Ústavní činitelé proberou zahraniční politiku, opět bez Vystrčila
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.2.2021 v 06:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 23. 02. 2021

Související články

Na Hradě budou ústavní činitelé ladit zahraniční politiku
Nejvyšší ústavní činitelé se dnes na Pražském hradě sejdou na koordinační schůzce k české zahraniční politice. Budou se zabývat zejména návrhem prezidenta Miloše Zemana na oduznání samostatnosti Kosova. Proberou také vztah Česka k Číně a dalším asijským zemím nebo aktuální politické otázky Evropské unie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.10.2019 v 06:35, zobrazit podobné
Na Hradě se kvůli zahraniční politice sejdou ústavní činitelé
Na Pražském hradě se dnes sejdou kvůli koordinaci zahraniční politiky ústavní činitelé. Na schůzce proberou sankce proti Rusku, migraci, vztahy s Izraelem a nebezpečí spojené s obchodními válkami. Mluvit budou také o svých zahraničních cestách. Výsledkem setkání by mělo být společné prohlášení o projednaných tématech.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.9.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Skvělý projev, gratuluji, vítal prezident na Hradě Kuberu
Na Pražském hradě se letos podruhé sešli čeští ústavní činitelé na jednání, při kterém koordinují zahraniční politiku. Měli by mluvit o blížících se evropských volbách, sestavování vedení Evropského parlamentu a Evropské komise či chystaných zahraničních cestách. Ústavní činitelé se scházejí k zahraniční politice jednou za čtvrtletí, naposledy jednali na konci ledna.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.5.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Zeman na Hradě poobědvá s předsedy obou parlamentních komor
Prezident Miloš Zeman dnes poobědvá s předsedy obou komor Parlamentu. Šéf Sněmovny Jan Hamáček a jeho kolega ze Senátu Milan Štěch (oba ČSSD) na Pražský hrad přijedou půl hodiny po poledni. Dá se předpokládat, že nejvyšší ústavní činitelé České republiky během oběda proberou řadu témat včetně letošních sněmovních voleb či české zahraniční politiky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.1.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Na Hradě budou vrcholní politici probírat Zemanovu cestu do USA
Nejvyšší ústavní činitelé se v úterý sejdou na Pražském hradě, aby probrali českou zahraniční politiku, mimo jiné i chystanou cestu prezidenta Miloše Zemana do Spojených států. Jde o pravidelné setkání, které se koná vždy jednou za čtvrt roku, řekla ČTK mluvčí ministerstva zahraničí Michaela Lagronová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.3.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Vítová (ASN): Otevřená výzva pro ústavní činitele České republiky
Ústavní činitelé České republiky! Voláme vás k odpovědnosti a požadujeme nápravu situace ohledně nežádoucí migrace do naší země. Tuto situaci jste sami způsobili svým nezodpovědným konáním a to navzdory přání a mínění naprosté většiny obyvatel naší země.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.1.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Prezident republiky přijal ústavní činitele ČR
Prezident republiky Miloš Zeman přijal v úterý dne 12. září 2018 na Pražském hradě ústavní činitele České republiky. Setkání proběhlo za účasti prezidenta republiky, předsedy Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR, předsedy vlády, ministra zahraničí a ministra obrany, aby jednali o zahraničněpolitických tématech:
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.9.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Takáč v ČT naléhal na Jindráka z Hradu, jaké sympatie chová Merkelová k Zemanovi. A dostal jasnou odpověď
Zahraniční politiku tvoří vláda a odpovídá za ni. Chce ji však tvořit i prezident republiky Miloš Zeman a také to dělá. Nový ministr zahraničí chce hlavně koordinovat všechny zúčastněné hráče. Domlouvají se ústavní činitelé hladce? Jaká bude Evropa bez Merkelové? O tom promluvil v Interview na ČT24 ředitel zahraničního odboru Kanceláře prezidenta republiky Rudolf Jindrák.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.10.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Hrad: Prezident republiky přijal ústavní činitele ČR
Prezident republiky Miloš Zeman přijal ve čtvrtek dne 10. října 2019 na Pražském hradě ústavní činitele České republiky. Setkání proběhlo za účasti prezidenta republiky, předsedy Senátu Parlamentu ČR, předsedy Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR, předsedy vlády, ministra zahraničních věcí, ministra obrany a ministra vnitra.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.10.2019 v 18:35, zobrazit podobné
TOPlist