CzechTourism: Cenu Tourfilm si odneslo Znojmo, Humpolec i strašidelná Praha
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.2.2020 v 18:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 18. 02. 2020

Související články

Tourfilm se mění – CzechTourism podpoří snímky soutěžní sekce TourRegionFilm
Nejstarší mezinárodní festival filmů s cestovatelskou tématikou na světě Tourfilm mění podobu. Pořadatel, jímž je agentura CzechTourism, do budoucna finančně podpoří pouze soutěžní část a propagovat bude finálové snímky ze sekce TourRegionFilm, které lákají diváky do regionů České republiky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.9.2019 v 15:35, zobrazit podobné
CzechTourism: Registrace snímků soutěže Tourfilm 2019 je již spuštěna
52. ročník festivalu Tourfilm se bude konat v termínu 4. -5. října 2019 v Karlových Varech a kromě soutěžní přehlídky filmů nabídne i bohatý doprovodný program pro všechny věkové skupiny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.1.2019 v 13:35, zobrazit podobné
CzechTourism: Tourfilm letos připomene sto let česko-slovenské vzájemnosti
Partnerskou zemí 51.ročníku Mezinárodního festivalu filmů s cestovatelskou tematikou Tourfilm se stalo Slovensko. Festival připomene letošní sté výročí česko-slovenské vzájemnosti v rámci svého doprovodného programu, návštěvníci se mohou těšit na herečku Zuzanu Kronerovou, fotografa Roberta Vana či koncert Mira Žbirky s kapelou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.9.2018 v 08:35, zobrazit podobné
CzechTourism: Grand Prix festivalu Tourfilm 2018 putuje do Španělska
Grand Prix festivalu Tourfilm letos obdržel španělský snímek režiséra Romána Parrada „The Route of Fate“. Vítězný snímek dle poroty festivalu brilantním způsobem pracuje s hudbou, náročnými aranžemi, s emocemi i příběhem. Přitom všem dokáže prezentovat cílovou destinaci a nadchnout pro návštěvu Katalánska.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.10.2018 v 18:35, zobrazit podobné
CzechTourism: Brno si z ITB Berlin odváží cenu za nejlepší regionální spolupráci
Letošní první aktivní účast Brna na veletrhu ITB vyústila v mimořádný úspěch. Agentura CzechTourism udělila městu Brnu cenu za nejlepší regionální spolupráci v loňském roce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.3.2018 v 14:35, zobrazit podobné
VOC Znojmo: Certifikát získaly dva královské ryzlinky a 14 nových vín
VOC Znojmo se rozrostlo o 14 nových vín s označením vín originální certifikace. Rozhodla o tom komise degustátorů na pondělním zatřiďování vín. Z 16 přihlášených vín jich 14 obdrží pásku VOC Znojmo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.8.2018 v 14:35, zobrazit podobné
CzechTourism na palubě inauguračního letu Philadelphia – Praha
5. května 2018 ráno přistál na Letišti Praha Boeing největší letecké společnosti na světě. Zavedení každodenní zámořské linky patří mezi ukázky dobré praxe spolupráce vícero subjektů. CzechTourism se - společně s American Airlines - postará o mediální kampaň zaměřenou na propagaci ČR v Americe.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.5.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Grois (ČSSD): Další prostory v Louckém klášteře využije Znovín Znojmo
Město Znojmo poskytne další prostory v Louckém klášteře společnosti Znovín Znojmo, která již dlouhá léta využívá obzvláště suterénní části nového konventu pro svoje vinařské aktivity a dlouhodobě láká veřejnost do této dominanty města.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.11.2018 v 05:35, zobrazit podobné
Ministr Ťok navštíví zítra Znojmo
V rámci výjezdního jednání vlády navštíví zítra ministr dopravy Dan Ťok Znojmo, zajímat ho bude především stavba obchvatu města.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.5.2018 v 12:35, zobrazit podobné
CzechTourism: Expozice České republiky zazářila na veletrhu v Pekingu
Hned tři ocenění si přivezli zástupci agentury CzechTourism z jednoho z největších a nejvýznamnějších asijských veletrhů Beijing International Tourism Expo (BITE), který proběhl ve dnech 16. - 18. června v čínském Pekingu. Cenu za nejoblíbenější stánek „Most Popular Booth Award“ doplnila cena pro nejzajímavější expozici „Most Outstanding Booth Award“ a cena za nejlepší národní tým „Best Team Award“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.6.2017 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist