Víceprezident a méněprezident
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 21.1.2021 v 11:40, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 21. 01. 2021

Související články

Přišel čas, aby Evropa ukončila dohodu s Íránem, prohlásil viceprezident USA
Přišel čas, aby evropští spojenci Spojených států vypověděli dohodu o íránském jaderném programu. A aby stáli za Washingtonem, prohlásil na mnichovské bezpečnostní konferenci americký viceprezident Mike Pence. Zprávu přinesla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.2.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Přišel čas, by Evropa ukončila dohodu s Íránem, prohlásil viceprezident USA
Přišel čas, aby evropští spojenci Spojených států vypověděli dohodu o íránském jaderném programu, a aby stáli za Washingtonem, prohlásil na mnichovské bezpečnostní konferenci americký viceprezident Mike Pence. Zprávu přinesla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.2.2019 v 06:35, zobrazit podobné
Viceprezident USA je v Jižní Koreji
Americký viceprezident Mike Pence dnes přiletěl do Jižní Koreje, která je první zastávkou na jeho desetidenní cestě po Asii a Tichomoří. Informoval o tom server České noviny s tím, že Pence je očekáván také v Japonsku, Indonésii, Austrálii a v americkém ostrovním státu Havaj.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.4.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Viceprezident Autoklubu František Čečil proháněl veterány. Je znalcem mosteckého okruhu, na který se rád vrací
Viceprezident Autoklubu ČR (AČR) pro mimosportovní činnosti a předseda Asociace Veteran Car Clubů (AVCC) AČR František Čečil je vystudovaný pedagog a odborník na životní prostředí. Patří k průkopníkům veteránského hnutí u nás. Láskou k historickým automobilům i motocyklům vzplanul už jako mladík.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.1.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Viceprezident USA pohrozil koncem trpělivosti s KLDR. Lavrov jen trpce dodal...
Americký viceprezident Mike Pence se dnes nechal slyšet, že éra strategické trpělivosti se Severní Koreou je u konce. Ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov v této otázce řekl, že doufá, že USA nepodniknou vůči KLDR žádné jednostranné kroky, jako byl nedávný útok USA v Sýrii. Informují o tom zahraniční média.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.4.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Zemřel Ing. Josef Mrázek, viceprezident Svazu pacientů ČR
Dnes v noci nečekaně zemřel ve věku 89 let Ing. Josef Mrázek, CSc., viceprezident Svazu pacientů ČR
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.3.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Nadávali Clintonové kvůli e-mailům, a jejich viceprezident dělal totéž, řádí liberální média. Mike Pence se ale rázně ohradil
Americký viceprezident Mike Pence v pátek odmítl, že jeho užívání soukromé e-mailové schránky k služebním účelům v době, kdy byl guvernérem státu Indiana, se dá srovnávat se stejnou praxí bývalé ministryně zahraničí Hillary Clintonové. S odvoláním na americký regionální list Indianapolis Star o tom píše web České noviny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.3.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Nadávali Clintonové kvůli e-mailům, a jejich viceprezident dělal totéž, řádí liberálí média. Mike Pence se ale rázně ohradil
Americký viceprezident Mike Pence v pátek odmítl, že jeho užívání soukromé e-mailové schránky k služebním účelům v době, kdy byl guvernérem státu Indiana, se dá srovnávat se stejnou praxí bývalé ministryně zahraničí Hillary Clintonové. S odvoláním na americký regionální list Indianapolis Star o tom píše web České noviny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.3.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Toto může být smrtící, pozvedá varovně hlas viceprezident Svazu průmyslu a dopravy
Ve čtvrtečním Interview ČT24 usedl proti moderátorce Zuzaně Tvarůžkové viceprezident Svazu průmyslu a dopravy ČR Radek Špicar, který promluvil o stavu české ekonomiky v době, kdy se blíží konec oslabování české koruny vůči euru. V Evropě v jednotlivých státech znovu sílí touha chránit si trhy – třeba ve Francii – a to může být pro Českou republiku smrtící.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.3.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Klidně kamaraďte s krtečkem, ale zneužívat nám ho nebudete. Zástupce ocelářů a viceprezident svazu průmyslu Rafaj o evropském liberalismu a problémech s Čínou
ROZHOVOR Svět se hodně změnil. Právě Čína je toho dobrým příkladem. Svůj trh brání, ale má přebytek, takže do všech stran vyváží zboží s dumpingovými cenami. Je tedy čas liberální strategii Evropy přehodnotit, některé sektory více chránit a zavést reciprocitu. To říká první viceprezident Svazu průmyslu České republiky a místopředseda představenstva oceláren ArcelorMittal Ostrava Jan Rafaj.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist