nejlepší články ze dne: 07. 04. 2021

Související články

Miroslav Kulhavý: Rozlučka zoufalců aneb Slepí a hluší vyráběli úpadkové mávátko
Byl jsem se podívat na rozlučkový happening s velvyslancem USA. Co to musí být (slabě řečeno) za nesoudné lidi, když si nejprve neumí promítnout činnost p. Schapiro po celou dobu jeho působení postu zástupce USA v ČR.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.1.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Zabiju tebe i tátu. Staral jsem se o mladého Babiše jako o bratra, promluvil Protopopov
Byl obviněn Andrejem Babišem juniorem, že jej unesl do Ruska a na Ukrajinu. Petr Protopopov nyní promluvil pro deník Právo. Únos vyvrací, tvrdí, že se o Babiše juniora staral jako o bratra a nikdy mu neublížil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.11.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Svoboda (ODS): Na neschopnost ministerstva zdravotnictví nesmí doplácet pacienti
Ministerstvo zdravotnictví odmítá proplácet faktury za zásahy letecké záchranné služby, které se odehrají mimo sjednanou pracovní dobu LZS. Naposledy se takový případ odehrál v Královéhradeckém kraji, kde LZS vzlétla v 6:59, zatímco sjednanou pracovní dobu měla až od 7:00.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.3.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Bezpečnostní expert, který se chce stát šéfem ČSSD: Vadí mi lidé, kteří stáli vedle Sobotky, stínovali ho, podporovali. A dnes si říkají o místa ve vedení
ROZHOVOR „Velmi mi vadí, že ti lidé, kteří po celou dobu stáli v těsné blízkosti Bohuslava Sobotky, stínovali ho, podporovali a také se přímo podíleli na tom, jak se politika ČSSD dělala nebo nedělala, se teď najednou tváří, že oni vlastně nic, to všechno někdo jiný. To je podlé a slabošské! Kde celou dobu byli? Kde jsou jejich protinávrhy? Kam asi zahodili baterku, kterou po celou dobu svítili? A dnes chtějí další šanci a říkají si o místa ve vedení strany,“ diví se v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz bývalý šéf Vojenského zpravodajství Miroslav Krejčík, jenž se chce na blížícím se sjezdu ČSSD ucházet o post předsedy. „Zda mě v ČSSD budou brát vážně? Věřím, že ano. Vysoká politika není politikaření...“ podotýká k tomu kromě jiného.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.2.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Horáček: Z reportáže o mladém Babišovi mám pocit manipulace. Jedna věc je ale zvláštní
Náměstek Národního ústavu duševního zdraví Jiří Horáček se vyjádřil k reportáži o synovi Andreje Babiše (ANO). Poznamenal, že dokumentace ošetřující lékařky Andreje Babiše mladšího Dity Protopopové je v pořádku po etické i právní stránce. Co shledává jako zvláštní, je situace, kdy se o Andreje Babiše mladšího staral manžel lékařky. Uvedl to v rozhovoru pro Český rozhlas Plus.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.11.2018 v 16:35, zobrazit podobné
KRNAP: Populárně naučný časopis oslavil padesáté narozeniny
Už celou polovinu století má za sebou časopis Krkonoše – Jizerské hory, regionální měsíčník o přírodě a lidech, který vydává po celou dobu jeho existence Správa Krkonošského národního parku. Historicky první číslo mělo svou uzávěrku 10. února roku 1968.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.1.2018 v 21:35, zobrazit podobné
„Běžte pryč, kreténi komunistický!" Rozlučka se Schapirem se zvrhla, když dorazila Jana Volfová. Začal křik
Na Karlově mostě proběhla rozlučka s končícím americkým velvyslancem v Praze Andrewem Schapirem. Nastupující americký prezident Donald Trump si přeje vyměnit velvyslance co nejrychleji. Schapiro má tedy před sebou posledních pár dní. Z Prahy ho vyprovází mráz, sníh a asi padesát aktivistů, kterým se ovšem do cesty postavila Jana Volfová, která před časem působila v Bloku proti islámu s Martinem Konvičkou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.1.2017 v 15:35, zobrazit podobné
TOPlist