Zeman načůral do mraveniště? ČT, ODS, novináři. Naznačil a už je zle
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2021 v 10:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 21. 01. 2021

Související články

Uniklo: Zeman zase „načural do mraveniště“, a to i z Izraele. Hned několik perel!
Český prezident Miloš Zeman v projevu v izraelském parlamentu Knesetu slíbil, že udělá vše pro to, aby se otevřela česká ambasáda v Jeruzalémě. Prezidentu Reuvenu Rivlinovi předtím při setkání řekl, že nevidí Pásmo Gazy jako nezávislý stát, protože tamější vládní hnutí Hamás vnímá jako teroristickou organizaci. Izraelského prezidenta zároveň pozval na další návštěvu České republiky. Při nedělním setkání s českými podnikateli pak Zeman řekl, že je árijec, před Knesetem naopak uvedl, že bohužel není diktátorem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.11.2018 v 07:35, zobrazit podobné
To je vůl! Václav Klaus mladší „načůral do mraveniště“, pokud jde o okupace 1938 a 1968. A je zle
Marketingový expert Jakub Horák se na svém facebookovém profilu vyjádřil nelichotivě k poslanci ODS Václavu Klausovi mladšímu. Ten v uplynulých dnech publikoval svůj nový komentář na serveru Novinky.cz, a to k roku 1968.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.8.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Pane prezidente, ano! Zabít děti? Zeman opět „načůral do mraveniště“, celé Česko diskutuje
Prezident Miloš Zeman letos u příležitosti 28. října vyznamená velitele protinacistické odbojové organizace Obrana národa Josefa Bílého in memoriam, dále pak bývalou předsedkyni Energetického regulačního úřadu (ERÚ) Alenu Vitáskovou, slovenského podnikatele Pavola Krúpu a někdejší novinářku Janu Lorencovou, které charakterizoval jako bojovníky proti „ekonomickým zmrdům“. Prezident to řekl ve včerejším živě vysílaném rozhovoru pro Český rozhlas Radiožurnál. A jaké jsou reakce politiků a opinion-makerů na jeho slova? Sociální sítě jsou jimi plné.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.10.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Zase „načural do mraveniště“? Trump přijal Orbána. Dostal rady od novinářů. A dopadlo to takhle
Maďarský premiér se včera setkal s prezidentem USA Donaldem Trumpem. O setkání informovala americká CNN a server POLITICO. Trump Orbána pochválil za to, že udržel svou zem v bezpečí. „Stojíme hrdě po boku Spojených států v boji proti nelegální migraci, terorismu a při ochraně křesťanských komunit po celém světě,“ řekl Orbán.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.5.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Hradecký (Svobodní): Mravence v kuchyni nezničíte rozkopáním lesního mraveniště
Představte si, že Vám po kuchyňské lince lezou mravenci a místo utěsnění otvoru ve zdi Vás manželka pošle do lesa s motykou rozhrabávat lesní mraveniště. A tam si přes noc rozbalit stan a hlídat, jestli se už mravenci neumoudřili.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.8.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Donald Trump „načůral do mraveniště“, Evropa zuří: Za útoky islamistů si prý můžeme sami
Americký prezident Donald Trump na konferenci Národní střelecké asociace pronesl výbušná slova ohledně teroristických útoků v Paříži a v Londýně. Podle Trumpa si za to mohou Francouzi a Britové částečně sami. Proč? Mohou za to přísné zbraňové zákony. Kdyby měli obyčejní lidé zbraně, krveprolití šlo podle Trumpa zabránit. Reakce Francouzů a Britů byla ostrá. Co tak hrozivého Trump řekl?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.5.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Tydýt. Konec světa! Jaromír Soukup „načural do mraveniště“, Praha šílí
List Jaromíra Soukupa. Nově založené hnutí, které se může stát fenoménem jarních voleb do Evropského parlamentu. Jeho zakladatel, hvězda televize Barrandov, se prohlašuje za zcela nový typ politika, na hony vzdálený Kalouskům a Bartošům. Zástupci tradičního politického světa doufají, že je to jenom vtip, třeba Stanislav Polčák okamžitě bil na poplach, že jestli Soukupa zvolíme, bude se nám smát celá Evropa. Z karlínské redakce Bakalova vydavatelství Economia pak zaznívají slova o konci světa...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.1.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Nevšímejte si novinářů. Ničemu nerozumí, doporučil Zeman premiéru Babišovi. Slíbil, že ho přijde podpořit do Sněmovny
Prezident Miloš Zeman jmenoval premiérem Andreje Babiše (ANO) a sdělil mu, že na něj budou novináři útočit, protože čeští novináři nemají rádi nikoho, kdo je úspěšný. Babiš posléze prozradil, co považuje za svou prioritu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.12.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Klaus načůral do mraveniště. Tady se někdo opravdu bojí, všiml si Petr Štěpánek. Vždyť ty legrační šmouly z demobloku si oligarcha doteď mazal na chleba...
ROZHOVOR Plné Václavské náměstí neznamená nic. Je třeba se obléct do dresu a jít bojovat na hřiště. To si myslí spisovatel a hudebník Petr Štěpánek, rovněž jeden ze zakladatelů ODS i Alternativy pro Česko. Podle něj máme ponechat stranou právní souvislosti a zapojit selský rozum: „Vrcholový politik, ministr financí a nyní dokonce předseda vlády, se musí rozhodnout, jestli bude velkopodnikatel, natož největší příjemce dotací, nebo bude vrcholový politik.“ Štěpánek v rozhovoru zároveň dodává, že program Antibabiš nefunguje. Je nutné něco dělat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.6.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Prezident Zeman pro PL naznačil, kdo by měl vést ČSSD. A ozval se Michal Hašek s varováním
Prezident Miloš Zeman v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz naznačil, že by pro stranu ČSSD bylo možná dobře, kdyby se na jejím obrozeném vedení podíleli ti, kteří po volbách v roce 2013 schválili výzvu k odstoupení Bohuslava Sobotky z postu předsedy. Jedním z těchto lidí byl i bývalý hejtman a člen předsednictva sociální demokracie Michal Hašek, který svou reakci na tato Zemanova slova zveřejnil na svém Facebooku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.12.2017 v 20:35, zobrazit podobné
TOPlist