nejlepší články ze dne: 04. 04. 2021

Související články

Smést feminismus ze zemského povrchu! Výbušný projev, který chtěl Foldyna pronést na zrušené akci ve sněmovně
Poslanec ČSSD Jaroslav Foldyna zveřejnil svůj chystaný projev, který chtěl přednést na semináři o rodině v Poslanecké sněmovně. Seminář byl však zrušen kvůli kritice účasti britského pravicového aktivisty Tommyho Robinsona.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.4.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Pan ministr Jurečka je tradičně nepřítomen. Proč je ve vlaku jen jedna toaleta? Neobyčejně veselé interpelace pro pár "pozůstalých"
Ve čtvrtek se v poslanecké sněmovně konaly interpelace premiéra Bohuslava Sobotky i dalších členů vlády. Účast poslanců i ministrů byla mizivá. Přesto si lidovecký poslanec Ludvík Hovorka neodpustil jeden zajímavý dotaz. Jeden ze soukromých dopravců podle něj totiž na železniční trati z Prahy do Nitry používá vlak, v němž je údajně jediná toaleta. „Prověřte to,“ vyzval zcela vážně poslanec ministra dopravy Dana Ťoka (ANO).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.7.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Neziskovka je dnes velmi výnosný byznys. A největší nesrovnalosti mají ty politické, zjistil poslanec Rozvoral. Za veřejné peníze dělají ideologii a ohrožují demokracii
ROZHOVOR Výhra Zuzany Čaputové na Slovensku je některým českým politikům trnem v oku. „Zuzana Čaputová je politik, který otevřeně podporuje likvidaci tradiční rodiny, likvidaci tradičních hodnot a likvidaci suverénních států,“ říká poslanec za hnutí SPD Radek Rozvoral. Mluví také o přísnější kontrole neziskových organizací, které jsou prý v některých případech jen výnosným byznysem. „Největší pochybení byla zjištěna u politických neziskovek a vzdělávacích institucí, kde drtivá většina dotací byla rozdělována na platy zaměstnanců,“ říká Rozvoral a odvolává se na výsledky šetření NKÚ z let 2015 a 2016.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.4.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Česko se musí přestat ohýbat před Čínou, říká pirátský poslanec Lipavský
Pokud Česko chce, aby mu Čína naslouchala, musí se před ní přestat ohýbat a musí začít jednat jako někdo, kdo si respekt zaslouží. Na konferenci o Číně to dnes ve Sněmovně řekl poslanec Jan Lipavský (Piráti). Podle něj je Peking stále aktivnějším mezinárodním hráčem, jeho aktivity v Evropě ale často nejsou v nejlepším zájmů Evropanů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.10.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Výborný (KDU-ČSL): Nechceme vést žádné dlouhé debaty
Komplikace na D1 musí ministerstvo řešit urychleně, KDU-ČSL proto navrhne mimořádné projednání ve Sněmovně
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.12.2018 v 10:35, zobrazit podobné
„Rozkrádání majetku v kultuře.“ Víme, co Zeman napsal Babišovi. Staněk prý musí zůstat a prošetřit umělce
Ministr kultury Antonín Staněk, jehož demisi prezident Zeman odmítl, informoval během společné schůzky prezidenta o „rozkrádání majetku“ v resortu kultury, na které přišel. Prezident měl následně v dopise premiéru Babišovi doporučit, aby Staněk ve funkci zůstal, dokud nebudou tato závažná podezření prošetřena. ParlamentníListy.cz to zjistily z důvěryhodných zdrojů blízkých Hradu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.5.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Bývalý poslanec Komárek otevřeně popsal, jak to chodí ve Sněmovně
Martin Komárek, někdejší novinář MF Dnes a poslanec hnutí ANO za Liberecký kraj, se rozhodl lidem popsat, jak to chodí ve Sněmovně. Raději se podívejte sami, co napsal.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.2.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Dienstbier je chudák, dalším stupněm budou Bohnice, obává se poslanec SPD. Musíme se mít na pozoru před netolerantní, nenávistnou islámskou ideologií
PŮLNOČNÍ ROZHOVOR „Případ napadeného číšníka ‚typicky evropskými Holanďany‘ je třeba řádně vyšetřit a viníky tvrdě dle zákona potrestat s tím, že by měli být pro Českou republiku dále již nežádoucí. Není třeba házet všechny cizince do jednoho pytle, ale na pozoru musíme být hlavně před těmi, kteří jsou vyznavači netolerantní, nenávistné, velice násilné a ženami opovrhující islámské ideologie,“ vysvětluje v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz poslanec Radek Rozvoral, člen předsednictva SPD. Vyjadřuje se ostře i k silným výrokům senátora Jiřího Dienstbiera vůči SPD, k vyjednávání o vládě, událostem v Sýrii i vztahům mezi Ruskem a Západem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.4.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Rozvoral (SPD): Přímá demokracie a jediná úspěšná revoluce v Evropě v roce 1848
Abychom řádně pochopili systém přímé demokracie, který již řadu let reprezentativně funguje ve Švýcarsku, je potřeba se s ním postupně seznámit. Po směru k přímé demokracii na celonárodní úrovni následuje jediná úspěšná revoluce v Evropě v roce 1848.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2017 v 18:35, zobrazit podobné
TOPlist