nejlepší články ze dne: 04. 04. 2021

Související články

Zaměstnanci ÚZSVM našli v bytě staré fotografie pražské Invalidovny
Při vyklízení pronajatého bytu po staré paní, jejíž pozůstalost připadla státu, zaměstnanci píseckého pracoviště Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) našli staré fotografie pražské Invalidovny. Fotografie dokládají dobu, kdy byl objekt užíván pro účely ubytování válečných vysloužilců a i k jiným účelům tehdejší armády.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.11.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Vilgus (Zelení): Splnil se mi můj tajný sen
V rámci pondělní návštěvy premiéra Andreje Babiše v budově karlínské Invalidovny došlo k dohodě o budoucnosti karlínské Invalidovny. Po 17 měsících vyjednávání získají Invalidovnu památkáři, které místní radnice celou dobu podporuje. Budova tak skončí v rukou těch, kteří se nejlépe postarají o její rekonstrukci a smysluplnou budoucnost.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.3.2018 v 06:35, zobrazit podobné
ČVUT: IOT čidla, vyvinutá v laboratořích centra energeticky efektivních budov, prošla certifikací
Senzor kvality vnitřního prostředí IAQ 03 a zařízení WMR 04 pro dálkový odečet vodoměrů, která v buštěhradských laboratořích vyvinuli odborníci z Univerzitního centra energeticky efektivních budov ČVUT, úspěšně certifikovaly 12. prosince 2018 České Radiokomunikace pro provoz v síti LoRaWAN. Výhodou senzoru IAQ 03 je, že jako jedno z mála zařízení monitoruje několik parametrů vnitřního prostředí současně. V současnosti se čidla využívají pro monitoring vnitřního prostředí základních škol v Kladně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Nemocnice Česká Lípa: Zdravotníky hlídají nová bezpečnostní tlačítka
Českolipská nemocnice ke konci roku spustila nový systém bezpečnostních opatření. Na všech odděleních nemocnice, lůžkových i nelůžkových, v ambulancích, na chodbách a dalších frekventovaných místech jsou nově instalována bezpečnostní tlačítka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.1.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Witzany ( SNK ED): Dostupné bydlení ano, ale nevylijme s vaničkou i dítě
Politické strany se v pražské volební kampani mohou přetrhnout s návrhy na zrychlení bytové výstavby. Posledním hitem je návrh na garantování hypotečních úvěrů nad rámec limitů ČNB. Nejde ale často o opatření, která přinesou více škody než užitku?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.9.2018 v 17:35, zobrazit podobné
K útoku v londýnském metru se přihlásil Islámský stát. Policie zveřejnila nové informace
Britská BBC přináší nové informace o teroristickém útoku v londýnské stanici metra Parsons Green. Policie zadržela osmnáctiletého mladíka a prohledala byt postarších manželů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.9.2017 v 06:35, zobrazit podobné
České dráhy: Rychlíkem do Berouna, Rakovníka nebo Příbrami na jízdenku Pražské integrované dopravy
Až o třetinu zlevní cestování na dalších železničních linkách ve Středočeském kraji. Od 4. února 2018 bude možné nově cestovat na Berounsku, Příbramsku, Hořovicku i Rakovnicku vlaky Českých drah také na jízdenky Pražské integrované dopravy. Do systému se zapojí kromě osobních vlaků i rychlíky. Ve vlacích bude možné využívat jak předplatní kupony Pražské integrované dopravy, tak nově i jízdenky PID pro jednotlivou jízdu. Nejvíc ušetří ti, kteří dojíždějí pravidelně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.2.2018 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist