Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2020
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne310172431
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.962x, což odpovídá cca 102.374-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Fake news Karla Schwarzenberga. Ani jeden z Klausů nechce přejmenovat Havlovo letiště. Promlouvá muž, kvůli kterému to vzniklo
ROZHOVOR Nenávist Václava Klause? Snaha pomstít se Havlovi přejmenováním letiště po Gottovi? Vůbec ne. Klausové o nápadu podle právníka Tomáše Grygara (Trikolóra) vůbec nevěděli. A dobře si prý toho byl vědom i Karel Schwarzenberg, který v souvislosti s peticí psal o zneužití smrti a trapné mstě ze strany Klausů. „Byla to jen záminka, jak zaútočit na Václava Klause a produkovat další nenávist,“ říká Grygar, podle kterého bylo cílem petice spíše vzbudit diskusi. To se sice povedlo, většina politiků ovšem diskutuje o tom, jak je tento krok od Klausů nehezký. A právník Grygar pro ně má vzkaz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.10.2019 v 18:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 08. 10. 2019

Související články

Klausové, nechte Havlovo letiště na pokoji, je to světový hrdina. Dnes si vzpomenu na jeho narozeniny, napsal hned ráno kníže
Karel Schwarzenberg rozcupoval nápad, jenž vzešel z Trikolóry Václava Klause mladšího – přejmenovat Letiště Václava Havla Na Letiště Karla Gotta. Prý nejde o nic menšího než o pomstu obou Václavů Klausů, staršího i mladšího, zesnulému prvnímu českému prezidentovi Václavu Havlovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.10.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Letiště Karla Gotta? Schwarzenberg zuřil. A od Klause ml. napsali: Ale pane kníže...
Člen hnutí Trikolóra Tomáš Grygar podpořil petici za přejmenování pražského letiště. To rozčílilo čestného předsedu TOP 09 Karla Schwarzenberga, jenž k této petiční aktivitě uvedl, že jde především o trapnou pomstu obou Klausů našemu prvnímu českému prezidentovi. Nyní přišla z Trikolóry odpověď.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.10.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Fake news najdeme i v Bibli, šířil je tam had v rajské zahradě, vyslovil se papež František
O „fake news“ neboli o tom, jak se lživé „falešné zprávy“ šíří sociálními sítěmi, slýcháme dnes a denně. I když se experti na pravdu shodují na tom, že definovat fake news není zrovna jednoduchá záležitost, papež František v tom má jasno. Vydal proto zprávu, ve které fake news přirovnává k „hadím taktikám“, o kterých prý vypovídá samotná Bible ve svých starověkých textech.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.1.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Karel Gott: Havlovo letiště? Jinak. Od Babiše zaznělo, co teď
Poté, co zemřel zpěvák a několikanásobný slavík Karel Gott, začíná se hovořit o tom, co by se po něm mohlo jmenovat. Přejmenovat Letiště Václava Havla? Pojmenovat nějakou ulici, náměstí, místo? Se svou troškou do mlýna přispěl také poslanec hnutí ANO Andreje Babiše Patrik Nacher či jeho kolegyně Marcela Melková.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.10.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Havlovo či Gottovo letiště? Vraťte se k Ruzyni, navrhuje bývalý policejní prezident Novotný
Nelíbí se vám, že hlavní pražské letiště je pojmenováno po prvním českém prezidentovi Václavu Havlovi? Děsí vás představa, že byste létali z Letiště Karla Gotta nebo snad z Gotťáku? Někdejší policejní prezident, občanský aktivista Stanislav Novotný má pro vás řešení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.10.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Nesouhlasím s vámi, a proto vám zavřu hubu. Ti největší novinářští grázlové ze sebe dělají bojovníky proti fake news. Běs, běs, běs, soptí Petr Štěpánek
ROZHOVOR Fake news už dnes jsou nejen dezinformace, ale také nástroj mocenských elit k napadání nevhodných názorů. To si myslí spisovatel a hudebník Petr Štěpánek, jeden ze zakladatelů ODS i Alternativy pro Česko. Navíc, podle něj, ti největší bojovníci proti fake news je sami šíří. V rozhovoru vyjádřil také obavu vzhledem k současné cenzuře.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.8.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Markéta Šichtařová naštve mnohé: Rozebrala, jak neziskovky šíří fake news
Ekonomka Markéta Šichtařová se ještě jednou vrátila k tématu „fake news", k tématu lživých či zavádějících zpráv. Někteří lidé tvrdí, že takové fake news šíří americký prezident Donald Trump, jiní z toho viní Rusko. A třetí skupina obviňuje ze lhaní Brusel. Šichtařová však ukázala na ještě jednoho údajného šiřitele fake news - na neziskové organizace.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.8.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Kauza „nepřipustíme přejmenování Havlova letiště“ jede dále. Pod kotel přikládá Martin Fendrych
Nápad přejmenovat pražské Letiště Václava Havla na jméno zesnulého Karla Gotta překvapil kdekoho. Komentátor Martin Fendrych je toho názoru, že dokud se pražské letiště jmenuje po Václavu Havlovi, je to letiště moci bezmocných hrdinů. Pokud by bylo přejmenováno po Karlu Gottovi, stalo by se z něj prý letiště moci totalitních mocných, kteří dokázali zlomit páteř i mistrům, jako byl popový zpěvák Gott.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.10.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Klausové, hnůj, ulevil si včera Schwarzenberg kvůli Havlovi a letišti. Docent Koudelka ho setřel slovy o pitomcích
Advokát Zdeněk Koudelka si povšiml, že člen hnutí Trikolóra Tomáš Grygar, který podle jeho slov publikuje kvalitní texty ze správního práva, podpořil petici za přejmenování pražského letiště. V návaznosti na to ve svém blogu na Aktuálně.cz uvedl tři důvody, proč naopak jeho petice vůbec neoslovuje, a zároveň vyvrátil slova Karla Schwarzenberga k této petiční aktivitě o tom, že „jde především o trapnou pomstu obou Klausů našemu prvnímu českému prezidentovi“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.10.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Luzar (KSČM): Falešné zprávy neboli fake news
Jedním z mých cílů jako předsedy Podvýboru pro svobodu slova a média, který je podvýborem Petičního výboru, je také problematika boje s fake news.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.8.2018 v 18:34, zobrazit podobné
TOPlist