Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2020
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne310172431
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.958x, což odpovídá cca 102.166-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Úřednice byla vyznamenána za dlouhodobě kvalitní práci. Její šéf, Pirát, s ní naložil po svém. Už je na dlažbě
Nedávno jsme informovali o plánu radnice Prahy 3 na spojení nechvalně proslulé školy v Cimburkově ulici, kterou navštěvují převážně děti z romských rodin, se Scio školou pro nadané žáky. Tento plán vyvolal u rodičů žáků obou škol pozdvižení a vlnu protestů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.10.2019 v 13:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 08. 10. 2019

Související články

Petr Prokeš: Úřednice, která způsobila opakování voleb do Senátu, se stala tajemnicí magistrátu
Stalo se neuvěřitelné! Úřednice, která svojí nedbalostí či úmyslným jednáním zavinila opakování voleb do Senátu, se stala tajemnicí Magistrátu města Mostu. Její jmenování do funkce podpořila Rada města Mostu a dokonce i ředitel Krajského úřadu v Ústí nad Labem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.1.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Hejtman Vondrák: Našim cílem je vytvářet příznivé podmínky pro kvalitní život
Moravskoslezský kraj se s úbytkem obyvatel potýká dlouhodobě. Je to s velkou pravděpodobností dáno i přirozeným vývojem, kdy v minulosti byla populace uměle naddimenzována, a to soustředěním těžkého průmyslu do regionu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.4.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Jo takhle! Zásadní dohra slov Aleny Vitáskové o nepříteli Zemana
Bývalá předsedkyně Energetického regulačního úřadu Alena Vitásková, jež byla vyznamenaná v minulosti prezidentem republiky Milošem Zemanem, zaútočila na soudce Josefa Baxu. Ten se v minulých dnech dostal do sporů právě s Hradem. Píší o tom Lidové noviny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.1.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Ředitel pražské školy: U některých lidí, kteří propagují inkluzi, to vnímám, že se chtějí zviditelnit
ROZHOVOR „Kvalitní výuka se dá dělat tehdy, když má pedagog kvalitní zázemí, čas se své práci plně věnovat, a ví, že ho jeho práce slušně uživí. V případě, že se na něj valí množství papírů, které musí vyplňovat, pak absolvovat mnoho školení, o kterých ví, že jsou mu z profesního hlediska k ničemu a pouze ho okrádají o čas, a pak ještě v našem případě musí hledat další práci, aby uživil rodinu. V tom vidím problém,“ řekl nám František Hlucháň, ředitel Základní umělecké školy Křtinská.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.12.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Jeden úřad řídí německý úředník, druhý taky, třetí pro změnu německá úřednice... Kdo reálně rozhoduje v Bruselu?
Na Českém rozhlase Plus se v diskuzi o stavu EU před volbami a odchodem Velké Británie z EU sešli europoslanci KDU-ČSL a ODS, Tomáš Zdechovský a Jan Zahradil. Zahradil si myslí, že se pravomoci budou přesouvat zpátky na národní státy. A upozornil na to, jak si podle něj velké státy hlídají klíčové pozice. „Generálním ředitelem kabinetu šéfa Evropské komise je německý státní úředník, generálním tajemníkem Evropského parlamentu je německý státní úředník, zástupcem vyjednávače pro Brexit Francouze Michela Barniera je německá státní úřednice, tedy zaměstnankyně Evropského parlamentu, a takhle bych mohl pokračovat dál,“ řekl europoslanec. Ale podle Zdechovského pořád jen kritizujeme a nedokážeme nabídnout na vyšší posty kvalitní lidi. A pustil se do Zahradila i za slova o migraci...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.1.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Hadrava (ANO): Dobrou práci odvádějí odborníci a úředníci z oblasti prevence kriminality
Pražské městské části mají kvalitní projekty na prevenci kriminality. Ukázala to Soutěž k ocenění aktivit v oblasti prevence kriminality na území hl. m. Prahy, která byla vyhlášena u příležitosti 20. výročí nastavení systému prevence kriminality v hl. m. Praze.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.12.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Mluvila s pašeráky z Libye! A ten soud... Tomáš Zdechovský má těžko uvěřitelné informace o kapitánce lodi plné uprchlíků
ROZHOVOR „Tento týden jsem měl v Evropském parlamentu setkání s lidmi z Europolu, kteří bojují proti pašerákům lidí. Bohužel její jméno a jméno některých neziskových organizací…,“ europoslanec Tomáš Zdechovský má jasné informace o působení kapitánky Racketeové. „Byla to její loď, u které je zachycena komunikace s pašeráckými skupinami z Libye. Celou dobu systematicky bojovala proti tomu, aby byla loď pod kontrolou,“ uvedl. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz popisuje její práci, kterou považuje za nepřípustnou. A jaký padne u soudu verdikt? „Když vidíte, jaké si platí z vybraných peněz esa, která ji budou obhajovat.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.7.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Co uvedl Zeman, to bylo zcela směšné a nedostatečné. Pirát Michálek nebyl v rozhlase k zastavení, chrlil další a další obvinění
Předseda poslaneckého klubu Pirátů zavítal do středečních Dvaceti minut Radiožurnálu a pořádně naložil prezidentovi Miloši Zemanovi a jeho kancléři Vratislavu Mynářovi. To, co říkal prezident Zeman v TV Barrandov, prý bylo směšné a absolutně nedostatečné.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.1.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Slavné GDPR bylo dnes spuštěno. Potřeba zpřísnění byla naprosto zásadní, ujistila z rádia úřednice
Obecné nařízení o ochraně osobních údajů je ode dneška v platnosti. GDPR zpřísňuje podmínky pro nakládání s osobními údaji. Zpřísnění má posílit práva jednotlivců v době, kdy je snadné je zneužít. Hostem Dvaceti minut Radiožurnálu byla Soňa Matochová z analytického útvaru Úřadu pro ochranu osobních údajů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.5.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Čtenářův blog: Diverzifikace české levice
Osobně nesdílím přesvědčení, že dělení politických stran na levici a pravici již není tak důležité. Kdo tedy reprezentuje českou levici a jak kvalitní je nabídka pro levicového a středo-levicového voliče? KSČM je zkrátka KSČM. V jejím velice radikálním volebním programu se píše o částečném znárodňování, právu na práci nebo zrušení NATO. Její název, symbolizující zločiny minulosti, hovoří za mnohé a všichni členové jejího vedení…
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 22.3.2018 v 12:41, zobrazit podobné
TOPlist