Kdo řekne jiný názor, je blbej? Legendární Vladimír Martinec o dnešku: Babiš i hokej
ROZHOVOR „Všichni jsme si dneska rovni, ale někteří ještě rovnější,“ říká v obsáhlém rozhovoru pro ParlamentníListy.cz ikona zlaté éry československého hokeje, trojnásobný mistr světa a držitel dalších deseti medailí národního mužstva z let 1970–1981 Vladimír Martinec. Jako asistent reprezentačního trenéra byl navíc v letech 1997–2002 také u tří mistrovských titulů a legendárního úspěchu na ZOH v Naganu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.9.2019 v 05:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 09. 09. 2019

Související články

Ekonom Pikora udeřil: Já a ruský troll? Kdo ho vidí v každém, kdo má jiný názor, je prachobyčejný idiot
Je to hon na čarodějnice! Stěžuje si český ekonom Vladimír Pikora poté, co se na jedné síti v neděli dozvěděl, že je ruský troll. Je zklamaný z toho, že dnes je tak pomalu označován každý, kdo má jen trochu jiný názor. „Dříve lidé věřili na čerty, bludičky a čarodějnice. Evidentně to potřebovali ke svému životu, aby se v něm vyznali. Překvapivě to potřebují stále,“ rozepsal se na svém Facebooku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.8.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Zbytečně si stežujeme
Né - tohle je špatně. Né - tenhle názor je blbej. Né - ty jsi vůl. Proč se máme tak špatně, proč nežijeme na západě, proč tu je Babiš a proč je náš prezident alkoholik. A já říkám - PROČ SI POŘÁD STĚŽUJEME?
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 14.1.2018 v 14:40, zobrazit podobné
Jihomoravský kraj: Novým ředitelem Muzea Brněnska je od 1. října Evžen Martinec
Novým ředitelem krajské příspěvkové organizace Muzeum Brněnska byl Radou Jihomoravského kraje schválen ThDr. Ing. Evžen Martinec.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.9.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Šmarda, to nemají lepšího? Babiš zavolá Hamího, Maláčovou a Petříčka a řekne jim, ať jdou do... Jaromír Soukup se rozjel
Generální ředitel TV Barrandov Jaromír Soukup spekuluje, co se asi tak stane na konci srpna. Andrej Babiš si možná předvolá členy ČSSD a řekne jim, aby šli do...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.7.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Jiří Vyvadil: Anticentrum proti terorismu a hybridním hrozbám se hlásí o vaši pozornost a podporu…
Když je někdo blbej, tak je hold blbej. Na Milanu Chovancovi je více než zřejmé, že nebylo objektivně v jeho silách získat ani ten nejnižší stupeň vysokoškolského titulu Bc. A je správné, že se ho vzdal, zejména, když jej získal nelegálně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.1.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Stíhání Babiše se zpětně přeruší k dnešku, uvedl ústavní právník
Znovuzvolení poslanci z hnutí ANO Andrej Babiš a Jaroslav Faltýnek zatím zůstávají trestně stíhaní v kauze Čapího hnízda. Stíhání se přeruší zpětně k dnešku až poté, co Státní volební komise vyhlásí výsledky voleb. Na dotaz ČTK to uvedl profesor ústavního práva Aleš Gerloch.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.10.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Trenér Vladimír Vůjtek: Rusko znám, necítím strach. Když dneska někdo nejde s proudem, křiklouni ho umlčují. Hokej? Zaspali jsme dobu
ROZHOVOR „Větší hrozbu než Rusko a Čína představuje pro Evropu imigrace,“ říká pro ParlamentníListy.cz trenérská legenda českého hokeje – Vladimír Vůjtek st. Kdo je podle něj nejlepším českým brankářem, co nejvíce postrádá v české společnosti, přijal by nabídku stát se politikem a přál by si návrat před rok 1989?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.8.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Sobotka: Vláda má na centrum proti hrozbám jiný názor než Zeman
Vláda má na Centrum proti terorismu a hybridním hrozbám (CTHH) jiný názor než prezident Miloš Zeman. Nemůže si dovolit ignorovat bezpečnostní hrozby, které reálně existují, řekl dnes novinářům po návštěvě CTHH na Ministerstvu vnitra premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD). Ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD) zopakoval, že cílem nového útvaru není cenzura informací.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.1.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Jágr to schytal směrem od Bakaly: Hokej není na prodej Číňanům!
Kritika spadající na hokejistu Jaromíra Jágra za to, že byl součástí delegace prezidenta Miloše Zemana při návštěvě Číny, aby propagoval lední hokej, nebere konce. Tentokrát se do něj na serveru podnikatele Zdeňka Bakaly pustil ve svém komentáři Jan Lipold. Pranýřoval jej za to, že se „spustil s rudými diktátory“ a je pro mnohé akorát velkým zklamáním.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.5.2019 v 08:35, zobrazit podobné
TOPlist