Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2020
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne310172431
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.761x, což odpovídá cca 91.886-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Emir Kusturica potrestán za medaili od Zemana? Na FAMU, kterou proslavil, se prý chystá velká akce progresivních levičáků
Srbského filmového režiséra světového formátu Emira Kusturicu českému čtenáři netřeba představovat. Našemu publiku je kromě filmové tvorby znám i svými politickými názory. Kusturica mluví česky, vystudoval totiž pražskou FAMU. A zde začíná náš příběh. Podle zjištění redakce totiž pražská filmová fakulta uvažuje, že se od svého slavného absolventa distancuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.9.2019 v 20:35, prečteno: 10x

nejlepší články ze dne: 17. 09. 2019

Související články

Emir Kusturica, který utřel Emmu Smetana, jede na Krym: Jsou tam hezké holky
Srbský filmový režisér a hudebník Emir Kusturica přijíždí na poloostrov Krym připojený k Rusku. Západ i Ukrajina protestují, ale slavný režisér si z toho mnoho nedělá. Prý má rád zdejší počasí a zdejší pěkné holky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.8.2018 v 14:35, zobrazit podobné
VIDEO Světoznámý režisér Kusturica, který před kamerou ztrapnil Emmu Smetanu, pronesl zásadní slova k českým prezidentským volbám
Srbský režisér Emir Kusturica se vyjádřil k prezidentským volbám v Česku. Podle svých slov by volil současnou hlavu státu Miloše Zemana.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.1.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Emir Kusturica po demolici Emmy Smetana pokračoval v Lidovkách: Havel uvěřil, že bombami lze dosáhnout demokracie. Zato Zeman- to je představitel zdravého křídla národa
Srbský režisér Emir Kusturica se znovu přihlásil o slovo. Po rozhovoru pro DVTV s Emmou Smetana tentokrát promluvil o Miloši Zemanovi i o Václavu Havlovi, kterému prý bůh možná odpustil, a znovu pořádně vynadal Američanům. Ruský prezident Vladimir Putin se naproti tomu dočkal jen a pouze slov chvály.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.4.2017 v 09:35, zobrazit podobné
EU jako SSSR. Zase se mlátí obušky! Umělec, který utřel Emmu Smetanu, vážně promluvil
Emir Nemanja Kusturica, srbský režisér, hudebník a aktivista promlouvá v novoročním rozhovoru pro srbský Iskra.co o tom, jak je Srbsku vnucován západní či blízkovýchodní pohled na svět. Podle něj se Sarajevo stalo „mrtvé město“, a to pod přímým dohledem muslimského klanu Izetbegovičů podporovaného západem. Emir Nemanja Kusturica se v minulosti postaral o rozruch při rozhovoru pro DVTV s moderátorkou Emmou Smetana, která na něho podle jeho slov útočila a hrála si se slovíčky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.1.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Prezident Zeman vyznamená filmaře Kusturicu medailí Za zásluhy
Prezident Miloš Zeman vyznamená srbského režiséra a hudebníka Emira Kusturicu Medailí Za zásluhy. Učiní tak 28. října při oslavách státního svátku. Kusturica může být podle Zemana pojítkem mezi Českou republikou a Srbskem, napsala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.9.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Tereza Spencerová doplnila, co nebylo řečeno o chemickém útoku v Sýrii. Vysmála se Emmě Smetaně a řekla, co znamená Sorosova univerzita
OKNO DO SVĚTA TEREZY SPENCEROVÉ „Ano, v Idlíbu se něco stalo, počkejme si ale na to, zda to byl opravdu syrský útok, výbuch džihádistické chemičky nebo jen neuvěřitelně morbidní píárové cvičení,“ sděluje editorka Literárních novin a analytička Tereza Spencerová k chemickému masakru v syrské provincii Idlíb, kterou dle Spencerové do značné míry kontrolují skupiny napojené na Al-Káidu. „A právě ty mají i monopol na informace,“ upozorňuje Spencerová, která se dále věnuje teroristickému útoku v Petrohradu nebo rozhovoru, který do českého média poskytl srbský režisér Emir Kusturica.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.4.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Andrej Kiska, to je náš stínový prezident, zaznělo z vedení TOP 09. A na Zemana se chystá akce
Hradní mluvčí Jiří Ovčáček před pár dny prohlásil, že hlava státu nechystá žádný zásadní projev k 50. výročí začátku sovětské okupace naší vlasti. Miloš Zeman prý řekl vše důležité, když to vyžadovalo odvahu. Za normalizace. A dnes si nemusí na odvážného hrát. Tímto prohlášením Ovčáček rozvířil české politické vody. Teď se o slovo přihlásila první místopředsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová. Ale nejen ona. Chystá se akce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.8.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Tvrdé jádro hnutí ANO nikdy nepřesvědčíte. Nemají kapacity pro věcné argumenty! Velká bojovnice proti Babišovi prozradila, co se na něho chystá v Praze
ROZHOVOR Jde o první vlaštovku v pocitu, že snad spravedlnost existuje a Babišovi opravdu neprojde vše, jelikož "všecky si koupit nemůže". Doufám a věřím, že to dopadne tak, jak má, takže bude za všechny své nepravosti odpovídajícím způsobem stíhán a potrestán. Tak hovoří o policejní žádosti o vydání Andreje Babiše a Jaroslava Faltýnka sněmovnou k trestnímu stíhání protibabišovská aktivitska ze skupiny AUVA Veronika Ševčíková.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.8.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Bývalý europoslanec Mach: Dneska nic neslavím. Je to výročí akce SSM, kterou proslavil trockista Uhl a přivlastnili si ji pravdoláskaři
Někdejší europoslanec za Českou republiku Petr Mach (Svobodní) 17. listopad neslavívá. Proč? Protože tento svátek si prý přisvojili pravdoláskaři, kteří se považují za lepší, ačkoli lepší vůbec nejsou. Alespoň podle Macha ne.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.11.2018 v 21:35, zobrazit podobné
„Pozor na ně, mají medaili od Zemana,“ řvali před Hradem. Medaili mají i Zdeněk Zbořil a Lenka Procházková
Ve Vladislavském sále se kolem osmé hodiny večer začaly scházet největší osobnosti Česka i Slovenska, aby si vyslechly, koho u příležitosti stých narozenin republiky vyznamená prezident Zeman. Komu tedy Miloš Zeman složil hold, když mu udělil státní vyznamenání v takto významné výročí? Zeman v tento významný večer vyznamenává 41 osobností. Před Pražským hradem postávala skupina lidí, kteří křičeli: „Pozor na ně, mají medaili od Zemana.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.10.2018 v 21:35, zobrazit podobné
TOPlist