Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červenec 2020
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.961x, což odpovídá cca 154.501-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Mediální odborník, jehož ČT nikdy nepozve do přenosu, polknul a pak se hluboce zamyslel: Hahaha, Háma? Pawlowská? Gondíková? No, však si to přečtěte
ParlamentníListy.cz požádaly mediálního odborníka Jiřího Fencla o několik odpovědí týkajících se aktuálního dění. To se týká především veřejnoprávní České televize, jejích pozoruhodných výstupů, ale na přetřes se dostal také prezident Zeman či připomínka Listopadu ´89.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.9.2019 v 13:35, prečteno: 11x

nejlepší články ze dne: 21. 09. 2019

Související články

Alena Vitásková: Vina soudce Elischera
Prostřednictvím medií sledujeme možné zločiny soudců téměř v přímém přenosu. Mám osobní zkušenosti s justicí a moje důvěra v orgány činné v trestním řízení je na bodu mrazu, ne-li hluboce pod ním. Přesto ve mně zůstává nevykořenitelný pocit spravedlnosti a spravedlivosti ke všem, a to je i k soudcům.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.2.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Duchovní a teolog: Děsí mě, co se děje v USA. Ničení lidí za jejich názory. Trump je možná jen oddech v kulturním boji
Evangelický duchovní Dan Drápal se na serveru NeviditelnýPes.cz zamyslel nad politikou amerického prezidenta Donalda Trumpa, jehož on sám podle svých slov rozhodně není fanouškem. Loni by pro něj rozhodně nehlasoval, ale nehlasoval by však ani pro Hillary Clintonovou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.5.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Mediální expert tuší, proč Drahoš v ČT odmítl prozradit, koho by si vzal na Hrad. A zhrozil se i nad jeho výrokem, že je Zeman prezidentem dolních deseti milionů
TELEVIZNÍ DEBATA Ani opakované naléhání moderátorky nepřimělo Jiřího Drahoše, aby v duelu prezidentských kandidátů prozradil, kým obsadí klíčové pozice na Hradě, pokud bude zvolen. Mediální odborník Jiří Mikeš ho však nepodezírá z toho, že by to divákům České televize nechtěl říci. Myslí si totiž, že mu je tam dosadí ti, co za jeho kandidaturou stojí, aby plnili maximální vstřícnost vůči Bruselu. Soupeř stávající hlavy státu se proti předchozí debatě zlepšil, ale nic víc než nabiflované očekávané fráze nenabídl. Ke všemu Miloši Zemanovi vyčinil za to, že je prezidentem dolních deseti milionů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.1.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Antibabišovské srdce redaktora ČT v přímém přenosu, dezinformace, Vášáryová jako expertka na USA... Petr Žantovský žasl nad děním na obrazovce
TÝDEN V MÉDIÍCH Vítejte v Kocourkově, takový titulek by se hodil pro událost, která v posledních dnech otřásá domácí politickou i mediální scénou, když premiér Bohuslav Sobotka nevzal odvolání nechtěného ministra Andreje Babiše za správný konec. Mediální analytik Petr Žantovský si ale v uplynulém týdnu všímal i toho, jak to dopadá se sliby znovuzvoleného ředitele České televize Petra Dvořáka, co přinesl speciál ke stu dnům Donalda Trumpa v čele USA, ale vybral i mediální výkon týdne za komentář k Brexitu a unijním dotačním nesmyslům.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.5.2017 v 09:35, zobrazit podobné
I can´t get no satisfaction
Miloš Zeman, jak se zdá, Micka Jaggera na pivo nepozve. Škoda. Jako vrstevníci by si možná měli o čem vyprávět. 
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 4.7.2018 v 14:40, zobrazit podobné
Pelc (NÁR.SOC.): Co v EU chceme
Nechceme z EU vystoupit, jsme však hluboce znepokojeni arogancí bruselských elit a hlasovací mašinérií starých členských států.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.5.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Jiří Vyvadil: Vždyť je to směšné, koalice antibabiš nikdy nedá dohromady hlasy
Tak nějak jsem si říkal, že už vypustím do voleb komentáře k této kampani. Ale to pitoreskní divadlo, svalnaté řeči subjektů, které se také vůbec do Sněmovny nemusí dostat, že tedy s Babišem jako nikdy nikdy a do toho účelové výpočty například Práva, že může vzniknout antibabišovská koalice o počtu 102 mandátů ukazují hloubku problémů celé politické i mediální scény, která neumí vstřebat realitu a čeká ji velká kocovina.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.10.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Imigranti znásilnili školačku v rakouském městečku. Místní jsou ve varu a nahlas říkají...
Rakouské univerzitní městečko Tulln je vzhůru nohama. Obyvatelé i studenti jsou hluboce otřeseni případem znásilnění, jehož se dopustili tři migranti a obětí se stala teprve patnáctiletá školačka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.5.2017 v 09:35, zobrazit podobné
TOPlist