Někteří hovořili o jisté podobnosti s událostmi roku 1968.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.9.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Jste posraní z neziskovek! Já jsem vlastenec, křičí Foldyna na drsném VIDEU. Po Nočních vlcích se strhlo peklo
VIDEO Místopředseda ČSSD Jaroslav Foldyna se slovně i fyzicky střetl s protiruským aktivistou, který protestoval proti příjezdu ruského motorkářského gangu Noční vlci. Zatímco aktivistu Uhlíře odvedli těžkooděnci, Foldynu možná čeká politická dohra celé eskapády, sepsul ho totiž předseda Hamáček a Foldynu si zve na kobereček. Foldyna ale přešel do protiútoku! Létaly vulgarismy, Foldyna naložil českým médiím, Antifě, i dalším. Přišla i první výzva, aby byl Foldyna demokratickými politiky odsouzen.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.5.2018 v 06:35, zobrazit podobné
TOPlist