Bill Gates a jeho covidová předpověď. Připravte se na nezvratné změny
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.11.2020 v 20:35, prečteno: 10x

nejlepší články ze dne: 25. 11. 2020

Související články

Bill Gates promluvil o imigraci. Kolega miliardář Soros bude hodně zuřit, až si to přečte
Miliardář Bill Gates varoval Evropu, že politika otevřených dveří vůči migrantům může vést ke katastrofě. Zakladatel Microsoftu a nejbohatší muž na světě Gates je toho názoru, že evropští lídři migrační krizi svým vítáním velkého počtu migrantů zhoršují. Gates to uvedl v rozhovoru s německým plátkem Welt am Sonntag. O miliardářových slovech informoval i britský list Daily Mail.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.7.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Bill Gates mluvil o nové hrozbě pro svět a Jan Schneider odhaluje, co se ve skutečnosti skrývá za jeho slovy
Bill Gates o bioterorismu pohovořil počátkem letošního roku na Světovém ekonomickém fóru ve švýcarském Davosu. Na ekonomickém fóru, což už něco předznačuje, a nebudeme se v tomto odhadu mýlit. Co tak najednou? ptá se chartista, bezpečnostní analytik, někdejší pracovník tajných služeb a spolupracovník Lidových novin Jan Schneider. A nabízí jasnou odpověď.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.3.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Bill Gates vystrašil svět: Hrozí prý smrt milionů kvůli nemoci, kterou ještě neznáme
Dlouhá léta býval Bill Gates nejbohatším mužem planety. Miliony dolarů dával na charitu. A teď svět varoval: Během pár let se na planetě může stát něco, za co životem zaplatí až 30 milionů lidí. A nebude to válka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.5.2018 v 21:35, zobrazit podobné
FAEI: Kauza Clever Monitor. Bill Gates by se asi divil
Dvacet let žije „internetový mág“ Lukáš Hakoš z image zázračného dítěte, které napsalo dopis do Microsoftu a jemuž odepsal „sám velký“ Bill Gates. Jak zjistila redakce portálu Finanční a ekonomické informace (FAEI.cz), aktuálně čelí Hakoš, jednatel a zprostředkovaně jeden z menšinových majitelů tuzemské softwarové společnosti Clever Monitor, trestnímu oznámení pro podvod. Firma mezi svými referencemi uvádí např. Aukro, BMW, ČEZ…
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.4.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Bill Gates se v Bruselu sejde s Babišem i dalšími zástupci EU
S americkým filantropem a zakladatelem softwarové společnosti Microsoft Billem Gatesem se ve čtvrtek ráno sejde v Bruselu premiér Andrej Babiš. Schůzku podle diplomatických informací inicioval Gates, který se při své nynější návštěvě Bruselu setkává i s dalšími vrcholnými představiteli členských zemí EU i zástupci unijních institucí. Zprávu přinesla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.10.2018 v 15:35, zobrazit podobné
TOPlist