Cirkus v Británii: Na studentky v sukních povolána policie. A co vymysleli naši Piráti?
Rodiče i studenti v Susssexu protestují a mají proč. Škola zakázala sukně. Naši Piráti vymysleli jak udělá maturitu každý i s nula body! Kdo všechno jsou ti architekti novodobé tyranie? Václav Klaus mladší byl dnes hostem Výzvy...
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 9.9.2019 v 21:40, prečteno: 10x

nejlepší články ze dne: 09. 09. 2019

Související články

Kampaň ODS
ODS v předvolební kampani odmítne chaos, cirkus, ostudu. Podle obrázku jsem to pochopil tak, že strůjcem chaosu je Sobotka, cirkus předváděl Babiš a ostudu páše Zeman. Ach jo…
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 30.5.2017 v 08:40, zobrazit podobné
Kouzelný cirkus Laterny magiky se hraje 40 let
Laterna magika slaví 40 let od premiéry Inscenace Kouzelný cirkus (uskutečnila se 15. dubna 1977). Výročí si připomínáme slavnostním představením 21. dubna za účasti mnoha tanečníků a pamětníků tvorby tohoto divadelního unikátu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.4.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Sládek (SPR-RSČ): Soud zamítl žalobu somálské studentky, ale…
Tak jsem se byl podívat na soud s paní ředitelkou Ivanou Kohoutovou, která čelila žalobě somálské studentky, protože jí ve Střední zdravotnické škole nepovolili nosit hidžáb.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.1.2017 v 18:35, zobrazit podobné
FOTO, u kterého vyprsknete smíchy: Češi už vymysleli fór na to, že Zeman navštíví královnu Alžbětu II.
Prezident Miloš Zeman navštíví v pátek se svojí ženou Ivanou Velkou Británii. U této příležitosti se dočká také audience u britské královny Alžběty II. A nebyli by to Češi, aby nepřišli s lidovou tvořivostí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.6.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Bezák (ČSNS): České máslo v Británii za 30 Kč - mimo EU nám bude lépe
Politická cenzura, kterou arogantní vládní proevropští politici uplatňují proti protiunijním stranám, nebude mít mezi občany úspěch. Následujme Británii a po BREXITU prohlasujme v referendu CZEXIT. Ten naší vlast ochrání před zlem z Bruselu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.10.2017 v 06:35, zobrazit podobné
VIDEO Putinův propuštěný vězeň promluvil. Jeho žena dodala: V Rusku není policie a spravedlnost, je to jen cirkus
Novinář z ruské informační agentury RBK navštívil čerstvě propuštěného aktivistu Ildara Dadina, který mu poskytl exkluzivní rozhovor.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.3.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Ředitel školy v Británii se musel pokorně omluvit muslimům. Kvůli šátkům
Soudy v České republice před časem rozhodly o tom, že Střední zdravotnická škola nediskriminovala dvě muslimky, když jim odmítla povolit nošení šátků. V naší zemi je podobných případů prozatím jako šafránu, ve Velké Británii jsou však téměř na denním pořádku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.6.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Jakub Čech: Jak jsem se stal svéprávným
Autorem následujícího textu je osoba nad míru povolaná – Jakub Čech, který má s uvedenou problematikou osobní zkušenosti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.5.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Jiří Weigl: Pozdě bycha honit
Když se u nás loni vzpomínalo 25. výročí zahájení naší privatizace, ve veřejném prostoru stále dostávaly hlavní prostor politické invektivy staré jako naše privatizace samotná. Podle nich prý Václav Klaus a jeho tým, kteří naši transformaci vymysleli a řídili, dali přednost kupónové privatizaci a novým českým kapitalistům, z nichž někteří později z různých důvodů neuspěli, místo aby podniky předali renomovaným zahraničním vlastníkům, kteří by zajistili jejich prosperitu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.3.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Josef Duben: Pole bez mezí, cirkus bez zvířat, salám bez masa… politika bez idejí
Pole sahající od pozorovatele až k horizontu mohou na první pohled působit někdy až výtvarně, cirkus bez zvířat, jenom s artisty, tak nějak čistě až puristicky, a salám bez masa dietně. Ale na druhý pohled, po sklizni, si i laik uvědomí tu prázdnotu. Pustinu bez živočichů, bez ptáků, bez zajíčka a zafouká-li vítr, dojem, že jde o vznikající poušť je dokonalý.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.10.2019 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist