Laudát (KAN): Velikonoční zamyšlení
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.4.2021 v 12:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 02. 04. 2021

Související články

Válek (TOP 09): Bez beznaděje ukřižování by zázrak a obrovská síla zmrtvýchvstání nebyla
Velikonoční zamyšlení na facebookovém profilu
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.4.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Česká televize: Velikonoční kalendář od autorky Anči a Pepíka
Pašijový příběh, lidové velikonoční zvyky i náboženská tradice. Tím vším provede děti hravou a zábavnou formou nový interaktivní velikonoční kalendář České televize, který se spouští na Květnou neděli.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.4.2017 v 17:35, zobrazit podobné
České Budějovice: Velikonoční stezku si mohou děti projít už tuto neděli
Už tuto neděli (25. 3.) si mohou děti od 13 do 17 hodin projít velikonoční stezku v českobudějovickém IGY Centru. Na ní bude připraveno šest stanovišť s úkoly. Když je děti splní, získají velikonoční nadílku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Lůza, ulevil si Laudát z TOP 09 o čtenářích
Podle Liberálního institutu byl nejliberálnějším poslancem končícího volebního období František Laudát z TOP 09. Nejméně liberální byli naopak sociální demokraté Zdeněk Syblík a František Adámek. Píše o tom server iDnes.cz. Laudát se pak k výsledkům vyjádřil na svém facebookovém profilu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.9.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Laudát a Korte po volbách skončí: Populisté si kupují kariéru, jdeme zpátky do minulosti, u toho nebudu
Ve vysoké politice končí dvě výrazné postavy TOP 09 – předseda jejího poslaneckého klubu František Laudát a poslanec Daniel Korte. Informoval o tom server Novinky.cz. Laudát pak celou věc okomentoval na svém facebookovém profilu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.3.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Zemane, houby s octem! Nic jsi nezařídil, směje se Laudát za Čínu a Rusko. A tahá příklady
Bývalý poslanec za TOP 09 František Laudát se zaměřil na svém facebookovém profilu na návštěvu prezidenta Miloše Zemana v Maďarsku. A zpochybnil to, že je Zeman lobbista za české podniky. „Houby s octem,“ řekl k tomu Laudát.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.5.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Hubáčková (KSČM): Velikonoční zamyšlení
Za dveřmi máme Velikonoce, a tak jako řádné hospodyňky musíme stihnout nejen práci, ale i domácí úklid a nákupy. Ke své hrůze však zjišťujeme, že pomalou a nenápadnou cestou se zdražilo pečivo, a to až o 9 %, vejce dnes nakoupíme za 2,80 Kč, což je zhruba o 50 halířů více než vloni, sýry nám podražily o 16,4 %, máslo o 21, 7 % a cukr o 25,5 %. Takže si opět sáhneme hlouběji do peněženky při zcela běžných nákupech.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.4.2017 v 06:35, zobrazit podobné
František Laudát si dělá analýzu, jak se u nás staví dálnice. Takto ji na ČT odprezentoval
Martin Kolovratník (ANO) a František Laudát (TOP 09) debatovali ve čtvrtečních Událostech, komentářích České televize o dopravě v naší zemi. Zatímco Kolovratník chválil ministry dopravy za hnutí ANO, Laudát koalici ČSSD, ANO a KDU-ČSL vystavil opravdu hodně špatné vysvědčení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.9.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Papež František převzal velikonoční dar od Pilsner Urquell
Originální velikonoční dar dnes na audienci na náměstí Sv. Petra ve Vatikánu osobně předali papeži Františkovi zástupci Plzeňského Prazdroje, technický ředitel Diarmaid de Búrca a starší obchodní sládek Václav Berka. Kromě tradiční zásilky piva Pilsner Urquell letos dostal i symbolický dar – měděné velikonoční vejce. Pilsner Urquell tak navazuje na tradici zasílání plzeňského ležáku papeži, která má své kořeny na přelomu 19. a 20. století.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.4.2018 v 17:35, zobrazit podobné
TOPlist