nejlepší články ze dne: 13. 01. 2021

Související články

Kozlová (Piráti): Jde nám o posílení odbornosti a omezení politického vlivu
Piráti předložili návrh novely zákona o některých druzích podpory kultury, který blíže definuje kulturní příspěvkové organizace, zakotvuje proces výběru jejich vedoucího a stanovuje jeho funkční období.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.5.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Kozlová (Piráti): Co se děje s rozpočty na Ministerstvu kultury?
Kromě medializovaných kauz jako je hrozba rozpadu jednotlivých komisí se nám s kulturou dějí i zajímavé věci méně mediálně atraktivní: hlavně v plánovaných rozpočtech. Ráda bych je rychle shrnula a vyjádřila se k nim.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.10.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Ministerstvo kultury: Cenu Artis Bohemiae Amicis převzal pan Franz Badstöber
Ministr kultury v pátek v českobudějovickém Jihočeském muzeu ocenil medailí Artis Bohemiae Amicis jeho celoživotní zásluhy o rozvoj a šíření dobrého jména české kultury v zahraničí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.11.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Ministerstvo kultury: Cenu Artis Bohemiae Amicis převzal z rukou Daniela Hermana pan Giorgio Ursini Ursic
Ministr kultury v Nostickém paláci ocenil medailí Artis Bohemiae Amicis celoživotní zásluhy o rozvoj a šíření dobrého jména české divadelní kultury pana Giorgia Ursiniho Ursice z Itálie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.9.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Ministr Vojtěch: Ministerstvo zdravotnictví představilo pozici k doporučením OECD, do velké míry kopírují strategii resortu
Ministerstvo zdravotnictví uspořádalo speciální konferenci k představení pozice Ministerstva zdravotnictví k doporučením Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.11.2018 v 09:35, zobrazit podobné
MMR: Pro venkov má IROP připraveno osm miliard korun
Integrovaný regionální operační program (IROP), který spravuje Ministerstvo pro místní rozvoj, ukončil hodnocení integrovaných strategií Komunitně vedeného místního rozvoje (CLLD). Od roku 2015 vybíral místní akční skupiny (MAS), které mohou realizovat strategii CLLD z IROP. Jejich počet se zastavil na čísle 178. Pro projekty na venkově tak bylo rezervováno přibližně osm miliard korun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.1.2018 v 19:35, zobrazit podobné
TOPlist