Janoušek měl být v base, ale fotil se na horách
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.2.2021 v 09:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 23. 02. 2021

Související články

Lobbista Janoušek se nevrátil do vězení kvůli zdravotnímu stavu. Soudy už si vyjasnily, který jej má shánět
Krajský soud v Brně se dohodl s pražským městským soudem na tom, že se bude zabývat tím, že se Roman Janoušek nevrátil v daném termínu zpět do věznice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.11.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Holding Czechoslovak Group podpořil sbírku Nadačního fondu REGI Base I.
Strojírenský holding Czechoslovak Group je významnou součástí českého průmyslu a při svém postavení nezapomíná ani na svou úlohu v občanské společnosti. Proto podporuje nejen mimopracovní aktivity svých zaměstnanců, ale i společensky prospěšné projekty a akce. Nejnověji například přispěl finančními prostředky Nadačnímu fondu REGI Base I.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.2.2018 v 15:35, zobrazit podobné
OS KOVO: Novým předákem jihočeských kováků je Jan Janoušek z Motoru
Novým jihočeským zmocněncem Odborového svazu KOVO je Jan Janoušek, předseda základní organizace OS KOVO při společnosti Motor Jikov. V pátek 13. září o tom rozhodli delegáti Konference Krajského sdružení OS KOVO Jihočeského kraje na svém výjezdním zasedání v Purkarci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.9.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Roman Janoušek je na tom prý zdravotně moc zle
Bývalý vlivný lobbista Roman Janoušek byl v roce 2012 odsouzen za to, že svým vozem srazil ženu a z místa nehody ujel. Měl si odpykat čtyři a půl roku za mřížemi. Nakonec tam však nestrávil ani dva roky. Brány vězení opustil ze zdravotních důvodů. Soud teď posuzuje, zda by se měl za mříže vrátit. Lékaři z Fakultní nemocnice Olomouc to podle informací ČT nedoporučují.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2018 v 16:35, zobrazit podobné
My v bídě, hladu a válce žít nechceme, Pavle Novotný! Primitivní. Akademik pozvedl hlas proti novým skandálním výrokům bulvárníka a syna bavičova
ROZHOVOR Bulvární novinář Pavel Novotný opět promluvil pro ParlametníListy.cz a opět vyvolal bouřlivou diskusi. Na některé jeho názory reagoval i politický analytik a vysokoškolský profesor Václav Janoušek. „Žasnu a nestačím se divit, jací mizerní psychologové reprezentují pražskou kavárnu,“ říká Janoušek, který se vyjádřil například k tomu, že Novotný označil voliče Le Penové za debily a toho, kdo by chtěl, aby Francie vystoupila z Unie, za kokota. „Marine Le Penová vidí zhoubný vliv, jaký Evropská unie na Francii má. Tento zhoubný vliv má ostatně EU i na celý zbytek svých členů,“ nesouhlasí s Pavlem Novotným Václav Janoušek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.5.2017 v 06:35, zobrazit podobné
ČOI: Poctivost prodejců se ztratila v Krušných horách
Česká obchodní inspekce Ústeckého a Libereckého kraje provedla mimořádnou kontrolní akci zaměřenou na turisticky vyhledávané lokality v Krušných horách. Z 15 kontrol zjistila nedostatky u 11 z nich, což je více než 70 %.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.8.2018 v 05:35, zobrazit podobné
Zakázku na rekonstrukci posluchárny pražské psychiatrie získala firma, kterou řídí syn tamní vrchní sestry
EXKLUZIVNĚ Firmu, která pro psychiatrickou kliniku Všeobecné fakultní nemocnice v Praze rekonstruovala posluchárnu, řídí syn tamní vrchní sestry Zuzany Fišarové. Firma Golden Base s. r. o. vznikla jen pár měsíců před realizací zakázky. Sídlo pak má na vyhlášené adrese v pražské Rybné ulici, kde mají své virtuální sídlo tisíce dalších firem. Fišarová navíc v minulosti pracovala jako jednatelka další z firem jediného společníka firmy Golden Base, podnikatele Michala Zimmermanna.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.12.2018 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist