Zástupci ODS, KDU a TOP 09 podepíší koaliční smlouvu uskupení Spolu
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.4.2021 v 06:35, prečteno: 3x

nejlepší články ze dne: 11. 04. 2021

Související články

Lidovci a STAN spolu půjdou do voleb, podepíší koaliční smlouvu
Lidovci a hnutí Starostové nezávislí (STAN) dnes podepíšou koaliční smlouvu o spolupráci pro letošní volby do Poslanecké sněmovny. Uzavřou tím jednání o vytvoření koalice, které trvalo přibližně čtvrt roku. Společná kandidatura ve volbách do Sněmovny znamená, že pro zisk poslaneckých křesel musí STAN a lidovci dostat hlasy nejméně deseti procent voličů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.4.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Nová pražská koalice podepíše koaliční smlouvu v pondělí
Zástupci nové pražské koalice Pirátů, Prahy Sobě (PS) a Spojených sil pro Prahu (TOP 09, STAN a KDU-ČSL) podepíšou v pondělí koaliční smlouvu a programové prohlášení. ČTK to dnes sdělili zástupci stran. Strany se v uplynulých týdnech již dohodly na kandidátovi na primátora, kterým bude lídr Pirátů Zdeněk Hřib. Domluveno mají i obsazení rady a magistrátních výborů. Koalice má v 65členném zastupitelstvu většinu 39 hlasů. Vítěz voleb ODS a dosud vládnoucí ANO budou v opozici.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.11.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Prokop (ANO): Piráti, ANO, TOP 09/STAN a ODS podepsali v Praze 11 koaliční smlouvu
Čtyři měsíce po volbách by novou radu konečně měla získat i jedenáctá městská část. Koaliční smlouvu dnes podepsali zástupci Pirátů, hnutí ANO, TOP 09/STAN a ODS. Volba nové rady je naplánována na 19. února, post starosty by měl získat Pirát Jiří Dohnal.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.2.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Koalice v Brně složená z ODS, KDU-ČSL, Pirátů a ČSSD dnes dokončila koaliční smlouvu
Koalice v Brně složená z ODS, KDU-ČSL, Pirátů a ČSSD dnes dokončila koaliční smlouvu. Projednají ji jednotlivé kluby a zástupci stran ji představí v pondělí, řekl dnes ČTK předseda brněnské ODS Robert Kerndl. Po víkendu by strany smlouvu mohly i podepsat, záleží však na projednání v klubech. Koalice má 33 mandátů z 55. V opozici skončí ANO a SPD.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.10.2018 v 20:35, zobrazit podobné
ANO chtělo, aby ČSSD vypověděla koaliční smlouvu. Ta to odmítá
Hnutí ANO vyzvalo na koaliční radě ČSSD, aby vypověděla koaliční smlouvu. Ta to však odmítla. Informace novinářům poskytl předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.5.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Zástupci TATRA TRUCKS dnes v Praze podepíší strategické memorandum o porozumění s indickým výrobcem BEML
V souvislosti se státní návštěvou indického prezidenta Rám Náth Kóvinda v České republice se bude dnes a zítra v Praze konat Indické podnikatelské fórum. V rámci něj zástupci kopřivnické automobilky TATRA TRUCKS podepíší klíčové memorandum o porozumění se zástupci indického státního podniku BEML (Bharat Earth Movers Limited).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.9.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Piráti v Brně schválili koaliční smlouvu s ODS, KDU-ČSL a ČSSD
Piráti v Brně schválili hlasováním v členské základně koaliční smlouvu s ODS, KDU-ČSL a ČSSD. Vyplývá to z diskusního fóra Pirátů. Dvoudenní hlasování končí až v pátek večer a zatím ještě všichni nehlasovali, avšak dnes po 11:00 už dvanáct členů brněnské základny z dvaceti smlouvu podpořilo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.11.2018 v 13:35, zobrazit podobné
TOPlist