Novodobí vykladači historie to prostě nepochopí. Ondráček odpovídal čtenáři, kterému prý v roce 1945 zabili strýčka
Z PROFILŮ Komunistický poslanec Zdeněk Ondráček se vyjádřil ke sporu o pomník o maršála Sovětského svazu Ivana Stěpanoviče Koněva. Prozradil něco, co prý novodobí vykladači historie pravděpodobně nebudou chtít slyšet. A nezůstalo jen u Koněva...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.9.2019 v 19:35, prečteno: 10x

nejlepší články ze dne: 08. 09. 2019

Související články

Večery se strýčkem Jaromírem
Kdekdo má svého strýčka. Stanislav Grooss měl bohatého strýčka Vika, prezident Zeman má strýčka Si (tak prý mu familiárně říkají jeho poddaní) neboli prezidenta komunistické kontinentální Číny. A diváci TV Barrandov?
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 21.2.2018 v 17:40, zobrazit podobné
Jan Ziegler: Německý poručík se omlouval za okupaci
Tato událost je dnes přesně sedmdesát osm let stará a dokazuje, že historie není černobílá. V roce 1939 k nám přišli slušní vojáci Wehrmachtu a naopak v roce 1945 k nám s Rudou armádou dorazila i pořádná verbež.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.3.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Pro „strýčka“ Bradyho „Pražská kavárna“ vyžadovala medaili, Nohavica ji však musí odmítnou
Vzpomínáte si vážení čtenáři na obří cirkus ze strany "Pražské kavárny", když Miloš Zeman odmítl udělit vyznamenání „strýčkovi“ Bradymu? Proč ale Nohavicovi nařizuje, že z rukou Miloše Zemana musí vyznamenání odmítnout?
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 9.9.2017 v 11:40, zobrazit podobné
František Dostál: Ještě několik slov k náletu 14. února 1945
Do nedávného fotoblogu, kde jsem se zmínil o náletu na Prahu v roce 1945, se přimotala fotografie ze 70. let pořízená ve starých Holešovicích.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Komunisti po roce 1945 přijímali do svých řad bývalé příslušníky gestapa, udeřil Schwarzenberg ve Sněmovně. A rozčílený Filip okamžitě přiběhl k pultu
Ve Sněmovně se rozběhla debata o obsazení postu předsedy sněmovní komise pro kontrolu Generální inspekce bezpečnostních sborů. Komunisté navrhli, aby se předsedou komise stal poslanec Zdeněk Ondráček, který stál v roce 1989 s obuškem v ruce proti lidem toužícím po svobodě. Na půdě Sněmovny kvůli tomu nastala mela.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.12.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Lukša: Bělobrádek poslední dobou perlí
Pokud se jeho vtípek nepodaří, jsou prostě blbci ti, kteří jej nepochopí. Jistě je tu spousta věcí k řešení a mocný šéf lidovců by měl ponechat lidem právo říct o svém pejskovi, že umřel.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.8.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Šéf senátorů ODS Vystrčil čtenáři: Nejsme neslaní nemastní. Ale jsme zvyklí se vyjadřovat slušně
Z PROFILŮ Senátor Miloš Vystrčil odpovídal na otázky čtenářů serveru ParlamentníListy.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.3.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Vyprat žrádlo. Poslanec Ondráček se těšil na Petříčka, ten ale na interpelace nedorazil a ještě se posmíval
Komentátor serveru Aktuálně.cz Jan Lipold se zamyslel nad tím, co vlastně chystá komunistický poslanec Zdeněk Ondráček pro ministra zahraničí Tomáš Petříčka (ČSSD), kterému v době poslaneckých interpelací hrozil, že mu „vypere žrádlo“. Co to vlastně znamená? Nahlédněte.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.2.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Z Drahoše si udělali druhého strýčka Bradyho. Teď tu hračku zahodí a najdou si zase jinou
Novinářka Lucie Sulovská na svém facebooku citovala z článku Daniela Kaisera z Echo24.cz. Kaiser v článku upozorňuje na skutečnost podobnosti příběhu Jiřího Drahoše a strýce Bradyho. Podle něj prohra Jiřího Drahoše pro něj bude znamenat stejný osud jako pro strýčka Bradyho. Dle Sulovské to Kaiser vystihl přesně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.1.2018 v 18:35, zobrazit podobné
DemoŽumpa a její hlásná trouba! Zdeněk Ondráček znovu udeřil, třeba k zákazu Koránu
Komunistický poslanec Zdeněk Ondráček na svém profilu na serveru ParlamentníListy.cz odpovídal na další zvídavé otázky čtenářů nejen ohledně své minulosti. „Ten obraz o mně vytvářejí dobře organizovaná skupina a samozřejmě média, která jsou hlásnou troubou DemoŽumpy,“ uvedl poslanec, který se mimo jiné vyjádřil i k šíření Koránu v České republice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.5.2018 v 08:35, zobrazit podobné
TOPlist