Jednání ANO a ODS o koalici v Jablonci nad Nisou ztroskotala
Ani po téměř měsíci se v Jablonci nad Nisou nepodařilo dohodnout novou radniční koalici. Jednání dvou nejsilnějších stran ANO a ODS ztroskotala.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.9.2019 v 16:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 11. 09. 2019

Související články

Volfová (ANO): Kraj předal bývalou porodnici v Jablonci nad Nisou společnosti JABLOTRON
Areál bývalé porodnice v Jablonci nad Nisou má nového majitele. Stala se jím společnost JABLOTRON BUILDINGS & FACILITIES s.r.o., která ji od Libereckého kraje odkoupila za bezmála 15 milionů korun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.6.2018 v 18:35, zobrazit podobné
ÚZSVM spravuje objekt v Jablonci nad Nisou s cennými architektonickými prvky
Odloučené pracoviště Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) v Liberci spravuje objekt v Jablonci nad Nisou na adrese Podhorská 62, v němž do svého zrušení v roce 2010 sídlilo odloučené pracoviště ÚZSVM Jablonec nad Nisou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.10.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Michaela Tejmlová: Jak je vnímán Miroslav Pelta v Jablonci nad Nisou
Pocházím z Jablonce nad Nisou a do komunální politiky jsem zde mimo jiné vstupovala se zájmem zjistit, jestli to tu je skutečně skoro vše pod taktovkou Miroslava Pelty a název Peltov je používán lidmi oprávněně. Miroslav Pelta je zde řadovým zastupitelem za ODS, ODS je v koalici a má pozici primátora a jednoho ze tří jeho náměstků.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.6.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Michaela Tejmlová (roz. Suchardová): Jak je Miroslav Pelta vnímán v Jablonci nad Nisou
Pocházím z Jablonce nad Nisou a do komunální politiky jsem zde mimo jiné vstupovala se zájmem zjistit, jestli to tu je skutečně skoro vše pod taktovkou Miroslava Pelty a název Peltov je používán lidmi oprávněně. Miroslav Pelta je zde řadovým zastupitelem za ODS, ODS je v koalici a má pozici primátora a jednoho ze tří jeho náměstků.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 7.6.2017 v 10:41, zobrazit podobné
BusLine opět vypravil v Turnově a Jablonci nad Nisou tradiční čertovské autobusy
BusLine již tradičně u příležitosti svátku svatého Mikuláše vypravil čertovské autobusy. V úterý vyjel v Turnově „retro čerťák“ - historický autobus Škoda RTO. Den na to se děti spolu s čertovskou posádkou svezly v moderním autobusu příměstského typu v Jablonci nad Nisou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.12.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Tulpa (SLK): Odborná soutěž T-PROFI pomáhá žákům osvojit si praktické dovednosti
Ve čtvrtek 14. února proběhlo v Jablonci nad Nisou krajské kolo odborné soutěže T-PROFI. Soutěž určená pro žáky 5. tříd a studenty 2. ročníků středních škol má za cíl podpořit polytechnickou výuku a využití vzdělání do praxe. Krajské kolo se uskutečnilo na Střední průmyslové škole technické v Jablonci nad Nisou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.2.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Koalici má domluvenou 19 velkých měst, v osmi zbývajících se ještě jedná
Koalice už vznikly v Mladé Boleslavi, Frýdku-Místku, Kladně, Třinci, Havířově a nově také v Ostravě, Přerově, Jablonci nad Nisou, Prostějově a Děčíně.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 12.10.2018 v 20:36, zobrazit podobné
Svaz lyžařů ČR: Startuje projekt LYŽUJ LESY! První závod pro školy už v úterý v Jablonci
V Jablonci nad Nisou odstartuje pilotní ročník projektu LYŽUJ LESY. První díl seriálu závodů určeného pro děti základních škol je na programu v úterý 9. ledna. Jeho patronem je bývalý reprezentant a mistr světa Martin Koukal: „Kdo ví, třeba se už teď v Jablonci objeví nějaký talent, který to dotáhne až do reprezentace,“ říká.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.1.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Pieter (SLK): Rekonstrukce kruhového objezdu v Jablonci uzavře na tři dny hlavní tah na Prahu
Rekonstrukce okružní křižovatky v Turnovské ulici v Jablonci nad Nisou přinese dopravní omezení na hlavním tahu ve směru na Prahu. Stavební práce si vyžádají částečnou i úplnou uzavírku provozu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.7.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Macek: Hazard v Jablonci je vyřešené téma – kasin zbývá šest a automaty zmizí za dva roky
Po pěti letech nejistoty a dohadů o budoucnosti hazardu v Jablonci nad Nisou je jasno. Zastupitelé schválili vyhlášku, která od srpna 2021 na celém území města zakazuje hrací automaty.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.5.2019 v 12:35, zobrazit podobné
TOPlist