Zemřel zpěvák Karel Gott
Ve věku 80 let zemřel zpěvák Karel Gott. Informaci zveřejnila Česká televize. Gott měl zemřít v kruhu rodiny na akutní leukémii, kterou v minulých týdnech přiznal.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.10.2019 v 10:35, prečteno: 20x

nejlepší články ze dne: 02. 10. 2019

Související články

Zemřel Gott. Zeman: Daroval se nám všem. Babiš: Jeden z největších Čechů. Další ohlasy: Přichází stále
Ve věku 80 let zemřel zpěvák Karel Gott. Informaci zveřejnila Česká televize. Gott měl zemřít v kruhu rodiny na akutní leukémii, kterou v minulých týdnech přiznal.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.10.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Karel Gott: Havlovo letiště? Jinak. Od Babiše zaznělo, co teď
Poté, co zemřel zpěvák a několikanásobný slavík Karel Gott, začíná se hovořit o tom, co by se po něm mohlo jmenovat. Přejmenovat Letiště Václava Havla? Pojmenovat nějakou ulici, náměstí, místo? Se svou troškou do mlýna přispěl také poslanec hnutí ANO Andreje Babiše Patrik Nacher či jeho kolegyně Marcela Melková.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.10.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Ti, kteří nic nedokázali, šli po roce 89 po mně. Karel Gott provedl zásadní zpověď
Ve sváteční den zavítal na obrazovky veřejnoprávní televize zpěvák Karel Gott. Hovořil nejen o současnosti, ale vzpomínal i na léta minulá.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.10.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Gott? „Veksláci, Mrázek! Státní pohřeb ne!“ zní od Bakalových novinářů
V úterý před půlnocí zemřel slavný český zpěvák Karel Gott. Během středečního dopoledne se objevilo množství vděčných a dojatých vzpomínek od umělců, politiků i obyčejných občanů. Poněkud svérázné vzpomínky se ale začaly ozývat od redaktorů vydavatelství Economia milirardáře Zdeňka Bakaly.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.10.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Karel Gott dal Heleně Vondráčkové k narozeninám náramek! Ona mu pak půjčila svoji loď
Zpěvačka Helena Vondráčková zažila na svém hausbótu na Slapech velmi vzácnou návštěvu. Zpěvák Karel Gott ji přijel osobně pogratulovat k letošnímu jubileu, které oslavila v červnu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.8.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Karel Gott: Bude poprask. Toto padlo z ODS. Jde i o Babiše a vládu KSČ. Nečekané
Europoslanec Jan Zahradil (ODS) reagoval na šéfredaktora serveru Forum24.cz Pavla Šafra, jenž mimochodem v minulých dnech tvrdil, že zesnulý zpěvák Karel Gott je kromě úspěchu i symbolem národního selhání.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.10.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Karel Gott: Kdo emigroval, nebyl národu nic platný
Karel Gott včera oslavil osmdesátiny. Mezi média, která s ním hovořila, patřil i Radiožurnál. A v rozhovoru se zpěvák vyjádřil i k tomu, co mu někteří vyčítají, že byl tváří normalizačního popu. „Já jsem měl to životní štěstí, že jsem se přehoupl přes takovou zvláštní oponu, pod kterou někteří museli podléhat nebo poslouchat,“ řekl zpěvák. A na adresu těch, kdo emigrovali, prohlásil: „Když odejdou do zahraničí, tak nám nejsou nic platní.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.7.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Český rozhlas: Legendou desetiletí se stal Karel Gott
V přímém přenosu Českého rozhlasu Dvojka byly včera večer uděleny na slavnostním večeru v Paláci Žofín výroční hudební ceny Legenda Nočního proudu. Cenu Legenda desetiletí získal zpěvák Karel Gott.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.10.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Šafr: Gott je symbol selhání národa! Jeho písně? Zamilovaná prázdnota
Šéfredaktor deníku Forum24.cz Pavel Šafr se domnívá, že zesnulý zpěvák Karel Gott je kromě úspěchu i symbolem národního selhání. A ptá se, zda právě proto má mít státní pohřeb.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.10.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Odvaha mu nechyběla! Karel Gott, politika a ti, kterým vadil
Karel Gott navždy odešel v úterý krátce před půlnocí. Pro řadu lidí vzor a symbol. Náš největší zpěvák kraloval žebříčkům popularity od šedesátých let minulého století. Jisté je, že mistr se nebál mluvit o čemkoli. Nepatřil k těm, kteří komentují politiku den co den, během posledních několika dekád vydal pouze pár prohlášení, vždy ale byla silná, jednoznačná a hluboce promyšlená. Připomeňte si je s námi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.10.2019 v 12:35, zobrazit podobné
TOPlist