Lidé nemají šanci získat informaci, že byli odposloucháváni. Poslanci neví, co s tím
Lidé jen málokdy obdrží informaci o tom, že byli odposloucháváni. A to i přesto, že o tomto faktu mají být podle zákona zpraveni po uzavření případu. Policie však buď nechá případ neskončený nebo se odkáže k výjimkám, kdy informaci nemusí podat. Co s tím nevědí ani poslanci, ani státní zástupci.
zdroj: ekonomickydenik.cz, přidáno 8.10.2019 v 05:49, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 08. 10. 2019

Související články

1) Proč odvolat současné vedení ČEZu; 2 ) Lidé z ODS a TOP 09 nemají být zaměst. v. s
1) Odvolá Ministerstvo financí ČR současné manažery ČEZu, kteří nemají důvěru ve společnost kterou řídí? 2) Lidé z pravicových stran ODS a TOP 09 nemají být zaměstnanci veřejného sektoru, tedy být placeni z veřejných peněz.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 10.7.2019 v 08:40, zobrazit podobné
Černohorský (Piráti): Stát se zříká šance na vrácení bytů OKD
Stát měl do konce roku 2018 velkou šanci pokusit se získat zpět své byty. Bohužel se ale rozhodl šanci nevyužít.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.12.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Karel Hvížďala: ANO nechce vědět, co je koalice
Připomeňme si, co je to koalice: Spojení jedné či víc stran za účelem sestavení vlády, která má šanci získat legitimitu tím, že ji schválí sněmovna. Jinými slovy nejdůležitější je schopnost takovou koalici sestavit tak, aby měla šanci získat podporu ve sněmovně. Jenže před tím ještě musí být ustavena sněmovna se všemi místopředsedy a výbory, kde platí stejná pravidla a bez nich není možné, aby vláda získala legitimitu. Proto výroky šéfa hnutí…
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 18.11.2017 v 19:41, zobrazit podobné
Václav Němec: Sedm smrtelných hříchů Miloše Zemana
Tento čtvrtek by Poslanecká sněmovna měla hlasovat o návrhu žaloby na prezidenta Miloše Zemana kvůli hrubému porušení Ústavy, který schválil Senát na své červencové schůzi většinou 48 ze 75 hlasů. Vše nasvědčuje tomu, že návrh ústavní žaloby nemá šanci získat ve sněmovně potřebnou třípětinovou většinu. Lze očekávat, že proti budou hlasovat poslanci za ANO, SPD, KSČM a zřejmě i někteří poslanci za ČSSD. Vyjádření poslanců Pavla Blažka nebo…
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 17.9.2019 v 13:41, zobrazit podobné
Štěpán Křeček: Zaměstnanci nejsou. Do práce se vrací důchodci i dlouhodobě nezaměstnaní
„Boj o zaměstnance proměňuje trh práce. Zaměstnavatelé se špatnou pověstí nemají šanci získat pracovní sílu. Vznikají nové benefity pro zaměstnance a na trh práce se vracejí důchodci i dlouhodobě nezaměstnaní,“ říká hlavní ekonom BH Securities Štěpán Křeček.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.5.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Při pracovních Pohovorech nanečisto si vězni a lidé s trestní minulostí vyzkouší, jak uspět a dostat práci
Pětadvacetiletá Michaela si odpykává trest ve věznici ve Světlé nad Sázavou. Uvědomuje si svoji chybu, která ji v minulosti dovedla až do vězení, a je pevně rozhodnutá, že už ji nechce zopakovat. Dokončuje si proto vzdělání a chce po svém propuštění získat dobrou práci, která jí dá druhou šanci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.5.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Pospíšil (TOP 09): Lidé často nemají o EU dostatek kvalitních informací
Desítky lidí v plzeňském pivovaru Beer Factory diskutovaly o aktuálních tématech s předsedou TOP 09 Jiřím Pospíšilem a 1. místopředsedkyní TOP 09 Markétou Pekarovou Adamovou. Pozvání předsedy plzeňské TOP 09 Michala Vozobule přijali také místopředseda TOP 09 Marek Ženíšek či herec a režisér Antonín Procházka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.5.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Voliči Zemana jsou inteligentní lidé, jen nemají dostatek informací, já volím Drahoše, říká muzikant Brzobohatý
Známý český herec a muzikant Ondřej Gregor Brzobohatý ve druhém kole prezidentských voleb vyslovil svou podporu bývalému předsedovi Akademie věd Jiřímu Drahošovi. Bezprostředně poté však za své rozhodnutí čelil velmi nenávistným útokům. „Zjistil jsem, že Zemanovi voliči jsou inteligentní lidé a srdcem vlastenci, jen jsou informačně obrovsky zrazení,“ řekl ve Výzvě na serveru Seznam zprávy.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.1.2018 v 22:35, zobrazit podobné
TOPlist