ČEZ Distribuce: Netradiční Distribuční maturita letos online
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.4.2021 v 15:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 05. 04. 2021

Související články

ČEZ Hradec Králové: Student z Liberce se stal vítězem Distribuční maturity
Podpořit zájem o technické obory si dala za cíl i Distribuční maturita, která probíhá pod patronací Skupiny ČEZ. Ve středu 3. října se opět sešli studenti z partnerských středních škol na třídenním poznávání všeho, co souvisí s distribucí elektřiny v sídle společnosti ČEZ v Hradci Králové.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.10.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Geoportál ČEZ Distribuce pomáhá statisícům uživatelů již pět let
ČEZ Distribuce již pět let provozuje svůj internetový Geoportál a zájemcům i klientům poskytuje informace a služby spojené technickou infrastrukturou, zařízeními distribuční sítě a jejich polohou. Od počátku roku 2012 vyřídila společnost na 650 tisíc požadavků o Sdělení o existenci sítí. Webovou aplikaci naleznou všichni zájemci a klienti na https://geoportal.cezdistribuce.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.1.2017 v 21:35, zobrazit podobné
ČEZ Distribuce: Jedličkův ústav Liberec navštívil zámek ve Velkém Březně
Klienti Jedličkova ústavu z Liberce přijali i letos pozvání společnosti ČEZ Distribuce na již tradiční setkání s jejich zaměstnanci. Pozvání bylo letos doslova pohádkové - na zámek Velké Březno.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.9.2018 v 14:35, zobrazit podobné
ČEZ: Distribuční maturita v Hradci Králové zná své vítěze
Opět po roce se ve středu 2. října sešli studenti 9 partnerských středních škol na třídenním poznávání všeho, co souvisí s distribucí elektřiny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.10.2019 v 19:35, zobrazit podobné
ČEZ neplánuje odstávky elektřiny přes vánoční a novoroční svátky
Jako každoročně, i letos stanovila ČEZ Distribuce zásady pro vypínání zařízení distribuční soustavy v předvánoční a novoroční době, což jistě uvítají všichni její klienti. Omezení odstávek elektřiny začalo již v předvánočním období a pokračovat bude dále ke konci roku. Během vánočních svátků nebude probíhat žádné plánované vypínání.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.12.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Nové technické konzultační místo ČEZ Distribuce je otevřeno v Hradci Králové
Komfortní vyřízení požadavků svých klientů zajišťuje nové technické konzultační místo (TKM) společnosti ČEZ Distribuce v Hradci Králové na Riegrově náměstí. Lidé i firmy z Královéhradeckého kraje zde mohou pohodlně vyřídit distribuční požadavky, jako například žádost o připojení, změnu příkonu, informace o odstávkách elektřiny, zaizolování vedení, žádosti o přeložku a další.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.1.2019 v 19:35, zobrazit podobné
ČEZ Distribuce: Králem distribuční maturity se stal domácí Michal Procházka
Další várka žáků z partnerských středních škol Skupiny ČEZ se po roce sešla na třídenním poznávání všeho, co nějak souvisí s distribucí vyrobené energie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.9.2018 v 07:35, zobrazit podobné
ČEZ Distribuce: Operátorky call centra nakoupily dárky od Charity Zábřeh
Charitativní snídani spojenou s prodejem vánočních výrobků uspořádala v zábřežském call centru ČEZ Distribuce už druhým rokem Charita Zábřeh, která letos utržila rekordních téměř 16 tisíc korun, o tři tisíce více než vloni.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.12.2018 v 17:35, zobrazit podobné
TOPlist