Ivo Budil: Týdeník Euro dezinformoval o Vlasteneckém setkání v Příčovech
Svým založením se nejvíce blížím sociálnímu konzervatismu. Zároveň se hlásím k ideálům demokracie, svobody a humanismu. Jakékoliv spojování s ultrapravicovými silami rozhodně odmítám.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.9.2019 v 12:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 07. 09. 2019

Související články

Hejtmanka Pokorná požaduje vrácení dotace na vlastenecké setkání v Příčovech
Středočeský kraj bude požadovat vrácení padesátitisícové dotace na uspořádání sobotního Vlasteneckého setkání v Příčovech na Příbramsku. Podle hejtmanky Jaroslavy Pokorné Jermanové (ANO) organizátoři kraj v žádosti uvedli v omyl. Reakci pořadatelů ČTK zjišťuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.8.2019 v 16:35, zobrazit podobné
,,Jste buzny?” ,,Praskne vám žilka.” Byli jsme u střetu s mládeží na Vlasteneckém setkání, letělo shnilé jablko
REPORTÁŽ Vlastenecké setkání, kterého se i přes deštivé počasí zúčastnilo na zahradě zámku v Příčovech u Sedlčan několik set lidí, narušila skupinka mladých teenagerů, věkově zhruba mezi 16 až 20 lety, kteří se s megafonem snažili překřičet vystoupení hostů. I když jim organizátoři nabízeli, že mohou s přítomnými diskutovat či říci svůj názor „na mikrofon“, omladina, z nichž se někteří hrdě hlásili k Pirátům, to odmítla. Pro nezasvěcené to mohl být vážný incident, protože demonstrující si stěžovali na házení jablek, strkání do svých členů a hlavně nebezpečí házení cihly. Skutečnost byla poněkud jiná. Odmyslíme-li si titěrná jablka – padanky, údajná cihla byla jen součástí původní nestabilní zídky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.8.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Chyby v rozsudku nad Dalíkem. Co mohlo stát za tím, že jej v týdnu propustili?
O tom, že Nejvyšší soud (NS) bude muset kvůli závažným chybám zrušit rozsudek nad Markem Dalíkem, psal týdeník Euro už loni v září. Příběh lobbisty a někdejší pravé ruky expremiéra Topolánka totiž není tak černobílý, jak by se mohlo na první pohled zdát. Píše o tom server Euro.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.4.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Nechci euro ani žádné další integrace, říká Andrej Babiš. A pak rázně odmítl multikulturní model
Šéf hnutí ANO a ministr financí Andrej Babiš odmítá přijetí eura a jakékoliv další sbližování v rámci Evropské unie. Prosazovat bude vícerychlostní model Evropy, podle něj by země měly mít volbu integrovat se někde více, někde méně. Vicepremiér to řekl v rozhovoru pro týdeník Euro.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.4.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Babišova první velká rána. Týdeník popisuje počátek ministrova zbohatnutí, proč policie odložila podezření z pěti trestných činů a kvůli komu
Na šéfa hnutí ANO 2011 a ministra financí Andreje Babiše se v posledních dech valí zpráva za zprávou, které poukazují na jeho nekompromisní a tvrdé byznysové praktiky v minulosti. I to, jakým způsobem se snažil si podvazovat nadějné politiky kvůli svým obchodním zájmům. Týdeník Euro dnes přinesl informaci o tom, jak Babiš v devadesátých letech přišel k největší české továrně na výrobu hnojiv, Lovochemii v severočeských Lovosicích.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Euro přichází po špičkách.
Tak vzhledem k tomu, že naše vláda se stále nemá ke stanovení pevného data, ke kterému chce ČR přijmout euro, se dnes podíváme na to, zda-li se sem euro nedostane časem jinou cestou.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 19.1.2019 v 21:40, zobrazit podobné
František Kostlán: Bílí heterovlastenci: Žid s náckem v objetí
Benjamin Kuras a Tomáš Vandas, Lenka Procházková a Jaroslav Bašta, Petr Žantovský a Ladislav Jakl, Petr Hampl a Martin Konvička, Alexander Tomský a Stanislav Novotný – smutní hrdinové letního „Vlasteneckého setkání v Příčovech,“ které pořádalo Sdružení přátel bílého heterosexuálního muže, jmenovitě jeho předseda, známý islamobijec Hampl. A to „jistě jen náhodou“ v den, kdy v Praze probíhal průvod Prague pride.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 14.9.2019 v 14:41, zobrazit podobné
Profesor Budil: Zeman? Vzpoura venkova. Je tu ANO, SPD a KSČM a proti nim všichni, včetně médií. „Alláh neexistuje“, ať podepíší migranti, tím bychom jim pomohli
ROZHOVOR Doba politiků-rétorů minula. Jejich mluva je technokratická a frázovitá a mnohdy ústí do nekonzistentního blábolu. Snad proto je současná česká, moravská a slezská kotlina bez velkých tribunů lidu a předvolebních setkání. U prezidentských voleb pozorujeme rozhořčení a frustraci z přehlížení politických a mediálních elit. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz hovoří světově uznávaný profesor Ivo Budil o tom, kde se vlastně vzal onen tak často proklamovaný populismus a rozebírá důvody pravděpodobného vítězství Angely Merkelové v nadcházejících německých volbách. Ve vztahu modernity a islámu pro mnohé jistě překvapivě tvrdí, že právě takzvaná „demokratizace“ severní Afriky a Blízkého a Středního východu odstraněním tamních vůdců proces modernizace těchto společností tragicky zkomplikovala.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.9.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Paroubek: Dolar padá, euro roste
Od počátku ledna, kdy bylo možné směňovat jedno euro za 1,05 dolaru, došlo za půl roku k zásadnímu propadu amerického dolaru až na dnešních 1,15 dolaru za jedno euro.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2017 v 09:35, zobrazit podobné
První česká generálka studovala na Gottwaldově politické akademii. Zatajila to
První česká generálka Lenka Šmerdová studovala v 80. letech na ideologické škole. Ve svém životopise pak to, že si vzdělání doplňovala na Vojenské politické akademii Klementa Gottwalda, zamlčela. Uvádí to server iRozhlas.cz s odvoláním na týdeník Euro.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.5.2017 v 15:35, zobrazit podobné
TOPlist