Nejčtenější v danném dni? Historie článků

leden 2020
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.583x, což odpovídá cca 134.777-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Jak se to, novináři, vyjadřujete? Juchelka si chce posvítit na veřejnoprávní média
Poslanec ANO Aleš Juchelka si posvítil na vyjadřování pracovníků veřejnoprávních médií. A dospěl k závěru, že se mu nelíbí, jak se vyjadřují. Rád by proto jejich veřejné vystupování reguloval. Prý proto, aby veřejnoprávním médiím vrátil prestiž. Publicista Štěpán Kotrba k tématu doplnil, že stačí vycházet z již dnes existujících dokumentů. Prý není třeba vymýšlet nové regulace. Stačí prý vyměnit členy mediálních rad, pokud toto nechápou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.9.2019 v 17:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 06. 09. 2019

Související články

Senátor Valenta si chce posvítit na neziskovky. Padlo i slovo "zaprodanci"
Senátor Ivo Valenta si chce posvítit na rádoby „neziskovky“ a zpřísnit jejich financování z veřejných rozpočtů nebo zahraničních kont.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.1.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Takhle už to dál nejde. Významný poslanec ANO si chce hned po Vánocích posvítit na práci ČT
Předseda sněmovní volební komise Martin Kolovratník (ANO) se přidal k názoru, že je potřeba si posvítit na práci České televize.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.12.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Vrchní inspektor práce si chce posvítit na Babišovu drůběžárnu. Na základě článku Saši Uhlové
Šéf Státního úřadu inspekce práce Rudolf Hahn se pořádně obul do drůbežárny Agrofertu ve Vodňanech. V rozhovoru s Martinem Veselovským v DVTV řekl, že si na tenhle podnik chce posvítit. Některé informace, které vypluly o tomto podniku Agrofertu na povrch, považuje za absolutně nepřijatelné.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.9.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Obědy nemají být zdarma pro všechny. To je jen pro děti, které by se jinak bály chodit do školy, odmítá nápady ČSSD Juchelka z ANO
Obědy zdarma ve školách a školkách – téma, které může zabrat u hodně voličů. A také téma, kvůli kterému chce šéf sociálních demokratů svolat koaliční radu. Hostem pondělního Interview na ČT24 byl Aleš Juchelka (ANO), člen výboru pro sociální politiku. S moderátorkou Zuzanou Tvarůžkovou probrali, zda mají mít nárok na obědy zdarma všechny rodiny, či jen ty sociálně slabé. „Na celoplošné obědy zdarma není kapacita, je to cílené pro sociálně slabší děti, aby se nebály chodit do školy a spolužáci se jim nesmáli,“ říká Juchelka s tím, že Plagův návrh je nejlepší.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.1.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Petice: Vraťme veřejnoprávní média jejich koncesionářům
V těchto dnech byla zveřejněna petice některých politiků a televizních pracovníků, která vyzývá k obraně médií veřejné služby. Značně emotivně nám je zde předložena teze, podle níž jsou veřejnoprávní média v České republice „ohrožena“, a to ze strany „ústavních činitelů a jejich příznivců“. Petice žádá prosazení „zákonných pojistek, které tato média vymaní ze závislosti na politické (z)vůli mocných“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.4.2019 v 17:35, zobrazit podobné
ODS: Útoky prezidenta Zemana na veřejnoprávní média jsou naprosto nepřijatelné
Miloš Zeman ve svém inauguračním projevu zaútočil na veřejnoprávní média, konkrétně Českou televizi. Občanští demokraté považují útoky hlavy státu na Českou televizi za nepřijatelné.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.3.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Babiš se poškrábe a pražští novináři informují, že to bylo škrabátkem z Agrofertu. Znalec médií o veřejnoprávní „sektě nám podobných“
ROZHOVOR Objektivní média? Nedej Bože říct něco ve prospěch Andreje Babiše! Firemní sociolog Vojtěch Bednář, který se dlouhodobě věnoval práci v médiích, vysvětluje, proč tisk, rozhlas a televize mluví pořád o stejných věcech a jakým způsobem. „Problém je, že veřejnoprávní média absorbují lidi velmi podobných názorů, což fakticky brání tomu, aby objektivní zpravodajství produkovala,“ podotýká. A Nora Fridrichová s odznáčkem EU? Slabé. „Jiný člověk ovšem z Českého rozhlasu byl ve squatu, který policie tak trapně vyklízela a pomáhal mu nazývat se Klinika a zdárně se dostávat do médií,“ připomíná Bednář.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.2.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Předseda Syndikátu novinářů: Prezident Zeman přirovnal média k organizovanému zločinu, to nejde. Můžeme se dočkat i toho, co se stalo na Slovensku
ROZHOVOR Když hrubne atmosféra ve společnosti, když se přehlížejí hrozby, můžeme se dočkat i takových konců, jako je vražda novináře, říká předseda Syndikátu novinářů ČR Adam Černý. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz vysvětlil problém, na který si stěžují slovenští novináři a který zřejmě vedl k vraždě investigativního novináře Jána Kuciaka. U nás zdravá atmosféra také nepanuje, připomíná šéf Syndikátu novinářů, jakému tlaku a kritice ze strany politiků včetně prezidenta Miloše Zemana a premiéra Andreje Babiše dnes čelí novináři a zejména veřejnoprávní média. „Je to už pět let, kdy v inauguračním projevu hlavy státu zaznělo přirovnání médií k organizovanému zločinu. To je něco jiného než vtipkování na chodbě, že se mají novináři likvidovat,“ prohlásil Černý.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.3.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Žaloba na prezidenta Zemana nemá racionální základ, soudí poslanec Juchelka
Do pondělních Dvaceti minut Radiožurnálu zavítal Aleš Juchelka, poslanec hnutí ANO, který je ve straně odpovědný za rodinnou politiku. Jeho cílem prý je motivovat občany, aby měli tři a více dětí. Jak? Nahlédněte. Věnoval se i žalobě na prezidenta Miloše Zemana.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.9.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Pajonk (Svobodní): Dobrovolnost koncesionářských poplatků ukončí tlak na veřejnoprávní média
Česká televize, jakožto veřejnoprávní médium, každoročně předkládá Poslanecké sněmovně Parlamentu ČR výroční zprávy o svém hospodaření a činnosti za předešlý rok.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.3.2019 v 08:35, zobrazit podobné
TOPlist