ČSSD: Sociální demokraty na Jablonecku povede nový předseda
Nového předsedu Okresního předsednictva ČSSD – okres Jablonec nad Nisou si zvolili ve čtvrtek 3. října 2019 delegáti jablonecké okresní konference. V tajné volbě vybrali Mgr. Pavla Svobodu, náměstka hejtmana Libereckého kraje pro sociální oblast.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.10.2019 v 11:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 08. 10. 2019

Související články

Sociální demokraty povede do voleb do europarlamentu Pavel Poc
Kandidátku ČSSD do evropských voleb povede europoslanec Pavel Poc. Druhou na kandidátce bude další europoslankyně ČSSD Olga Sehnalová. Novinářům to řekl dnes po jednání ústředního výkonného výboru strany předseda Jan Hamáček.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.1.2019 v 16:35, zobrazit podobné
ČSSD v Praze povede do voleb náměstek Dolínek. Ministr Ludvík prohrál a vůbec nebude kandidovat
Sociální demokraty povede v Praze do sněmovních voleb stranický místopředseda a náměstek pražské primátorky Petr Dolínek. Členové ČSSD mu při volbě lídra dali v těsném hlasování přednost před ministrem zdravotnictví a předsedou pražské sociální demokracie Miloslavem Ludvíkem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.6.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Moravskoslezskou ČSSD povede do voleb ministr Lubomír Zaorálek
Moravskoslezské sociální demokraty povede do podzimních voleb do Poslanecké sněmovny ministr zahraničních věcí Lubomír Zaorálek, který stál v čele kandidátní listiny už před čtyřmi lety. O podobě kandidátní listiny sociální demokraté rozhodovali v pátek a dnes ve vnitrostranickém hlasování. Účast ale byla velmi nízká a hlasy se tak nakonec ani nesčítaly, řekla ČTK tajemnice Petra Krejčířová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.6.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Lidi Sobotku nenávidí. Povím vám, jak se chová. A jsou tu fakta, která nezazněla, otevřeně promluvila poslankyně ČSSD
Sociální demokraté už jsou ochotni hodit svého předsedu přes palubu, protože situaci strany vzhledem k padajícím preferencím považují za tragickou. „Vidím mezi kolegy bezradnost, propadáme se hrozně. Předseda Sobotka je slušný, hodný člověk, ale není to lídr,“ přiznává poslankyně ČSSD Vlasta Bohdalová otevřeně, že by nebyla proti výměně volebního lídra v čele strany. Jasno o tom, kdo povede sociální demokraty do voleb, bude zřejmě tento týden, buď ve středu po stranickém grémiu, které se bude zabývat aktuální politickou situací, nebo nejpozději v sobotu po jednání výkonného výboru ČSSD.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.6.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Andrej Babiš reaguje podrážděně na sjezd ČSSD: Za úspěchy můžu já. Oni by měli hlavně začít šetřit
Nový místopředseda ČSSD Roman Onderka si na sjezdu strany pochvaloval, že Andrej Babiš se na sociální demokraty zlobí. Znamená to, že svou práci dělají dobře. A Babiš se opravdu zlobí. Nařkl ČSSD, že si přisvojuje jeho zásluhy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.3.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Jaroslav Foldyna to řekl jasně, jako skutečný konzervativní sociální demokrat v Interwiewu
Zůstává v permanentní rozepři s liberálními sociálními demokraty, neomarxisty a některými nezkušenými mladými sociálním demokraty, kteří ještě nepochopili principiální charakter politiky ČSSD.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 26.8.2019 v 05:40, zobrazit podobné
Schwarzenberg o koalici s Babišem: ČSSD páchá sebevraždu
Čestný předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg se vyjádřil k rodící se koalici hnutí ANO trestně stíhaného předsedy vlády Andreje Babiše a ČSSD. Sociální demokraty před touto koalicí důrazně varoval.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.5.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Seďa (ČSSD): Několik otázek pro kandidáty na předsedu ČSSD
Nový předseda ČSSD to nebude mít vůbec jednoduché. Sociální demokracie má mnoho politických konkurentů. Ale hlavně neustále vede zničující vnitrostranický boj o moc.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.2.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Ministr z ČSSD: Na Pochem stále trváme. Za měsíc za dva se to vyřeší
Česko má nově jmenovanou vládu, hnutí ANO se v menšinovém kabinetu spojilo se sociální demokracií. Důvěru si tato vláda domlouvá s komunisty. K čemu to povede a kdo v ní bude tahat za kratší konec? Nový ministr práce a sociálních věcí Petr Krčál (ČSSD) ve středečním pořadu Interview na ČT24 uvedl, že sociální demokracie se jako nejslabší hráč rozhodně necítí, naopak s výsledky je nadmíru spokojen.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.6.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Ha ha Hamáček. Raději křesla než důstojnost. Internet se ČSSD směje, Kalousek se rozčiluje
Je rozhodnuto. ČSSD při hlasování o nedůvěře vládě opustí sál. Po dnešním jednání předsednictva to oznámil předseda sociální demokracie Jan Hamáček s tím, že vedení strany rozhodlo jednomyslně. Za toto rozhodnutí se na sociální demokraty už snášejí slova kritiky o zbabělosti a alibismu. V podobném duchu se na sociálních sítích vyjádřilo například pirátský poslanec Mikuláš Ferjenčík, místopředseda Evropského parlamentu Pavel Telička nebo šéf poslanců TOP 09 Miroslav Kalousek. Nechyběly ale ani typicky české fórky na adresu předsedy sociální demokracie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.11.2018 v 20:35, zobrazit podobné
TOPlist