Od 12. dubna se neotevřou školy v deseti až 20 okresech, shodují se odborníci
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.4.2021 v 06:35, prečteno: 11x

nejlepší články ze dne: 02. 04. 2021

Související články

Vladimír Ustyanovič: Odborníci a antiodborníci aneb Ševče, drž se svého kopyta
Během posledních několika let, přibližně pěti až deseti se vyrojili odborníci na bezpečnost, obranu, válku či neválku a vinu či nevinu. Dále na zahraniční politiku a globální ekonomii. Nejvýraznějším znakem " těchto odborníku" je věk 30 -35 let, kteří vystudovali školy s těžko pochopitelnými, až bizarními názvy, hůře pochopitelným zaměřením a smyslu nepochopitelným uplatněním.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.12.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Jiří Paroubek: Dobré zprávy z české ekonomiky
Tak tou první zprávou je míra nezaměstnanosti v Česku ke konci dubna, která se dostala na úroveň senzačních 2,8% a je dokonce nižší o 0,2% nežli v předchozím měsíci. V některých okresech a městech prakticky nezaměstnaní nejsou, protože nezaměstnanost se pohybuje těsně nad úrovní 1%.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.5.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Vyhlásit konkurz na šéfy muzeí v květnu, jak uložilo vedení ČSSD Staňkovi, je nereálné, shodují se odborníci
Vypsání kvalitního výběrového řízení odpovídajícího významu a velikosti Národní galerie Praha (NGP) a Muzea umění Olomouc (MUO) podle odborníků není možné v termínu, který dnes ministrovi kultury Antonínu Staňkovi (ČSSD) uložilo vedení sociální demokracie, tedy do konce května. Podobné konkurzy na šéfy velkých kulturních institucí trvají asi půl roku, není výjimkou, že se ředitel hledá i rok. Šéfy obou institucí, Jiřího Fajta a Michala Soukupa, odvolal Staněk v polovině dubna.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.5.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Brutální Zeman! Takhle prý jednou budeme vzpomínat na dnešní dobu
Odborníci na ústavní právo se shodují v tom, že prezident Miloš Zeman se snaží posunout Českou republiku k prezidentskému ústavnímu systému. Rád by se prý stal českým Donaldem Trumpem a řídil politiku. Ale může mu to překazit premiér Andrej Babiš.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.6.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Klub svobodných matek: Osm z deseti dětí samoživitelek se vrací ze školy hladových, ačkoliv snídají a nosí si do školy svačinu
Průzkum potvrdil, že ne vždy je představa dětí o ideální svačině totožná s představami jejich rodičů. Skoro 80 % dětí nosí nesnězenou svačinu zpátky domů, konkrétně jedna pětina to dělá pravidelně a 60 % občasně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.8.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Putin je unavený, ale kandidovat musí, až skončí, systém padne, shodují se odborníci
Ve vzduchu visí otázka, kdo bude příštím ruským prezidentem. Málokdo pochybuje, že svůj post znovu obhájí současná hlava federace Vladimir Putin. Budoucností svého šéfa si však v nejvyšších patrech Kremlu už tak jistí nejsou a pochyby má i sám Putin.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.11.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Lesy ČR: V deseti katastrálních územích na Hořicku lidé nesmějí vstupovat do porostů, na lesní cesty mohou
Kvůli vyvráceným stromům, které se po zimních vichřicích nyní těží a odvážejí, a jejichž kořenový systém se samovolně vrací po odříznutí kmene do půdy, je do konce dubna zakázáno vstupovat do lesních porostů mimo cesty v deseti katastrálních územích na Hořicku v Královéhradeckém kraji. Hrozí tam vážné nebezpečí úrazu. Proto vydal 12. března Městský úřad Hořice veřejnou vyhlášku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.3.2018 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist