Výroky komunisty Filipa překročily únosný rámec, řekl Dolínek a žádal otevřít debatu
Co je moc, to je moc, ohradil se poslanec ČSSD Petr Dolínek proti slovům předsedy KSČM a prvního místopředsedy sněmovny Vojtěcha Filipa.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 10.9.2019 v 16:36, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 10. 09. 2019

Související články

Dolínek ve sněmovně brutálně nastoupil na Filipa: Zlo, nenávist, agent. Zvedá mě to ze židle
Poslanec ČSSD Petr Dolínek dnes neuspěl se zařazením mimořádného bodu jednání Poslanecké sněmovny. Dolínek se snažil prosadit projednání výroků předsedy KSČM o vepříně v Letech, ale také jeho starších výroků k událostem v letech 1968 nebo 1948. Filipa ale podrželi kromě komunistů také poslanci hnutí ANO a SPD, takže návrh přijat nebyl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.9.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Rusko není hrozba, řekl Babiš. Zeman řekl dvakrát „blbec“ a vysmál se v ČT demonstrantce
Moderátorka České televize Witowská se letos proslavila mimo jiné tím, jak vedla debatu dvou prezidentských kandidátů – Miloše Zemana a profesora Jiřího Drahoše. V den stých narozenin moderního státu si svou důležitou moderátorskou roli zopakovala. Tentokrát řídila debatu prezidenta Miloše Zemana s premiérem Andrejem Babišem (ANO). Došlo na komunisty, Čínu, Německo, ale i na Václava Havla, Rusko a blbce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.10.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Amtikomunista Dolínek a antirusista Petříček - to jsou paradoxy!
Předseda poslaneckého klubu ČSSD Petr Dolínek sbírá podpisy pro odvolání předsedy komunistů Vojtěcha Filipa z postu místopředsedy sněmovny. Tomáš Petříček podniká „další kroky“ ve věci názorů ruského ministra kultury.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 12.9.2019 v 08:40, zobrazit podobné
Komunisté se obuli do Dolínka: Chce si jen dělat reklamu!
Poslanec ČSSD Petr Dolínek se chtěl pokusit odvolat předsedu komunistů Vojtěcha Filipa z vedení Sněmovny. Filip je jedním z místopředsedů dolní parlamentní komory. Čtvrteční MF Dnes však tvrdí, že Dolínek připravil svou akci tak špatně, že pro ni nezískal podporu ani ve vlastní straně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.9.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Je prezident Zeman rasista?
Naše hlava státu si nebere servítky. Výroky prezidenta občas připomínají debatu v hospodě, jeho jazyk dokáže být pěkně ostrý. Ovšem tentokrát s výroky prezidenta Zemana naprosto souhlasím.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 3.10.2018 v 05:40, zobrazit podobné
Lidi zajímá stav jejich peněženky, takže... Experti odkrývají, co mohou způsobit Sobotkova slova o vládě s komunisty
POLITOLOGOVÉ „Zombie, které vždycky vstává z hrobu, když se blíží sjezd sociální demokracie nebo se chystají volby do Poslanecké sněmovny,“ komentuje politolog Lukáš Jelínek aktuální debatu o bohumínském usnesení ČSSD. Od premiéra totiž zaznělo, že připouští spolupráci s komunisty. Podle Bohuslava Sobotky lidi nezajímá, jestli bohumínské usnesení platí, nebo neplatí, a jde spíš o debatu pro politology. A tak se politologů právě v tomto kontextu ParlamentníListy.cz zeptaly na pár otázek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.2.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Vondráček proti Dolínkovi: Filip je zkušený politik a vyjadřuje se korektně
Poslanec ČSSD Petr Dolínek má zatím zhruba čtyři desítky podpisů k podání návrhu k vyvolání debaty o odvolání šéfa KSČM Vojtěcha Filipa z postu místopředsedy Sněmovny. Při úterním jednání o změnách programu schůze dolní komory neuspěl s požadavkem, aby se poslanci zabývali některými Filipovými výroky, rozhodl se proto požádat kolegy o podpisy pro podání návrhu na vyvolání debaty o odvolání místopředsedy dolní komory, uvedla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.9.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Nesmíme změnit kurz, řekl Dolínek k toleranci vládního kabinetu ze strany komunistů
Hostem Interview ČT24 byl dnes poslanec a někdejší místopředseda ČSSD Petr Dolínek. Hovořil mimo jiné o referendu ČSSD o vstupu do vlády s hnutím ANO.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.6.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Komunisté přerušili schůzi sněmovny, nelíbí se jim "útok" na předsedu Filipa
Poslanec ČSSD Dolínek v úterý prohlásil, že se mu nelíbí, jak Filip popisuje například dění v letech 1948 a 1968.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 11.9.2019 v 10:36, zobrazit podobné
TOPlist