Denně chodí do práce, můžete se na něj přijít podívat! Odměna? 1,5 milionu. Pražský politik ANO se nedostal do vedení radnice, ta mu ovšem vytvořila báječnou náhradu
Příběh, na který byly ParlamentníListy.cz upozorněny, je zajímavý hned z několika úhlů pohledu. Naznačuje, že být politikem hnutí ANO může mít své velké výhody. To přesně lze konstatovat o muži, který byl v minulém období ve vrcholné pozici, ale s obměnou radnice o tento svůj vlivný post přišel. Litovat ovšem nemusí, získal totiž poradenskou smlouvu s toutéž radnicí, kam byl současně zvolen na kandidátce hnutí Andreje Babiše.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.9.2019 v 05:35, prečteno: 10x

nejlepší články ze dne: 07. 09. 2019

Související články

Žít Brno pečuje o úředníky. Kvůli změně času mohou příští týden chodit do práce později
Pracovníci radnice městské části Brno-střed budou moci po víkendu od pondělí do čtvrtka přijít do práce o hodinu později. Vedení radnice z koalice vedené hnutím Žít Brno se tak snaží co nejvíce ulehčit zaměstnancům přechod ze zimního na letní čas, uvedla v tiskové zprávě mluvčí Brna-středu Kateřina Dobešová. Nijak to však nezasáhne provoz úřadu. O hodinu kratší noc byla ze soboty na neděli, kdy se čas posunul o hodinu dopředu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Úředník stíhaný kvůli ProMoPro dostane náhradu škody. Chtěl skoro pět milionů
Úředník z kauzy ProMoPro dostane 200 tisíc korun jako náhradu. Pravomocně o tom rozhodl pražský vrchní soud. Na iDNES vyšel článek o dříve stíhaném Davidu Mlíčkovi, který působil jako ředitel odboru veřejných zakázek v sekci pro předsednictví ČR v Radě EU. Domáhal se téměř 5 milionů. Jak argumentoval pro takovou sumu? A proč mu odvolací senát nevyhověl?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.10.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Nemocnice Náchod: Kraj poskytne 30 milionů korun za provoz ztrátových oborů
Rada Královéhradeckého kraje přijala návrh na poskytnutí 30 milionů korun Oblastní nemocnici Náchod jako náhradu nepokrytých nákladů za plnění závazku veřejné služby. Vedení náchodské nemocnice zažádalo o náhradu na základě doporučení externího auditu. Návrh nyní půjde před krajské zastupitele, kteří se znovu sejdou 4. prosince 2017.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.11.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Lesy Praha: Ptákem roku se stal sýček obecný. Přijďte se na něj podívat do zookoutku
Od ptáka roku 2017, jímž Česká společnost ornitologická loni vyhlásila datla černého, přebírá pomyslnou korunu pro rok 2018 vzácný a ohrožený sýček obecný. Na jednu z našich nejmenších soviček se můžete přijít kdykoli podívat do našeho zookoutku v Malé Chuchli, v němž bydlí dokonce pár těchto drobných nočních tvorů – Sisina a Fanda, které odchoval člověk.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.2.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Cabicar (TOP 09): Třicetimilionový doplatek za provoz ztrátových oborů poskytne náchodské nemocnici kraj
Zastupitelstvo Královéhradeckého kraje přijalo návrh na poskytnutí 30 milionů korun Oblastní nemocnici Náchod jako náhradu nepokrytých nákladů za plnění závazku veřejné služby. Vedení náchodské nemocnice zažádalo o náhradu na základě doporučení externího auditu. Návrh schválila krajská rada již v listopadu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.12.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Chalupa (ANO): Národ... Co je národ?
Národ tvoří TI "bezejmení", kteří se den za dnem s láskou věnují svým dětem, denně chodí do práce, pečou chleba nebo jezdí tramvajemi...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.9.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Pražský starosta, syn exvelvyslance Koláře, si zaplatil rozhovor v pánském časopise. Padesát tisíc. Z peněz radnice
Deník Právo přináší informace o tom, že starosta Prahy 6 z TOP 09 Ondřej Kolář poskytl rozhovor pánskému časopisu Playboy. Na tom by nebylo nic až tak zvláštního, kdyby se ovšem neukázalo, že rozhovor stál přes čtyřicet osm tisíc korun a zaplatila ho radnice, takže vlastně všichni občané Prahy 6.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.4.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Co nám ukázaly prezidentské volby?
Jedni cítí úlevu a radost, druzí zklamání a smutek. Tak už to při kláních všeho druhu chodí. Máme po volbách, prezident byl znovuzvolen a slovy Cimrmana, můžete s tím nesouhlasit, ale to je asi tak všechno, co s tím můžete dělat.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 28.1.2018 v 21:40, zobrazit podobné
Poúrazová péče: Na následky autonehody s vážným zraněním není připravena téměř polovina Čechů
Téměř polovina Čechů (45 %) není připravena na situaci, že by kvůli vážnému zranění při autonehodě mohla přijít o pravidelný měsíční příjem a že by si jejich léčení a rehabilitace vyžádaly další finanční náklady. Denně nebo téměř denně přitom v České republice jezdí 63 % z celkem 6,7 milionu registrovaných držitelů řidičského oprávnění. Vyplynulo to z průzkumu projektu Poúrazová péče.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.11.2017 v 11:35, zobrazit podobné
ČD: Opravy na tři měsíce omezí dopravu na brněnském hlavním nádraží a ovlivní téměř 300 spojů denně
Od 3. června začne Správa železniční dopravní cesty opravovat tzv. Pražský viadukt a 4. nástupiště brněnského nádraží. Práce skončí 10. září.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.5.2017 v 09:35, zobrazit podobné
TOPlist