Zvratky, alkohol a tisíce nakoupených šprcgum. Získali jsme šílené svědectví z prostředí Masarykovy univerzity v Brně
Masarykova univerzita, konkrétně Fakulta informatiky, uzavřela se společností SPEED PRESS plus smlouvu o výrobě a dodávce reklamních předmětů v hodnotě 228.151 korun. Na tom by nebylo nic neobvyklého, kdyby mezi reklamními předměty nebylo pět tisíc kondomů, devadesát menstruačních kalíšků nebo třeba tisíc pět set plácaček na mouchy. To vše samozřejmě s logem Masarykovy univerzity.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.10.2019 v 05:35, prečteno: 11x

nejlepší články ze dne: 06. 10. 2019

Související články

Podle průzkumu Masarykovy univerzity v Brně zřejmě zvítězí ODS
V Brně podle průzkumu studentů Masarykovy univerzity zřejmě těsně vyhraje komunální volby ODS před hnutím ANO. Asi 55 studentů se dotazovalo před volebními místnostmi 1850 respondentů. ČTK to řekl politolog z univerzity Michal Pink.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.10.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Petice za zachování tradičního loga Masarykovy univerzity
My níže podepsaní členové akademické obce Masarykovy univerzity si dovolujeme touto peticí zdvořile požádat o zachování původního (tradičního) loga Masarykovy univerzity.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.12.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Bláha (SPO): Akademická půda Masarykovy univerzity opět „neutrální“
Velmi se podivuji nad takzvaným principem politické neutrality Masarykovy univerzity, protože tento princip platí pouze pro vybraný okruh osob a vystupovat na půdě univerzity mohou jen vyvolení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.5.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Studenti z Brna: Chudým lidem v Africe se mění klima natolik, že nejsou schopni si vypěstovat jídlo
Brněnští studenti vytáhli do boje za klimatickou spravedlnost. Áron Tkadleček a Klára Aubrechtová, dva mladí studenti environmentalistiky na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně, se bojí o budoucnost některých částí světa. O jejich názorech a aktivitách přinesl reportáž server Masarykovy univerzity.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.7.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Technologická agentura: Diskuse nad programem ÉTA na FF MU v Brně
Filozofická fakulta Masarykovy univerzity v Brně pořádá ve spolupráci s TA ČR informační schůzku k programu ÉTA na podporu výzkumu společenských a humanitních věd a umění.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.2.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Andrej Kiska: Děkuji za medaili. Beru to jako ocenění lidí, kteří chtějí slušné a spravedlivé Slovensko
Rektor Masarykovy univerzity v Brně Mikuláš Bek přivítal na univerzitní půdě u příležitosti oslav 100. výročí univerzity slovenského prezidenta Andreje Kisku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.1.2019 v 13:35, zobrazit podobné
NPÚ podepsal v Telči memorandum se svými partnery
Slavnostní událost na mezinárodní úrovni se odehrála v pátek 21. září 2018 v Univerzitním centru Masarykovy univerzity v Telči. Proběhl zde podpis memoranda o spolupráci šesti významných vzdělávacích a výzkumných institucí (Masarykovy univerzity, Dunajské univerzity v Kremži, Českého vysokého učení technického v Praze, Slovenské technické univerzity v Bratislavě, Národního památkového ústavu a Ústavu teoretické a aplikované mechaniky AV ČR).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.9.2018 v 21:35, zobrazit podobné
V čele Masarykovy univerzity by měl Beka vystřídat Bareš, schválila vláda
Rektorem Masarykovy univerzity v Brně by se měl stát neurolog a děkan lékařské fakulty Martin Bareš, kterého v dubnu zvolil akademický senát. Dnes to schválila vláda, informoval o tom na webu tiskový odbor. Funkční období Bareše má začít 1. září a mělo by trvat do konce srpna 2023. Aby mohl do čela školy nastoupit, musí ho jmenovat prezident republiky. Žádný český prezident dosud kandidaturu rektora po schválení vládou nezamítl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.6.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Čekají nás slavnostní promoce posluchačů Univerzity třetího věku Masarykovy univerzity v Telči
V pátek 21. září 2018 proběhne od 17:00 hod. v Divadelním sále Zámku v Telči slavnostní zakončení vzdělávání posluchačů tříletého kurzu „Kulturní dědictví – jeden z pilířů identity národa II.“, pořádaného Univerzitou třetího věku Masarykovy univerzity.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.9.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Profesor Masarykovy univerzity účtuje se Sommerovou a Feničem, ČT i Sorosem. Už se těší, co mu na to řeknou!
ROZHOVOR Nevídanou troufalost při kandidatuře do Evropského parlamentu projevilo hnutí Vědci pro ČR, když vyhlásilo boj politické korektnosti. Profesor Ivan Holoubek, člen Vědecké rady Masarykovy univerzity v Brně a volební lídr tohoto hnutí, vysvětluje, že nejde jen o nějakou mezilidskou slušnost. Je to politická ideologie, a to dost nebezpečná. Jejími typickými protagonisty jsou představitelé politických neziskových organizací i veřejné společenskovědní vysoké školy. Jejich absolventi pak obsazují místa ve veřejné sféře, nevládních organizacích, ale i v médiích. Uznávaný chemik také tvrdí, že jsme zcela ztratili normální respekt k názorům druhých. Ilustruje to na výrocích režisérky Olgy Sommerové, které jsou podle něj příkladem namyšlenosti elit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.3.2019 v 12:35, zobrazit podobné
TOPlist