Blatného bolavá tiskovka. S vakcínou se podvádí? Těžké chvíle u pultíku
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.1.2021 v 21:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 13. 01. 2021

Související články

Petr Němec: Jak dlouho ještě budeme poslouchat Šlechtovou?
Už je to několik měsíců od chvíle, kdy opustila ministerstvo obrany. Nejen armáda, ale i laická veřejnost to přijala s úlevou. Že odchod nebude jednoduchý, bylo jasné. Pompézní tiskovka, emotivní vyjádření, rozmáchlá gesta. Kdo by ale čekal, že po nějaké době konečně nastane klid, mýlil by se.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.10.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Buďme jako Palach! Ať jsou dnešní dny strýců, kmotrů a lhářů sečteny! Občanská společnost nastupuje proti dezinformacím, burcovali studenti náměstí
REPORTÁŽ Svíčkovým pochodem si Liberečané připomněli Jana Palacha. Předtím zazněly před radnicí proslovy. „Je to 50 let od chvíle, kdy se Jan Palach obětoval. Jeho oběť přišla v časech, kdy se nad Československem zvolna utahoval černý mrak normalizace. Nastaly těžké časy, které trvaly dlouhých dvacet let. Když se konečně lidově demokratický režim zhroutil, zdálo se, že bude vše v pořádku. Jenže ukazuje se, že těžké časy se do naší země vracejí. Prosím vás, buďme stateční jako Jan Palach. Nesmíme se bát. Vydržme, bude to těžké, budou časy velkých zkoušek, ale já věřím, že vydržíme,“ zadoufal student Vojtěch Miler.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.1.2019 v 08:35, zobrazit podobné
TOPlist