nejlepší články ze dne: 21. 01. 2021

Související články

Před kamery ČT usedl velký zastánce protikuřáckého zákona Boris Šťastný. A spustil...
Ve středečních Událostech, komentářích České televize byl ve středu k vidění slovní souboj, který se tak často nevidí. Utkali se v něm bývalý poslanec za ODS a velký zastánce protikuřáckého zákona Boris Šťastný a senátorka Daniela Filipiová (ODS). Ač reprezentuje tutéž politickou stranu, kterou v parlamentu před lety zastupoval Šťastný, všem divákům muselo být jasné, že v pohledu na protikuřácký zákon se s ním neshodne.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.6.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Boris Šťastný x Václav Klaus
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 17.10.2020 v 11:40, zobrazit podobné
Zdeněk Koudelka: Boris Šťastný x Václav Klaus
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 17.10.2020 v 12:41, zobrazit podobné
ČSSZ: U 40 procent ukončených neschopenek lékaři diagnostikovali nemoci dýchací soustavy
Respirační onemocnění zapříčinila letos od ledna do června bezmála 400 tisíc dočasných pracovních neschopností. Příčinou dalších zhruba půl milionu ukončených případů dočasné pracovní neschopnosti byly ostatní diagnózy, z nich dominovaly nemoci pohybové soustavy. Častěji i déle stonaly ženy, nejvíce ukončených případů pracovní neschopnosti bylo u věkové skupiny 40-49 let. Vyplývá to z evidence České správy sociálního zabezpečení (ČSSZ).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.8.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Rudolf Mládek: Pražská bytová a předvolební hysterie
V posledních měsících a týdnech není dne, abychom nečetli či neslyšeli, jak strašlivá je situace mladých lidí v Praze, kteří si nemohou koupit svůj byt a tak si zajistit svůj šťastný život. Politické strany se přímo předbíhají v návrzích, jak budou stavět či rekonstruovat tisíce městských „sociálních“ zdarma bytů, média se předhánějí v rozsudcích, kdo stav zavinil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.9.2018 v 11:35, zobrazit podobné
TOPlist