Policie ČR: Zebra se představuje v novém kabátu
Preventivní projekt policie „Zebra se za Tebe nerozhlédne“ dostává novou podobu. Stávající preventivně informační činnost cílená prioritně na bezpečí chodců při přecházení vozovky doplní pracovní sešit pro děti zaměřený nejen na bezpečnost v silničním provozu ale také na osobní bezpečí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.9.2019 v 16:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 03. 09. 2019

Související články

V ZOO Brno se narodily zebra a lama. Uvidíte je ve výběhu
Mláďata zebry Grévyho a lamy vikuni se narodila v Zoo Brno. Malá zebra přišla na svět ve středu, lama již před týdnem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.8.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Hadrava (ANO): Strážníci městské policie opět střeží přechody u škol
Na základě pokynů ředitele městské policie a radního pro bezpečnost strážníci v Praze posílili v novém školním roce dohled nad přechody v okolí škol. Akce se účastní i vybraní příslušníci Policie ČR, ve výsledku se jedná o několik set policistů a strážníků.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.9.2018 v 14:35, zobrazit podobné
TSB: Programy dopravní výchovy prošlo letos téměř 6000 dětí
Dopravně-bezpečnostní dopolední program pro mateřské nebo základní školy, kterým pod názvem Dny s dopravní výchovou letos prošlo téměř 6 000 dětí, je pro rok 2017 ukončen. Program, který je pro školy v Libereckém kraji bezplatný, bude pokračovat i v roce 2018. V tomto roce budou probíhat Dny s dopravní výchovou v novém, inovativním kabátu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.12.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Pracoviště ÚZSVM v Novém Jičíně převzalo pozemek v areálu letiště Mošnov
Pracoviště Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) v Novém Jičíně převzalo od Krajského ředitelství policie Moravskoslezského kraje pozemek v k.ú. Mošnov o výměře 2 623 m2 v hodnotě 73 444 Kč.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.10.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Policie obvinila prvního člověka za schvalování teroru v mešitách
Policie obvinila prvního člověka za schvalování březnových teroristických útoků v mešitách na Novém Zélandu, při nichž pravicový radikál zastřelil pět desítek lidí. Informoval o tom dnes Deník N. Další případy policisté prověřují a zatím není jasné, zda zahájí trestní stíhání.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.5.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Zoo Ostrava: V Praze se sešli odborníci na koňovité z celého světa
Před lety se díky pečlivé práci odborníků podařilo nastartovat program na záchranu koně Przewalského. Dnes naši pomoc potřebuje zebra bezhřívá, zoologové doufají ve stejný úspěch.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.9.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Převlékání kabátů
Jižní Morava byla svědkem kroku, kdy se KDU-ČSL na své sobotní celostátní konferenci shodla na tom, že půjde v podzimních volbách v koalici se STAN.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 6.2.2017 v 12:40, zobrazit podobné
HVP uvádí na trh pojistný produkt v novém kabátku: Pojištění bytových domů ochrání klid vlastníků i nájemníků
Bytový dům představuje pro mnoho lidí domov, cenné zázemí, které si přejí ochránit. Často jde o majitele takové stavby skýtající útočiště pro rodiny s dětmi, mladé páry nebo třeba prarodiče i nájemníky komerčních prostor.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.3.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Z české politiky letí na Slovensko samé gratulace: Oba postupující jsou proevropští
Česká policie v souvislosti s pátečním teroristickým útokem v mešitách na Novém Zélandu prověřuje, zda se někteří lidé především na internetu a sociálních sítích nedopustili schvalování tohoto trestného činu. Všechny aktivity, které by se daly vykládat jako schvalování trestného činu, policie pečlivě prověřuje a zajišťuje důkazy pro případné trestní řízení, uvedl dnes na twitteru ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.3.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Humplík (ODS): Za šest kytek pět let?
Novojičínská policie vydala pár dny tiskovou zprávu, kde oznamuje, že zahájila úkony trestního řízení ve věci 23 letého muže, který ve svém pronajatém bytě v Novém Jíčíně za oknem pěstoval 6 rostlin marihuanny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.8.2017 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist