Policie ČR: Neoprávněně čerpaná dotace
Kriminalisté Národní centrály proti organizovanému zločinu služby kriminální policie a vyšetřování (NCOZ) v uplynulých dnech navrhli státnímu zástupci Vrchního státního zastupitelství v Olomouci podat obžalobu na dva bývalé manažery Dopravního podniku Ostrava a.s. (DPO).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.9.2019 v 22:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 12. 09. 2019

Související články

Policie ČR: Pět osob je obviněno z dotačního podvodu
Policisté expozitury České Budějovice z Národní centrály proti organizovanému zločinu služby kriminální policie a vyšetřování (NCOZ) v pondělí 8. ledna 2018 zadrželi pět osob, které podezírali z podvodného vylákání dotace Regionálního operačního programu Jihozápad na projekt Relaxační a regenerační centrum Hluboká nad Vltavou. Podle závěrů kriminalistů se z celkové požadované dotace 141 milionů korun podařilo osobám neoprávněně vylákat 50 milionů korun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.1.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Agrofert podle Pirátů neoprávněně čerpal dotace, stát to řeší
Firmy patřící do holdingu Agrofert podle Pirátů neoprávněně čerpaly miliony korun z dotací pro malé firmy na pojištění proti škodám způsobeným počasím i škůdci. Česká pirátská strana dnes vyzvala dopisem Agrofert, aby peníze i s úroky vrátil, oznámila mluvčí strany Karolína Sadílková v tiskové zprávě. Státní Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond (PGRLF), který dotace udělil, případy prověřuje, píšou dnešní Hospodářské noviny (HN). Zprávu převzala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.6.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Změna pro Liberec: Exprimátorka Rosenbergová zneužívala veřejné finance, potvrdila to policie
Policie ČR šetřením a výslechem svědků dospěla k závěru, že Martina Rosenbergová v době svého primátorování neoprávněně vykázala celkem 7 008 km jako kilometry služební, ač měly být vykázány a zaplaceny jako soukromé. Její jednání kvalifikuje jako trestný čin podvodu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.6.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Středočeský kraj nabídl jako jediný konkrétní pomoc obětem H-systému, říká hejtmanka Jermanová Pokorná
ROZHOVOR „Středočeský kraj pomůže stavebnímu bytovému družstvu Svatopluk formou individuální investiční účelové dotace, která by měla činit půl až jeden milion korun, a která bude účelově vázána na soudní poplatky, úhrady posudků a právní pomoc. Tato finanční pomoc by byla čerpána vždy jednou měsíčně po kontrole dokumentů předložených příjemcem," plánuje hejtmanka, jak lidem pomoci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.8.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Chyby policie: Když oni se báli, že ho obviní neoprávněně. Proto islámský vrah „fouknul“ i s komplicem, bylo toho více
Americký deník The Wall Street Journal získal tajnou zprávu, která odhaluje zásadní nedostatky v práci belgické policie. K loňskému teroristickému útoku v Bruselu údajně nemuselo vůbec dojít, protože jeho strůjci byli sledováni bezpečnostními službami.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.1.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Policie ČR: NCOZ ukončila vyšetřování stamilionového podvodu
Policisté Národní centrály proti organizovanému zločinu služby kriminální policie a vyšetřování (NCOZ) v minulých dnech ukončili vyšetřování případu neoprávněně získané licence k výrobě elektřiny jihomoravskou fotovoltaickou elektrárnou. Zároveň navrhli státnímu zástupci Vrchního státního zastupitelství v Olomouci (pobočka Brno), aby podal obžalobu na 3 osoby.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.3.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Rozvoral (SPD): Konec rozkrádání země. Přírodní bohatství zpět do rukou státu
Hnutí SPD bude prosazovat ukončení neoprávněných zisků na úkor občanů. Tyto zisky realizují nadnárodní společnosti ovládající trh s vodou, prosazující neoprávněné dotace v energetice a využívající monopolního postavení na trhu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.10.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Rozvoral (SPD): Konec rozkrádání země. Přírodní bohatství zpět do rukou státu
Hnutí SPD bude prosazovat ukončení neoprávněných zisků na úkor občanů. Tyto zisky realizují nadnárodní společnosti ovládající trh s vodou, prosazující neoprávněné dotace v energetice a využívající monopolního postavení na trhu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.9.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Dotace jsou prasárna, všichni to intuitivně vědí. Kdo kvůli nim velebí Brusel, je jako žebrák. Ředitel Libertariánského institutu dodává příklady
ROZHOVOR Evropská komise by měla zahájit s Českou republikou řízení o navrácení protiprávní podpory ve výši tří miliard eur. Důvodem má být skutečnost, že stát přiděloval dotace v rozporu s pravidly, kterými je sama Evropská unie podmiňuje. Společník zkrachovalé Východočeské tiskárny Petr Fryč podal k Evropské komisi oficiální stížnost kvůli neoprávněné výhodě, která byla poskytnuta jeho konkurentům. Roman Kříž, ředitel Libertariánského institutu, který poškozeného zastupuje, tvrdí, že dotace jsou zlo a pochvalovat si je může jen žebrák, kterému také peníze jiných nesmrdí, hlavně když mu je hodí do klobouku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.5.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Hadrava (ANO): Řada služeben strážníků i policistů potřebuje rekonstrukci
Praha poskytne městským částem, kde v objektech ve vlastnictví města svěřených do jejich správy mají sídla služebny Městské policie hl. m. Prahy a Policie ČR, dotace na rekonstrukci těchto objektů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.6.2018 v 20:35, zobrazit podobné
TOPlist