Nejčtenější v danném dni? Historie článků

únor 2020
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne291623 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.946x, což odpovídá cca 205.897-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
EU věří menšina Čechů, zato jako Evropané se cítí většina z nich
Průzkum společnosti STEM ukázal, že Evropské unii věří jen 41 procent populace. Evropskému parlamentu důvěřuje dokonce jen 34 procent dotázaných občanů. Zároveň však celých 71 procent občanů cítí sounáležitost s EU a vnímají se jako Evropané.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.9.2019 v 16:35, prečteno: 12x

nejlepší články ze dne: 05. 09. 2019

Související články

Ohlédnutí za rokem 2016. Většina Čechů cítí spokojenost
Výrazná většina českých občanů je v současné době spokojena se svým životem. Vyplývá to z průzkumu agentury STEM.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.1.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Většina Čechů prý věří Miloši Zemanovi
Agentura Sanep uveřejnila průzkum důvěry v prezidenta Miloše Zemana. Ukázal, že nadpoloviční většina obyvatel je se Zemanovým působením v roli hlavy státu spokojena.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.8.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Seďa (ČSSD): Proč rozhoduje většina menšiny
Lidé si často neuvědomují, že o nich ve volbách často rozhoduje menšina, chcete-li většina menšiny. Přitom řada voleb je velmi důležitá a to nejen z pohledu dopadů na běžný život každého občana.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.4.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Češi nejvíce věří armádě a policii. Zato církve, média a neziskovky...
Z institucí veřejného života mají největší důvěru lidí v Česku armáda a policie, většina věří ještě soudům a bankám. Naopak nejmenší důvěru vzbuzují církve, tisk, televize a neziskové organizace. Tisku a neziskovým organizacím věří jen necelá třetina lidí, což je u obou dosud nejméně. Vyplývá to z říjnového průzkumu, jehož výsledky dnes ČTK poskytlo Centrum pro výzkum veřejného mínění (CVVM).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.11.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Průzkum, který Babiše nepotěší. Většina lidí věří informacím z reportáže Slonkové a Kubíka. Ta ovlivnila i část voličů ANO
Většina Čechů věří, že premiér Andrej Babiš (ANO) se snaží, aby jeho blízcí nevypovídali v kauze Čapí hnízdo. Téměř polovina lidí to zároveň považuje za závažnou informaci. Vyplývá to z průzkumu agentury Median. Syn Andreje Babiše řekl serveru Seznam Zprávy, že premiér chtěl, aby kvůli kauze zmizel z Česka. Premiér a jeho dvě dospělé děti čelí v kauze obvinění z dotačního podvodu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.11.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Vaše Věc: Většina Čechů Trumpa vnímá pozitivně
Agentura pro výzkum veřejného mínění SANEP se ve svém nejnovějším průzkumu zaměřila na to, jak Češi vnímají amerického prezidenta Trumpa, a zjistila, že většina Čechů je novému americkému prezidentovi příznivé nakloněna…
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.2.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Většina se má stejně, menšina lépe a jiná menšina ještě hůře než za socialismu. Lidé nakupují hnus. Exministr – psychiatr o bídě a dnešku
„Babiš ve vězení neskončí ani po volbách bez ohledu na to, zda něco spáchal, či nikoli, ledaže by přestal být miliardář. Každý si snadno vybaví, jak těžké bylo dostat do tepláků řádově chudšího Janouška a za jakou dobu byl zase venku. Porovnejme, jak snadno se do kriminálu dostane chudák. To je kouzlo kapitalismu,“ míní exministr zdravotnictví Ivan David (ČSSD). Téma malých platů Čechů a v souvislosti s tím aktivitu novinářky Sašy Uhlové hodnotí jako lékař – psychiatr velmi tvrdě: „Student na brigádě nebo Saša Uhlová nutně zůstávají na povrchu. Je to rozdíl jako mezi turistou a domorodcem. Tam, kde je bída, bída sama sebe posiluje tím, že těžce frustrovaní lidé jsou na sebe zlí. Jsou na tom jako deset myší v láhvi od okurek. Shora terorizovaní se ještě vzájemně terorizují. A jejich děti se učí hlavně nápodobou, ne mravoučnými bláboly!“ V rozhovoru ParlamentníchListů.cz se ale exministr vyjadřuje na rovinu i k jiným aktuálním tématům.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.9.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Jiří Baťa: Většina Čechů prý Babišovi nevěří aneb Co říká průzkum jedné a téže agentury
Podle průzkumu agentury Kantar CZ.,premiérovi Andreji Babišovi aktuálně věří jen 37 % lidí, šest z deseti Čechů předsedovi vlády Babišovi nedůvěřuje (jde tedy o 60%). Toto je velmi zajímavé zjištění zvláště, zadala-li si průzkum „objektivní“ a „důvěryhodná“ veřejnoprávní Česká televize, se kterou agentura Kantar CZ v oblasti VVM dlouhodobě spolupracuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.11.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Senátor Valenta: Podřídit se musí menšina, nikoliv většina
Komentář na facebookovém profilu k německému návrhu učit děti na školách v Evropě jako druhý jazyk namísto angličtiny turečtinu
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 13:35, zobrazit podobné
V Česku bude letos málo kopřiv. Péct jde i bez nich
Česká republika patří k nejvíce ateistickým zemím v Evropě, přesto největší křesťanský svátek – Velikonoce – slaví a zvyky dodržuje až 90 procent Čechů. Spíš než s náboženstvím má však většina z nich Velikonoce spojené s příchodem jara a tradičními pokrmy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.3.2018 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist