nejlepší články ze dne: 02. 04. 2021

Související články

Miliardář Kellner doprovodí Zemana na cestě do Číny
Podnikatel Petr Kellner doprovodí v květnu prezidenta Miloše Zemana na jeho cestě do Číny. Zeman to dnes řekl na tiskové konferenci, na které potvrdil svou opětovnou kandidaturu. V Číně by se Zeman měl zúčastnit konference o Hedvábné stezce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.3.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Nejbohatší Čech Kellner prolomil mlčení. Evropa jde podle něj...
Nejbohatší Čech Petr Kellner se ve výroční zprávě své skupiny PPF nechal slyšet, že jeho firma nemůže a nechce vstupovat do politiky. Zároveň se také vyjádřil k situaci v Evropě, kdy dle jeho slov mizí úcta k tradicím, k pracovitosti či ke svobodě. Píše to server iDnes.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.7.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Za explozí v armádním areálu ve Vyškově byla neodborná manipulace
Za loňskou explozi ve vojenském areálu ve vyškovských Dědicích mohla podle Jana Šmída z hlavního velitelství Vojenské policie neodborná manipulace s municí. Trestní stíhání ale vyšetřovatelé odložili, protože hlavní podezřelý při explozi zemřel, uvedl dnes server iRozhlas.cz
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.4.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Kellner dal na schůzi Kuberovi slib: Případná omezení pro Huawei mé firmy dodrží
Majoritní akcionář investiční skupiny PPF Petr Kellner dnes jednal s předsedou Senátu Jaroslavem Kuberou (ODS) mimo jiné o bezpečnosti telekomunikačních sítí. Ubezpečil ho, že jeho firmy budou dodržovat případná omezení pro čínskou firmu Huawei, uvedl Kubera. O schůzce ČTK informovala tisková tajemnice Senátu Eva Davidová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.5.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Zemřel režisér Miloš Forman
Ve věku 86 let zemřel český režisér Miloš Forman. Jak uvedla manželka držitele Oscarů, Forman zemřel po krátké nemoci v pátek 13. dubna.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.4.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Zemřel předseda pražské židovské obce Jan Munk
Dnes ráno ve věku 72 let zemřel po dlouhé nemoci předseda pražské židovské obce a někdejší dlouholetý ředitel Památníku Terezín Jan Munk. Za 27 let se mu z něj podařilo vybudovat místo, které každoročně navštíví statisíce lidí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.5.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Martin Komárek: Kdo zabil prezidenta?
Polští vyšetřovatelé došli k názoru, že na palubě letadla, které se zřítilo u Smolensku, cosi vybuchlo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.10.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Michaela Thomas: Toto je příležitost veřejně mluvit o tom, jak se tady muži chovají k ženám a svým dětem
"Je to typická zamindrákovaná, nešťastná ženská, kterou tak tři roky žádnej chlap nevopíchal," To si vyslechnou ženy, které vidí svět jinak. Které si uvědomily, že žijeme ve stereotypech a škatulkách. Že žijeme ve světě, kde ženská práva jsou daleka rovnosti těm mužským, ve světě, kde ženské tělo je věc veřejná. V ujišťování, že když ona říká ne, znamená to jo a že když si vezme krátkou sukni, chce si “zapíchat”.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.6.2017 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist