Moravec i Hamáček šokovaně zírali na Fialu. Zcela vážně tvrdil, že Babiš má jen 30 procent díky mimořádně schopné opozici
Bývaly časy, kdy souboj lídrů ODS a ČSSD připomínal velkou politickou bitvu. Stačí si vzpomenout na střety Mirka Topolánka s Jiřím Paroubkem. Dnes ODS vede Petr Fiala a ČSSD řídí ministr vnitra Jan Hamáček. Zmínění pánové proti sobě zasedli v nedělních Otázkách Václava Moravce a svorně zkritizovali premiéra Andreje Babiše (ANO). Fiala však nešetřil ani ČSSD. Došlo i na maršála Koněva. A Hamáček se rozjel...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.9.2019 v 14:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 08. 09. 2019

Související články

Při debatě v ČT to skřípalo: Filip se pohádal s Gazdíkem kvůli Zemanovi. Fialu rozčílil moderátor Moravec
V neděli v poledne přivítal Václav Moravec v Žižkovské věži tři hosty – předsedu ODS Petra Fialu, předsedu komunistů Vojtěcha Filipa a předsedu hnutí Starostové a nezávislí Petra Gazdíka. Fiala se v jednu chvíli pořádně rozzlobil na Moravce a Gazdík s Filipem se do sebe pustili kvůli Zemanovi. „Naučte se Ústavu,“ okřikoval Filip Gazdíka. A ten mu to vracel. Moderátor také představil průzkum, v němž se ČSSD i TOP 09 ocitají nad propastí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.11.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Babiš: ANO by po volbách nemělo skončit v opozici
Předseda ANO Andrej Babiš zatím neprozradil, jakého procentuálního výsledku by chtěl dosáhnout v říjnových sněmovních volbách. Naznačil jen, že by to mělo být více než 21 procent hlasů, kterých hnutí dosáhlo v loňských krajských volbách. Cílem je to, aby ANO neskončilo v opozici, řekl dnes novinářům během celostátního sněmu svého hnutí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.2.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Václav Moravec si vyřídil účty s celou rodinou Klausových. Pak naložil i Foldynovi, aby to nebylo líto ČSSD. Hosté jen zírali
V nedělních Otázkách Václava Moravce se utkali Jan Chvojka z ČSSD, Zbyněk Stanjura z ODS a Radim Fiala z SPD. Moravec začal zhurta. Poukazoval na nespokojenost v jednotlivých poslaneckých klubech daných stran. Cupoval Václava Klause mladšího, rýpal do sociálního demokrata Jaroslava Foldyny a nešetřil ani bývalého člena hnutí Svoboda a přímá demokracie Lubomíra Volného.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.3.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Ten estébák, co se plazí před prezidentem... Babiš vyzval Fialu k vrácení diplomu, vystartovala jeho zástupkyně Udženija
Místopředsedkyně ODS Alexandra Udženija se na svém facebookovém profilu rozčílila, když se premiér Andrej Babiš (ANO) pro ParlamentníListy.cz pustil do předsedy strany Petra Fialy kvůli prezidentovi Miloši Zemanovi. V článku Babiš Fialu vyzval, ať vrátí diplom z politologie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.7.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Hamáček žádá Babiše: Zveřejněte veškerou komunikaci, kterou jste měl s prezidentem o Pochem
Předseda ČSSD Jan Hamáček vyzval premiéra Andreje Babiše (ANO) ke zveřejnění komunikace úřadu vlády s prezidentskou kanceláří k navržení Miroslava Pocheho (ČSSD) na ministra zahraničí. Hamáček to dnes řekl České televizi (ČT). Babiš původně tvrdil, že prezidentu Miloši Zemanovi předložil jediný seznam adeptů na ministry, na kterém byl i Poche. Jenže později přiznal, že všechno udělal trochu jinak. Zprávu přinesla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.6.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Rejmont (TOP 09): Zamyšlení nad průběhem EET
Ministr financí Andrej Babiš a jeho podřízení zpochybňují všeobecně uznávaná data o tržbách, která zveřejnil Český statistický úřad. Babiš nedávno tvrdil, že díky zavedení EET stouply tržby v restauracích v prosinci o 100 %. Oficiální čísla statistiků nyní ukázala, že to bylo jen o 7,6 procenta.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.2.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Moravec musel ohlásit: Miloše Zemana podporuje skoro 42 procent voličů, další o tom uvažují
Václav Moravec zahájil další Otázky zhodnocením volebních šancí jednotlivých prezidentských kandidátů. Moderátor ČT je znám tím, že se především k současnému prezidentovi Miloši Zemanovi staví kriticky, ale tentokrát hned na úvod pořadu konstatoval, že Miloš Zeman má podle průzkumu pro ČT podporu bezmála 42 procent voličů. Při nižší volební účasti by prý Zeman mohl vyhrát už v prvním kole.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.11.2017 v 13:35, zobrazit podobné
,,To nebereme vážně samozřejmě," sdělil Babiš k požadavkům ČSSD
Šéf hnutí ANO Andrej Babiš získal díky vítězství prezidenta Miloše Zemana čas k tomu, aby sestavil napodruhé svoji vládu. Píše o tom MF Dnes.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.1.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Vy mluvíte dost, utnul premiéra Moravec. Fiala se posmíval, že ODS má program a Babiš jen červené čepice
Václav Moravec v nedělních Otázkách přivítal předsedu vlády Andreje Babiše (ANO). Ale pozor, tentokrát premiér neseděl ve studiu sám. Proti němu tentokrát seděl předseda druhé nejsilnější parlamentní strany, šéf ODS Petr Fiala. Babiš tvrdě útočil na ministryni Janu Maláčovou (ČSSD), prý vůbec netuší, jak se vydělávají peníze. Fiala nešetřil vládu jako celek. A Moravec přikládal pod kotel...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.5.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Ukáže se, kdo vyhraje volby. Jsem buldok, chci zvednout ČSSD na 25 procent, plánoval Zaorálek. Ale pak mu Moravec ukázal nejnovější průzkum...
Moderátor Václav Moravec si o první prázdninové neděli pozval do Žižkovské věže volebního lídra ČSSD Lubomíra Zaorálka a předsedu TOP 09 Miroslava Kalouska. Zaorálek prohlásil, že chce ČSSD vytáhnout na 25 procent hlasů voličů a vyhrát volby. Pak začal citovat z knihy Andreje Babiše, až se Kalousek zeptal, jestli vůbec měl přijít, protože Zaorálek si tady vystačí sám. A pak nastala mela.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.7.2017 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist