nejlepší články ze dne: 09. 04. 2020

Související články

Přijal dalajlámu, jenže soukromě... Kalousek dával za příklad expremiéra Topolánka, jenže mu z radosti ukrojil Šídlo
Předseda poslaneckého klubu TOP 09 Miroslav Kalousek pochválil expremiéra Mirka Topolánka. Zato na jeho nástupci Petru Nečasovi z řad ODS i na dnes vládní ČSSD nenechal Kalousek nit suchou. Kvůli Tibetu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.3.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Ondřej Neff uvažuje nad vyšetřováním kauzy Čapí hnízdo: Pokud se teď řekne, že to všechno byla mejlka...
Šéfredaktor serveru NeviditelnýPes.cz Ondřej Neff se vyjádřil k současným personálním změnám ve vládě. „Zbude tam ještě někdo, chceme se ptát a držíme si čepici, aby nám při té vyhazovací smršti neuletěla,“ poznamenal Neff.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.5.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Miroslav Kalousek vyzývá k jednotě. A kdo mu to zkazí, ten je…
Miroslav Kalousek hořekuje nad taktickou chybou, které se dopustila nejen jeho TOP 09, ale také hnutí STAN a KDU-ČSL. V souvislosti s nejčerstvějšími průzkumy volebních preferencí by se totiž těmto stranám mohla zamlouvat společná kandidátka. Dvě ze tří jsou „pod čarou“. Jindřich Šídlo se přidává: Nespravedlivý volební systém!
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.6.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Hulvátství Klause juniora, urazil dámu. Ozval se i Kalousek
Poslankyně a místopředsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová reagovala na slova svého poslaneckého kolegy z ODS Václava Klause mladšího, na která jsme vás upozornili včera. Klaus mladší v Prostoru X magazínu Reflex vůči Pekarové Adamové řekl: „Já třeba s tou dámou, nebo slečnou, nebo co to je, zásadně nesouhlasím, ale vždy budu hájit právo, aby ty své řeči mohla vésti.“ Adamová si pro Klause mladšího připravila základy etikety: „Základy z etikety pro VKml: Všechny ženy oslovujeme paní, a to bez ohledu na jejich stav, pokud nás samy neopraví.“ A v diskuzi pod jejím tweetem se vyjádřil i Miroslav Kalousek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.2.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Publicista Neff o „angažované“ novinářce: Je třeba vyvolat dojem, že Češi jsou xenofobní pakáž
Spisovatel a publicista Ondřej Neff se na serveru Neviditelný pes rozepsal o novinářce serveru iDNES.cz, která vyrazila v burkinách k Máchovu jezeru. Posléze o tom stvořila článek, v němž tvrdila, že lidem okolo nebylo po chuti, jak je oblečená. Neff však nabídl trochu jiný pohled.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.7.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Hamáček má z ostudy kabát a holý zadek k tomu, píše Ondřej Neff
Publicista Ondřej Neff sleduje dění kolem ministerstva zahraničí a nestačí se divit. Europoslanec Miroslav Poche chtěl slyšet jasné slovo, zda bude ministrem zahraničí, a místo toho z ČSSD slyšel, že teď mu nic neřeknou. Pár slov věnoval Neff i tomu, co se dnes děje katolické církvi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.9.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Bude hůř. Je to zde řečeno natvrdo
Komentátor Petr Honzejk se na serveru iHNed.cz zamyslel nad ministrem financí Ivanem Pilným (ANO) a tím, že nás informuje o tom, že líp už nebude. Jak uvádí, ministru Pilnému už o nic nejde, takže může pojmenovávat problémy natvrdo a formulovat nepříjemné pravdy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.7.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Jan Rejžek, Jindřich Šídlo a spousta sprostých slov. Čtěte, co schytal Petr Hampl kvůli „nesmyslné misi“ v Afghánistánu
Petr Hampl v neděli napsal na Facebooku, že smrt českých vojáků byla důsledkem špatného politického rozhodnutí o vyslání mise do Afghánistánu. Za to si vysloužil od známých tváří označení jako „asociální idiot“ (Jindřich Šídlo) nebo se dozvěděl, že „vyblil hnus“, který překonává Rudé právo i Árijský boj.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.8.2018 v 16:35, zobrazit podobné
TOPlist