nejlepší články ze dne: 05. 04. 2021

Související články

Spolupráce nové koalice nebude snadná, obává se primátor Českých Budějovic
České Budějovice jsou po Praze druhé dopravně nejzatíženější město v republice a stále postrádají napojení na dálniční síť. Kdo je za stav odpovědný? Jak se situaci snaží řešit vedení města? A jaké změny plánuje v parkování? Nejen o tom jsme si povídali s primátorem Českých Budějovic Jiřím Svobodou (ANO). Vyjádřil se také k blížícímu se sjezdu hnutí ANO. A nejen k tomu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.1.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Předseda Rady kvality České republiky Szurman: Našim cílem je učinit z kvality přirozenou součást života společnosti
Kvalita je všudypřítomná. Ovlivňuje nás nejen při nákupu a využívání zboží a služeb, ale i v řadě dalších oblastí. Její význam je tak třeba nejen připomínat, ale také posilovat. „Od toho je tu Rada kvality České republiky, jejímž cílem je podpora a růst kvality ve všech jejich podobách a oblastech. V kostce se tomu říká Národní politika kvality,“ říká předseda Rady kvality ČR a státní tajemník v Ministerstvu průmyslu a obchodu Robert Szurman.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.11.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Hejtman Vondrák: Našim cílem je vytvářet příznivé podmínky pro kvalitní život
Moravskoslezský kraj se s úbytkem obyvatel potýká dlouhodobě. Je to s velkou pravděpodobností dáno i přirozeným vývojem, kdy v minulosti byla populace uměle naddimenzována, a to soustředěním těžkého průmyslu do regionu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.4.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Drahoš, Horáček a teď i nový muž! Zemanovi se opravdu postaví Vratislav Kulhánek, exšéf Škodovky
Bývalý šéf mladoboleslavské automobilky Vratislav Kulhánek ohlásil kandidaturu na prezidenta. Informaci přinesla ČT24. Kulhánek je tak dalším v pořadí, který vyzve na souboj současnou hlavu státu Miloše Zemana.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.6.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Ministr Ťok: Na dálnici D3 jsme letos zprovoznili už druhý úsek
Motoristé mohou od včerejška jezdit po dalším novém úseku dálnice D3 Veselí nad Lužnicí - Bošilec. Pět kilometrů dlouhý úsek navazuje na dokončený úsek dálnice mezi Táborem a Veselím nad Lužnicí. Do doby, než budou dokončeny navazující části dálnice, zůstane tento úsek pro motoristy bez dálničních poplatků.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.10.2017 v 08:35, zobrazit podobné
TOPlist