Nejčtenější v danném dni? Historie článků

únor 2020
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne291623 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.915x, což odpovídá cca 204.279-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Babiš s Petříčkem jedou do USA. Petříček tam zůstane déle
Premiér Andrej Babiš (ANO) i ministr zahraničních věcí Tomáš Petříček (ČSSD) budou zastupovat Českou republiku na zasedání Valného shromáždění Organizace spojených národů (OSN), které začne v New Yorku 17. září, upozornila ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.9.2019 v 11:35, prečteno: 12x

nejlepší články ze dne: 05. 09. 2019

Související články

Uprchlík není migrant! Vezměte si Čechy v roce 1968, hájí ministr Petříček přijetí paktu OSN
Kdo čekal, že v adventním čase bude na české politické scéně klid, spletl se. Na povrch vyplul svár mezi premiérem Andrejem Babišem (ANO) a ministrem zahraničí Tomášem Petříčkem (ČSSD). Jablkem sváru se stal globální pakt o uprchlících, přijatý drtivou většinou členských zemí OSN. Proti byly jen Spojené státy a Maďarsko. Premiér Babiš se zlobí, že ministr Petříček Česku umožnil přijetí tohoto paktu. Petříček se rozhodl veřejně hájit. Promluvil před kamerami.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.12.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Babiš se setká s kandidátem ČSSD na ministra zahraničí Petříčkem
Premiér Andrej Babiš (ANO) se dnes ráno setká s kandidátem sociální demokracie na ministra zahraničí Tomášem Petříčkem (ČSSD), píše ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.10.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Ministr Petříček: Velká Británie zůstane pro ČR významným partnerem i po svém odchodu z EU
Ministr Petříček jednal v Londýně s britským ministrem zahraničních věcí Huntem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Ukrajincům u nás dát vyšší platy, navrhl Petříček. V ANO je zle
Ministerstvo zahraničí ČR vedené Tomášem Petříčkem (ČSSD) přišlo s návrhem dát těm ukrajinským pracovníkům, kteří se rozhodnou pracovat v naší zemi, 1,2násobek zaručené mzdy. Proti tomto nápadu se postavila jak Hospodářská komora ČR, tak odbory. Hodně důrazně se ozval také severočeský poslanec za hnutí ANO, pekař Jiří Bláha. Zdá se mu, že Petříček v podstatě žongluje s motorovou pilou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.2.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Bláznivý Petříček
Ministra zahraničí Tomáše Petříčka vnímají super těžké politické váhy Andrej Babiš a Miloš Zeman jako osinu v zadku. Aby ne, mladičký Petříček se chová na svou sotva pérovou váhu nepatřičně sebevědomě. Je to bláznivý Petříček.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 26.11.2018 v 15:40, zobrazit podobné
Generál Blaško vyjel kvůli Rusku: „O tohle se starejte!“ A TOPka udeřila na Zemana. Přituhuje
Moskevské protesty kvůli nezapsání opozičních kandidátů do voleb měly své ohlasy i u nás. Reakci policie odsoudilo české ministerstvo zahraničí. A hned se začalo ozývat, že ministr Petříček má dvojí metr a nemá se co do Ruska vměšovat. „Myslím, že by se pan Petříček měl spíše zajímat o dodržování práv občanů v ČR,“ tvrdí generál Blaško, europoslanec za SPD. Zato Miroslav Kalousek s Petříčkem souzněl a hovořil o říši zla. „Je mi stydno za každého českého politika, který jim podlézá a jejich zločiny zlehčuje a přehlíží,“ vypálil předseda poslaneckého klubu topky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.8.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Zrušení uznání Kosova by se mělo řešit, navrhuje Babiš. Petříček o tom ale nechce slyšet
Předseda vlády Andrej Babiš (ANO) chce na setkání představitelů státu řešit i otázku oduznání Kosova, jak si to přeje prezident Miloš Zeman. Ministr zahraničí Tomáš Petříček (ČSSD) k tomu nevidí důvod. Informace přinesla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.9.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Ruský velvyslanec byl předvolán na kobereček na ministerstvo zahraničí. Ale ne Petříčkem
Ruský velvyslanec Alexandr Zmejevskij byl předvolán do sídla Ministerstva zahraničních věcí, do Černínského paláce. Kvůli výroku ruského ministra kultury, jenž řekl, že (starosta Prahy 6) Kolář je jako nacista. Avšak Zmejevského si nepředvolal ministr zahraničí Petříček... kdo tedy?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.9.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Babiš je z vraždy polského starosty zděšený, Petříček ji odsoudil
Premiér Andrej Babiš (ANO) je zděšený z vraždy gdaňského starosty Pawla Adamowicze. Ministr zahraničí Tomáš Petříček (ČSSD) ji odsoudil jako hanebný čin a označil za tragédii. Oba vyjádřili soustrast rodině zavražděného i Polsku. Čin odsuzují i čeští opoziční politici.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.1.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Zmrdi? Vyjádřil se Andrej Babiš
Tomáš Petříček se za sociální demokracii ujal řízení ministerstva zahraničí. Vláda Andreje Babiše (ANO) je tak po více než sto dnech fungování konečně kompletní. Babiš na tiskové konferenci zdůraznil, že Evropskou unii považuje za skvělou, ale jedním dechem dodal, že potřebuje reformu, Vyjádřil se také k Zemanovým „zm*dům“. Petříček hovořil o Africe, Německu, bezpečnosti a lidských právech.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.10.2018 v 13:35, zobrazit podobné
TOPlist