Překvapily vás nečekané výdaje? Pokud chybí úspory, nezbývá nic jiného než si půjčit
Ať člověk počítá, jak počítá, občas s penězi nevyjde. Za finančními problémy může stát celá řada problémů. Jakmile chybí peníze, je nutné sáhnout do úspor, pokud ani ty nejsou k mání, nezbývá nic jiného, než se zadlužit. Kam a pro jakou půjčku ale zajít?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.10.2019 v 15:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 09. 10. 2019

Související články

Chybí vám finance v rodinném rozpočtu? Máte 4 možnosti, kam zajít pro půjčku
V rodinném rozpočtu peníze občas chybí, avšak nedostatek financí není nutné řešit jen krátkodobou půjčkou od lichvářů. Mnohem bezpečnější je půjčit si od rodiny, nebo od ověřené finanční instituce. Co dělat, když vám chybí peníze?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.11.2017 v 20:35, zobrazit podobné
SFŽP: Rozšiřujeme nabídku půjček v oblasti energetických úspor
Pokud máte nebo chystáte projekt na energetické úspory budov z Operačního programu Životní prostředí (OPŽP), zbystřete. Na spolufinancování si můžete výhodně půjčit od Státního fondu životního prostředí ČR - nově za výhodnějších podmínek a na širší škálu výdajů. Aktualizovány byly i ostatní výzvy na zvýhodněné půjčky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.8.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Ľuboš Blaha: Britům nezbývá než říct „sorry, Rusko“. I historky o vesmírných ještěrech jsou lepší než ta se Skripalem
Poslanec slovenské Národní rady Ľuboš Blaha má za to, že britské premiérce Therese Mayové nezbývá nic jiného, než se Rusku omluvit za to, že ho spojila s otravou bývalého ruského agenta Sergeje Skripala. Jak k tomuto názoru Blaha dospěl?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.4.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Hejtman Půta: Nám nezbývá nic jiného, než připomínat minulost
Uctění Dne památky obětí komunistického režimu v Liberci
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.6.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Jiří Paroubek: Podle řeči poznáte je…
V minulých dnech na tiskové konferenci oznámilo hnutí STAN (zřejmě s podporou dalších pravicových stran), svou hlavní výhradu ke státnímu rozpočtu na rok 2020. Nejsou to ani nízké sociální výdaje, ani nízké výdaje na mzdy zdravotníků, jak bychom logicky očekávali, ale je to něco jiného.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.8.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Filip (KSČM): Všude žijí lidé, aneb byty pro mladé lékaře i učitele
Chybí lékaři, chybí učitelé, chybí…chybí… Ne všude někdo chybí, ale v malých obcích a v různých částech naší vlasti ano. Co s tím budete dělat?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.8.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Milan Knížák: Zeman a umění
Nikdy by mě nenapadlo dát tyto dva pojmy dohromady, ale po projevu na oslavě České státnosti, kde se prezident prezentoval jako expert na kulturu a umění, mě nezbývá nic jiného.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.10.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Daňový problém, na který doplácí ti nejchudší. Škrty? A co zdravotnictví a školství? Docentka Švihlíková má pár otázek pro pravici
ROZHOVOR Důležitější než vyrovnaný rozpočet je, zda výdaje přispívají ke kohezi společnosti a k modernizaci ekonomiky, nebo slouží k parazitování určitých skupin na státu. Při diskusích nad státním rozpočtem chybí širší makroekonomická úvaha nad daňovou soustavou. Ta je u nás orientovaná na degresivní daně, které dopadají nejvíce na ty nejchudší, daňový mix je vrcholně nespravedlivý. Podle ekonomky Ilony Švihlíkové je klíčové, jestli chceme udržet kvalitní zdravotnictví, školství, nebo budeme snižovat výdaje, a pokud ano, koho to postihne. Od pravice, která tak ráda mluví o tom, jak bude daně snižovat, by ráda slyšela, co seškrtá na straně výdajů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.7.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Ministři škrtají výdaje. Požadavky Schillerové ale zatím nesplnil nikdo
Stále zhoršující se odhady výkonu české ekonomiky přinutily Ministerstvo financí chystat úspory pro příští rok. První debatu o návrhu státního rozpočtu na rok 2020 mají tak ministři za sebou. Ministryně financí Alena Schillerová (za ANO) po nich chtěla, aby do začátku března přednesli nápady, jak snížit výdaje. I když se ministři omezují, na plnění plánu to prý nestačí, požadované výše zatím nedosáhl nikdo. A je zjevné, že východisko se bude hledat těžce, píší Lidové noviny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.3.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Štěpán Křeček: Lidé více utrácí a příliš nemyslí na horší časy
„Češi málo spoří a většinu dodatečně vydělaných peněz hned zase utratí. Rostoucí příjmy sice navyšují životní úroveň lidí, ale pokryjí jen růst spotřeby a na úspory již moc finančních prostředků nezbývá,“ říká hlavní ekonom BH Securities Štěpán Křeček.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.6.2018 v 13:35, zobrazit podobné
TOPlist